Co masz w torebce?

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
fajny ten swisscard. Tyle narzędzi w tak małym czymś ;D
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
ale świetny ten swisscard, nie widziałam czegoś takiego wcześniej! i jaka dobra cena, jeszcze victorinox...a jak się sprawuje np. pilnik? jest tylko awaryjny czy raczej dobrej jakości?
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
raczej awaryjny, nie zrobisz nim pewnie całego manicuire, manikjuru :)
pamiętaj, że jak coś jest do wszystkiego to jest też do niczego...
 

Daria Nowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
W mojej zawsze portfel, klucze do auta i telefon. Do tego błyszczyk i podkład w razie potrzeby poprawek w make upie. Staram się nie nosić ze sobą niepotrzebnych rzeczy.
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
duzooo rzeczy, ale zawsze portfel klucze telefon i z kosmetyków to pomadka do ust ( bielenda seria z ustami) i puder z manhatann
 

Lady Sierra

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2017
Posty
38
Punkty reakcji
4
Wiek
26
Miasto
Warszawa
Karteczki do zapisania jakiś info, długopis, słuchawki, leki podręczne, papierosy i zapalniczkę :) Nigdy nie noszę w niej kluczy i telefonu oraz kasy, bo ktoś może mi zwinąć torebkę i co wtedy? Trzymam je w kieszeniach spodni :)
 

Viktor

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
W sumie rzeczywiście lepiej jest nie trzymać dokumentów i kluczy w torebce, czy plecaku, bo bardzo łatwo może ktoś ją wyrwać z rąk. Najlepiej jest trzymać dokumenty i klucze w portfelu :). Ja mam konkretny portfel Money Kepper, więc mam sporo miejsca na ważne przedmioty. Wszystko co istotne najlepiej jest mieć blisko przy sobie, by uniknąć poważnych problemów dotyczących utraty dokumentów itd.. :D
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
klucze, potfel, szczotka do wlosow, dlugopis i kawalek kartki i ogolnie duuuuuuzo pierdol, paragonow, papierkow po cukierkach itd. Kosmetykow nie nosze ze soba, bo rzadko sie maluje. Zawsze przy obie mam krem do twarzy, aktualnie rose care bielendy, ktory jako jeden z niewielu nie podraznia a dobrze nawilza.
 

PatrycjaMalinowska

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Daria Nowicka napisał:
W mojej zawsze portfel, klucze do auta i telefon. Do tego błyszczyk i podkład w razie potrzeby poprawek w make upie. Staram się nie nosić ze sobą niepotrzebnych rzeczy.
To tak samo jak ja :)
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Aktualnie zrobiłam porządek, bo miałam prawie wszystko nawet śrubokręty. Teraz portfel, klucze, słuchawki do telefonu, pilnik do pazurów i perfumy. Pewnie zanim z nią wyjdę to dopakuję z połowę kosmetyczki. :D
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Wszystko co powinno być w damskiej torebce :)
Nawet wykałaczki :)
 

ankaAwA

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
Aktualnie: klucze, tampony OB, kosmetyczkę z kosmetykami kolorowymi, szczotkę, ładowarkę do kom, marchewki Marvitki, wazelinę kosmetyczną, balsam do ust, kalendarz, pióro, zmywacz do paznokci, zapasową frotkę do włosów, figurkę Peppy mojej córki...to tak na szybko z pamięci :D
 

Relewantna

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Althaea napisał:
Torebka? Nie mam torebki :) I co gorsze nigdy nie miałam bo cóż w niej nosić? Moje "obowiązkowe" wyposażenie to portfel z dokumentami, kluczyki do samochodu i telefon. I tyle.
Cóż w niej nosić? Dziwne pytanie. Można nosić podpaskę na wypadek nagłej wpadki, okulary, aparat słuchowy, krople do oczu, tabletki przeciwbólowe, błyszczyk, skarpety na wypadek ulewy. Parę innych potrzebnych rzeczy też by się znalazło, choćby jabłko czy inna przekąska do pracy, jak ktoś lubi. Przezorna zawsze ubezpieczona.
 
Do góry