Co masz w torebce?

Michalina80

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kiedyś w moje torebce można było znaleźć wszystko. Od kiedy mam dzieci, to z moich rzeczy juz tylko błyszczyk, karta i klucze, i bardzo dobrze sie obywam bez tego całego bałaganu który kiedys ze sobą nosiłam;)
 
K

kate2

Guest
Mąż ostatnio gdy siedzieliśmy na placu zabaw z dziećmi szukał w mojej przepastnej torbie samochodzika dla synka, który wzięłam ze sobą do zabawy dla Niego. Zobaczył tam po dłuższych poszukiwaniach zabawki: kilka opakowań chusteczek, notes, długopis, papiery: w sensie paragony, kartki z dawkowaniem leków dla dzieci , rękawiczki zimowe młodszego syna,czystą ściereczkę (którą zawsze mam w pogotowiu gdy idę na cmentarz) i pojemniczek na mocz ( zakupiłam dawno temu w aptece gdyby trzeba było dzieciom zrobić badania ;) ) .

Gdy chciałam włożyć do torebki telefon, odmówił, tłumacząc, że nie zamierza go znów pół godziny szukać ;)
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
a tak z czystej ciekawości to jaki? sama chciałam kupić ale tyle tego wszędzie, że nawybierałam nawybierałam i się w końcu znudziłam tym wszystkim i niestety zostałam w kwitkiem. czym się kierowałaś przy wyborze??
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Żelowy, nie rozpylający bo przyznam szczerze, że kiedyś z ciekawości chciałam spróbować...i psiknęłam sobie prosto w oczy. A dokładnie nie sobie, ale poleciało na mnie. Koszmarne uczucie, naprawdę nieporównywalne do niczego co do tej pory przeżyłam.
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1

italialove

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
1
portfel i pomadka zawsze! ;) plus zazwyczaj miliard innych rzeczy no ale wiadomo, kobieca torebka skrywa różne tajemnice. :D
 
O

oladobak

Guest
Ja mam w torebce wszystko i nic :D ostatnio szukalam konturowki do ust, ktora jest moja miloscia (lip barrier od golden rose) i nie moglam znalezc, wiec poszlam kupic druga, bo nie wyobrazam sobie jej nie miec, strasznie ulatwia malowanie makijazu i nadaje ustom ladny ksztalt. Kupilam druga i nastepnego dnia znalazlam stara :D
 

19Marcin89

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
bez torebki nie ruszam sie z domu i wazy ona z kilka dobre kilo na pewno znajduje se w niej portfel klucze lusterko szminka to podstawa :)
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
U mnie ani rusz bez pomadki, a w troebce mam ich kilka, bezbarwne i kolorowe. Ostatnim hitem jest dla mnie balsam powiekszajacy usta z bielendy, w kolorze baby doll pink, ladny delikatny roz, a po zastosowaniu usta wydaja sie pelniejsze, ładnie uwydatnione i nie trzeba uzywac konturowki:)
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
ja zawsze mam wszystko co może przydać się w różnych sytuacjach i być dzięki temu samowystarczalną :) czyli oprócz kosmetyków, portfela, telefonu, długopisów i kalendarza, mam scyzoryk, ślicznego victorinoxa w żółtym kolorze, tak żeby było bardziej kobieco - przydał mi się już wiele razy ;) a oprócz tego mam też zawsze gaz pieprzowy, bo mieszkam w dużym mieście i moje osiedle wieczorem nie należy do najbezpieczniejszych miejsc ;)
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
zawsze mam ze sobą gaz i powerbank. To chyba dwie rzeczy o których nigdy nie zapominam
 
Do góry