Co masz w torebce?

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
ja ostatnio noszę słoiczek z pyłkiem pszczelim-jest bardzo zdrowy,więc dosypuję do czego się da.
 
W

wiki9969

Guest
Ty akurat z tego pyłku korzystasz, natomiast jest cała masa rzeczy które nosimy, a jednak ich nie używamy. Wiem to sama po sobie. Kiedyś postanowiłam zrobić u siebie porządek i wyrzucić to i owo. Niestety po jakimś czasie cała zawartość wróciła na swoje miejsce. No może z wyjątkiem śmieci. ;)

To chyba wina przywiązania do tych przedmiotów. :D
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Nie wyzrucaj scyzoryka, można się z tego pośmiać, ale tak naprawdę to nie wiesz co Cię może spotkać.. chociaż karty to nie wiem do czego są potrzebne?:)
 
W

wiki9969

Guest
Scyzoryk to jest bardzo przydatna rzecz. Jak będę miała ochotę np. na pomarańcza, to ten przynajmniej mi oporu nie będzie stawiał. :D
A karty? Jedząc pomarańcza w międzyczasie mogę sobie np. pasjansa układać. :lol:

A tak na poważnie to sama nie wiem po co je trzymam. :)
 

Trutka Dla Rozumu

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
1 duza torba codzienna:
kosmetyczka(nici dentystyczne,plyn do pl. ust, wkaldki higieniczne tampon, podpaska, krem do rak husteczki do nosa)
grzebien, notes, telefon, klucze, portfel

2. mala torba na imprezy:
gotowka, pomadka, telefon.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Portfel, okulary przeciwsłoneczne, klucze do domu, chusteczki higieniczne, tusz do rzęs, korektor, wkładki, długopis, kartka, lusterko, składana szczotka do włosów, guma do żucia, cukierki kawowe.

To chyba najpotrzebniejsze rzeczy :D
 

kasieknowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
48
A czego nie ma u mnie w torebce... Zazwyczaj mam portfel, telefon, klucze, lusterko, szczotkę, perfumy, paczkę gum do żucia, chusteczki, długopis, ołówek, stare bilety komunikacji, podpaski... I to tak nie wszystko :)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
W torebce mam klucze, dwa zestawy, jedne do pracy a drugie do domu, mieszkania i garażu :D Kalendarz, telefon, ładowarkę, urwane słuchawki bo jak raz wyciągałam to jedna się urwała przytrzaśnięta czymś cięższym xD. Mam jeszcze portfel, kremy do rąk, pomadki niezliczoną ilość, gumki do włosów, których i tak nie używam :D Kosmetyki, bo kursuję między domem a stancją i nie mam w domu nic, więc wożę ze sobą :) A tak to mam papierki, rozsypany słonecznik, piasek z wakacji jeszcze, jakieś okruszki, reklamówkę jednorazówkę podartą. Przydałoby się zrobić remanent, bo nic mi się nie mieści przez te śmieci. A i zawsze mam jeszcze rękawiczki i komin w torbie, bo jak dam w inne miejsce to zapomnę wziąć i potem mi ręce i szyja marzną :D
 

Martyna Miso

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2016
Posty
8
Punkty reakcji
1
sewanna napisał:
ja ostatnio noszę słoiczek z pyłkiem pszczelim-jest bardzo zdrowy,więc dosypuję do czego się da.
Podsunęłaś mi pomysł bo mam pyłek pszczeli i zapominam o nim zawsze a tak jak będę miała go przy sobie w torebce to też będę go dosypywała do czego się da.
 

Agoris

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja mam chyba dosłownie wszystko, chyba ze 3 kg waży moja mała podręczna torebeczka :)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
U mnie misz-masz:
portfel, guma Orbit, Pyralgina, szczotka do włosów, ładowarki-sztuk dwie, chusteczki, podpaska, futerał na okulary, kalkulator, jakieś długopisy, żel antybakteryjny do rąk, kalendarzyk 2015 :bag: i torby z materiału na zakupy(też sztuk dwie).
Wszystko to zajmuje zaledwie dno mojej torby :D
 

Olanzapine

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
113
Punkty reakcji
1
Najchętniej pozbyłabym się wszystkich torebek, bez nich jest luźniej, swobodniej.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
W mojej troebce noszę mnóstwo rzeczy. Zdarzyło mi się dużą miskę z Ikea przytagrgać w niej ;) Na co dzień w niej są: klucze, portfel, telefon, szczotka, chusteczki higieniczne, podpaska, ładowarka do tel ewentualnie power bank, długopis, błyszczyk, szminka ochronna, kredka do ust, chusteczki do butów, metrówka, czapka, rękawiczki, gumka do włosów, parasol, lusterko, pendrive, tabletki przeciwbólowe, migdały na małego głoda, dodatkowa płócienna torba na zakupy, mp3, futerał, kalendarzyk, czytnik lub książka.
 

Marika567

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2016
Posty
17
Punkty reakcji
1
Portfel, szczotkę, bibułki matujące, dezodorant. Czasem też notes. Nie noszę jakoś specjalnie dużo.
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
A w mojej torebce można znaleźć i gwoździe, i młotek, czasami klej i papier. Czasem ołówki i kredki. Tak wygląda torba ... nauczyciela :D
 

AnkaNowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Toruń
U mnie: krem do rak, okulary, telefon, długopisy, notes, plastry, mgiełka do ciała, perfum, dezodorant, szczotka, tabletki, nitka i igła, wsuwki, kosmetyki, pilniczki, chusteczki nawilżające, skarpetki stópki (?) i reszta paragony :p
 
M

maalamy

Guest
Chusteczki, klucze, błyszczyk, szminka, tic tac lub gumy, portfel, hitaxa fast jakby mnie kichanie dopadło, bo to ziała naprawdę fast, noszę jeszcze materiałową torbę na zakupy i chyba tyle.
 
Do góry