Co myślicie o dużej różnicy wieku między partnerami.

hermes93

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Co uważacie o różnicy wieku, gdy kobieta jest starsza od mężczyzny, a w sumie nie łączy ich w sumie nić oprócz seksu. Obecnie sam zastanawiam, czy nie znaleźć sobie takiej "przyjaciółki" i zastanawiam się też gdzie to zrobić.
 

Adrian Heda

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
3
Wiek
15
Miasto
Gogolin
Mnie osobiście takie duże różnice w wieku nie kręcą. Ludzie w różnym wieku inaczej się zachowują, na inne rzeczy mogą sobie pozwolić. Myślę, że max 6-8 lat różnicy.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Z moich obserwacji wynika, że wielu chłopaków/młodych mężczyzn interesuje się w pewnym momencie starszymi od siebie kobietami... taka fascynacja u niektórych mija u niektórych nie.

Znam przypadek kiedy fascynacja minęła wraz z widokiem o którym raczej nie śnił podczas miłosnego aktu :p Fajna na pozór zgrabna kobitka zadbana, niestety siły grawitacji i inne czynniki zdążyły już podziałać i chłopak się przestraszył...
Cóż sama natura...

Ja nie mam nic przeciwko różnicy wieku dopóki obie ze stron czują się z tym dobrze :)
 

hermes93

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Liczę się z tym że mogę się zdziwić i jestem w sumie na to przygotowany.
 
C

Czart

Guest
1. Jaka różnica wieku?
2. Szukasz kobiety, czy matki?
3. Myślę, że panie które interesują się młodszymi dbają o siebie, i nie raz lepiej wyglądają od dwudziestek.
4. Co Ty możesz zaproponować takiej kobiecie? seks, z którym mężczyzna starszy nie będzie mógł konkurować (oczywiście nie generalizuję).
5. Jeśli seks jest udany, ludzie bardzo często zakochują się, a związek z partnerką starszą o 20 lat chyba nie ma sensu, w każdym bądź razie nie będzie on łatwy.


Seks dla zaspokojenia wyłącznie własnego popędu mnie nie interesuje. Seks z przyjaciółką? zapewne mogłoby być ciekawie, lecz końca nie jestem w stanie przewidzieć. Nie dziwię Ci się - wprawdzie obecnie zagospodarowałem inaczej czas, lecz nie wyobrażam sobie przyszłości z "słodką idiotką" (oczywiście nie generalizuję).

humorystycznie na koniec

Rozmawia dwóch dziadków :
- Ja to juz seksu nie uprawiam
- A ja to jeszcze raz w tygodniu moge.....
- Jak to mozliwe ?! Przeciez jestes ode mnie dwa lata starszy ?!
- No wiesz, jem caly czas ciemne pieczywo i to pomaga
- Nic o tym nie wiedzialem ! Nikt mi nie powiedzial !
Tego samego dnia poszedl dziadek do sklepu i poprosil ekspedientke o ciemne pieczywo
- Krojone czy w calosci ?
- A jaka to róznica?
- No wie pan, krojone to szybciej twardnieje.....
- K***a, wszyscy wiedzieli !!!
 

hermes93

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mam po prostu taką fantazję, którą chciał bym spędzić. Jak poznać taką kobietę, która szuka młodszego kochanka? W mojej okolice jest z tym raczej trudne. Jestem z Warmińsko-Mazurskiego.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Już Ci powiedziałem, więc po ch*j zadajesz kilka razy to samo pytanie?
 
W

wiki9969

Guest
Może kolega tutaj szuka? :p
Ciężko mi cokolwiek w tym temacie napisać, bo pomiędzy moimi Rodzicami jest 14 lat różnicy. I muszę przyznać, że choć są ze sobą niemalże 25 lat to są bardzo kochającym się małżeństwem.
Jednak dla mnie samej taka różnica jest sporym problemem. Jeżeli ludzie się kochają to oczywiście nie ma problemu. Gorzej jeżeli mówimy tu o układzie na zasadzie coś za coś. To akurat jest dla mnie za przeproszeniem chore.
Mam nadzieję, że założyciel tematu nie ma zamiaru stać się utrzymankiem swej kochanki.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
wiki9969 napisał:
Jeżeli ludzie się kochają to oczywiście nie ma problemu. Gorzej jeżeli mówimy tu o układzie na zasadzie coś za coś. To akurat jest dla mnie za przeproszeniem chore.
No coś Ty! Mamy XXI wiek, cywilizacja postępuje. Przecież pełno tego w filmach, więc to w zupełności normalne ;p

EDIT: I w serialach.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
hermes93 napisał:
Dosyć trafnie to ujęłaś.
Nie wiem,czy łatwo znajdziesz starszą(zależy lie?-nie określiłeś się),kobietę zainteresowaną taką rolą.Ale piszę to oczywiście z własnej perspektywy-jako tej "starszej"Osobiście wolę też starszych partnerów,którzy bardziej wiedzą co robią-niż mają młode ciało(fajnie nie powiem),jednak co z tego, gdy potencjał nie jest wykorzystany ze względu na brak doświadczenia.
Faktycznie może szukaj na portalach-erotycznych najlepiej-skoro masz jasno sprecyzowane oczekiwania.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Dzisiaj różnica wieku nie odgrywa większej roli czy to na układ czy nawet na małżeństwo. Choć normą wydaje się być starszy mężczyzna, młodsza kobieta, to zauważyłem, że dość często bywa odwrotnie - starsza kobieta, młodszy mężczyzna, zazwyczaj o te parę lat 2-5, ale nie zawsze. W czerwcu u mnie w mieście 24-latek ożenił się z kobietą, która ma 38 lat. Myślałem, że nic mnie już nie zdziwi, a jednak. Nie dla kasy, z tego co słyszałem, bo finansowo stoją nieźle. Zastanawia mnie czy on da radę. Gdy będzie po trzydziestce, w najlepszych latach, to ona będzie po pięćdziesiątce. Nie wiem czy to ma przyszłość.
 
W

wiki9969

Guest
Dlaczego nie miałoby mieć przyszłości? Przykładem są moi Rodzice, między którymi także jest 14 lat różnicy. ;) Jeżeli mamy do czynienia z prawdziwym uczuciem to to małżeństwo przetrwa. :) Chociaż jak słusznie Thyme zauważył, dzisiaj mamy zupełnie inne czasy.
Tak na marginesie greggxx zadziwię Cię. W mojejiej miejscowości do ślubu przygotowuje się dziewczyna, która za partnera życiowego wybrała sobie mężczyznę o 50 lat od siebie starszego. To dopiero jest "miłość". :/
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jeśli chodzi o prawdziwą miłość to granic wiekowych dla mnie nie ma. Oczywiście pomijając przytoczony przez Wiki przykład różnicy 50 lat :huh: Autor ma na myśli seks bez zobowiązań, układy, 'przyjaciół' do czego odnoszę się dosyć krytycznie. Pominę ten wątek. Dodam tylko, że o różnicach wiekowych mamy już spory temat: http://www.forumowisko.pl/topic/54191-roznice-wiekowe-u-partnerow/page-45
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
@wiki
To, że mężczyzna jest o kilkanaście, kilkadziesiąt lat starszy od kobiety mnie nie zaskakuje. Raczej sytuacja odwrotna ;)
Gdy dwudziestolatek żeni się z czterdziestką.
- ma pan żonę?
- tak
- ile żona ma lat?
- jest o 20 lat starsza ode mnie
- :wow:
To musi być jakieś mega uczucie, a ona musi być pewna, że ją nie zdradzi z pierwszą lepszą trzydziestką, o dwudziestkach już nie wspominając. Ja nie mówię, że taki związek jest z góry skazany na porażkę, ale większe szanse na jego przetrwanie byłyby gdyby to on miał te 40 a ona 20 lat.

Domyślam się, że w przypadku Twoich rodziców, to ojciec jest straszy od matki o te 14 lat?
 
C

Czart

Guest
To musi być jakieś mega uczucie, a ona musi być pewna, że ją nie zdradzi z pierwszą lepszą trzydziestką, o dwudziestkach już nie wspominając.
A co prócz ładnego ciała fajnego jest w takiej dwudziestce?
naiwność? młodzieńcza głupota? zakompleksienie? ideały, które wraz z wiekiem rozczarowują? - za taki zestaw ja podziękuję.

Odnoszę dziwne wrażenie, że faceci którzy zmieniają partnerki na sporo młodsze, szukają wśród sporo młodszych - boją się mądrych, dojrzałych kobiet, boją się by nie okazać się głupszymi od nich. Córki na żonę szukać zamiast kobiety? jak kto woli.

A może to ze mną jest coś nie tak.

Polecam. Być może niektórzy zmienią swój pogląd na temat kobiecego wieku.

http://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/uroki-zycia-po-trzydziestce/yjb1y
 
Do góry