Co kupić żonie na walentynki ?

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Loren napisał:
Wydaje mi się, że żona na pewno cieszyłaby się na przykład z torebki. Musisz tylko znać jej gust i wiedzieć jakie preferuje tzn. duże, małe, na ramię, do noszenia w dłoni. Ogólnie sprawa nie jest taka prosta jak mogłaby się wydawć, ale jeżeli trafisz to będzie w siódmym niebie. Jeżeli kupujesz i nie chcesz wydać kroci na jakieś drogie marki to zawsze możesz kupić ręcznie robioną. Są one bardzo porządne, ale tańsze niż sklepowe.
bransoletka, zegarek, czy też torebka tak jak ty wspomniałeś, to prezenty mało gustowne i przede wszystkim oklepane. polecam przełamać lody i zabrać pierw kobietę na kolacje, następnie po kolacji wręczyć jej drobny upominek, dajmy nawet na to - seksowny strój, który można zakupić nawet na allegro. satysfakcja gwarantowana, a i noc udana.
 
W

wiki9969

Guest
A po co kupować? Czy nie jest najważniejsze to, że macie siebie? Ukochana osoba u boku to najlepszy prezent od życia. :)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Ale taki skromny nawet upominek jest miłym gestem. Nawet kwiaty od mężczyzny dla kobiety - również można zapytać, po co te kwiaty dawać? Aby poprawić kobiecie humor. Tutaj też można nawet podsunąć taką odpowiedź.
 
W

wiki9969

Guest
Jeżeli tak, to obie strony powinny sobie coś podarować. ;)
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Podejście jakoś takie... hurtowe do partnera. To już klienci banku mogą liczyć na bardziej spersonalizowaną "ofertę" :D Serio.
Na pytania z gatunku "Pomóżcie! Nie znam mojej żony/męża" nie ma odpowiedzi. To tak jakby pytać co będzie smakowało mej lubej/ mojemu lubemu na obiad czy kolację. Osoby postronne mogą tylko zgadywać, natomiast ktoś kto przebywa z daną osobą na co dzień prędzej wstrzeli się w gust i oczekiwania osoby, którą chce obdarować lub odnośnie przykładu, przygotować posiłek. Ponadto osoba obdarowywana może zwyczajnie wyczuć, czy dany gest jest autentyczny, szczery i niewymuszony.

Więc, co masz kupić swojej żonie na walentynki? Nie wiem.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
wiki9969 napisał:
Jeżeli tak, to obie strony powinny sobie coś podarować. ;)
dokładnie to miałem na myśli, walentynki to nie tylko święto dla kobiet, ale i mężczyzn.
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
W tym roku zawieźliśmy córkę do dziadków i urządziliśmy sobie w domu romantyczny wieczór we dwoje. Czasem niewiele trzeba by taki dzień był naprawdę udany :)
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Kwiaty. Czekoladek raczej nie ponieważ kupiła sobie zestaw ćwiczeń z Chodakowską. Intensywnie ćwiczy tak wiec jej w tym na pewno przeszkadzać nie zamierzam. Zamówiłem dla niej jeszcze tutaj taki kubeczek:
http://prezentydlazakochanych.pl/
kubek-skarbie-kocham-cie-17039.jpg
 

Dlodar

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mój TŻ wie, że najlepiej wręczyć mi kartę, taką przedpłaconą :) Próbował już kilka razy trafić z prezentem, ale nigdy mu się nie udało, bo albo zapach nie ten, albo rozmiar nie taki... Teraz już nie kombinuje i obie strony są zadowolone :)
 

Kingulaula

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
1
Hmm może coś sentymentalnego ? Randka w ważnym dla Was miejscu, kolacja przy świecach z winem i kwiatami brzmi banalnie, ale rzadko możemy sobie na nią pozwolić podczas pędu dnia codziennego, wiec warto, może bielizna piękna ?...
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Karmisz żonę na mieście?
Uważaj bo pokemony zaczną wam się rodzić...
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ale żeś mi normalnie jepnął... hehe
No widzisz. Ja starej daty i niekumaty.
No ale nic straconego. Ze sto razy do Pakistańca na kebab z mięcha moczonego w Ludwisiu i jest szansa że luba zacznie znosić jaja ...
 

karolkurak

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Co mogę kupić mojej żonie na walentynki, od tylu lat jej kupuje różne prezenty, że pomysły mi się wyczerpały ;/ Ma już niezliczona ilość różnej biżuterii jak i perfum. Chciałbym w tym roku postawić na prezent, który nie jest oklepany ale zarazem dość romantyczny. Ma ktoś może propozycję takiego prezentu ? ;]
Perfumy - najbezpieczniejsza opcja. Ja kupiłem Wet cherry - Liquor od Bohoboco i była tym zachwycona :D
 
Do góry