Co kupić dla dziewczyny

leave93

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam chciałbym dziewczynie zrobićprezent w postaci lakieru do paznokci i branzoletki ale niestety nie znam się która by mogła być dla niej dobra jest wysoką szczupłą blondynką z niebieskimi oczami tutaj mam strony od znajomego z lakierami i branzoletkami http://nokavt.pl/s/bransoletki-do-10-zlotych-pozlacane.html


http://nokavt.pl/s/lakiery-do-paznokci-swiecace-w-ciemnosci.html


z gory dziękuje za pomoc
 

plu_zu

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2017
Posty
30
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Radom
Z tego co wiem, to praktycznie każda kobieta malująca regularnie paznokcie ma własne predyspozycje odnośnie lakierów. Więc nie wiem czy to jest dobry strzał. Bransoletka jak najbardziej zawsze spoko, dziewczyny generalnie lubią biżuterię. Ale jeszcze tak mi przyszło do głowy, że może zamiast tego lakieru coś do pielęgnacji? Na przykład taki fajny podręczny pilnik do polerowania Revlon Pielęgnacja Paznokci Nail Buffer? Wygląda jak szminka więc powinien się zmieścić do każdej torebki i ma dodatkowe nakładki. Myślę, że byłoby to fajne połączenie z bransoletką ;]
 

Pola41

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Też uważam, że wszystko zależny co dziewczyna lubi. Nawet się nie znając na rzeczy, a przez samo słuchanie swojej dziewczyny powinieneś dokładnie wiedzieć co ona by chciała. Jestem pewna, że nie raz widziałeś jej kolekcję lakierów do paznokci, a i nie raz mówiła ci o jakiej biżuterii marzy. Jaki prezent by chciała dostać też pewnie z 500 tysięcy razy ci mówiła. trzeba tylko nauczyć się słuchać. Może trochę też tu wyładowuję swoją frustrację, bo od miesięcy pokazuję mojemu chłopakowi tą oto stronę i napomykam mu raz po raz, że nie mam w czym już parzyć herbat. A mam ich nie małą ilość. Bardzo lubię je pić. W każdym razie na urodziny kupił mi bardzo piękny naszyjnik, ale przecież ja noszę tylko jeden naszyjnik, który jest krzyżykiem. Więc w sumie fajnie mieć coś w szkatułce z biżuterią, ale był to kompletnie nie praktyczny prezent. Wiecie taki nie w moim stylu. Oczywiście mu powiedziałam, że się cieszę, ale miałam nadzieję na coś innego
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
Lakier do paznokci hmmm dziwny pomysl na prezent :p Bransoleka ok, albo idz do lokalnego jubilera, a jesli chcesz poszalec to apart lub pandora :)
Natomiast zamiast lakieru ja bym polecila jakis zestaw do pielegnacji ciala, np z bielendy-seria twoja pielegnacja. Bardzo fajny olejek pod prysznic + peeling pomaranczowy. Mogla by sobie zrobic takie male domowe spa, bo dzialanie produktow jest rewelacyjne, a orzezwiajacy zapach pomaranczy autentycznie poprawia nastroj :)
 

niebieski_kubek

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja też na Mikołaja kupiłem mojej lakiery Semilac - zamówiłem nie patrząc na pojemność, przychodzi paczka i tak na nią patrze... no chyba za mało ich zapakowali, otwieram, a tu niespodzianka - miniaturowe buteleczki. Dziewczyna generalnie zadowolona, okazało się, że są dość wydajne ;)
A pod choinkę skorzystałem z rady @sylkamil i kupiłem jej voucher do spa dla dwóch osób
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Teraz jest modny mosiądz. Może jakąś fajną, mosiężną ramkę kupić? Ramki na zdjęcia chyba każdy lubi. Tu mają bardzo ładne rzeczy mcbizuteria.pl/pl/14-upominki?p=2 to sklep online. No i cudne lusterka tam mają. Dla wielbicieli retro i romantyczek moim zdaniem jak znalazł :]
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Jeśli dziewczyny w czymś takim gustują,to prezent dobry,ale niekoniecznie. Najlepsza byłaby książka,lub płyta z ulubionym wokalistą. :)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Zobacz sobie na stronę sklepu internetowego Marwell i na 100% coś znajdziesz dla swojej Pani. Ja często kupuję tam bieliznę i u nich na stronie można zobaczyć istne perełki i z rozmiarem też nie ma problemu.
 

Magdalena787

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2017
Posty
24
Punkty reakcji
0
Bransoletka to dobry pomysł, taka z charmsami na pewno jej się spodoba, możesz zamówić np. pocztą kwiatową razem z bukietem w pudełku, chyba każda kobieta uwielbia błyskotki :D
 

Magdalena787

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2017
Posty
24
Punkty reakcji
0
biżuteria ? nowy lakier do paznokci? perfumy? bardziej szalone rzeczy lot w tunelu aerodynamicznym osobiście latałam w wielkopolsce więc mogę powiedzieć że świetne doświadczenie. dziewczynie łatwiej jest coś fajnego wybrać niż facetowi
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Mój maż jakiś czas temu wykupił mi kilka zabiegów pielęgnacyjnych w salonei kosmetycznym na Sadybie w Warszawie w Monic Studio. Bardzo lubię tam chodzić ale na takich zabiegach jakie mam w pakiecie jeszcze nie bylam...taki prezent mi pasuję :)
 

MateuszMj

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja swojej ostatnio dałem biżuterię w komplecie i była bardzo zadowolona. Warto pogadać z jej koleżankami, żeby trafić w punkt
 

weronikachrzszcz

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
a ja polecam piękny bukiet kwiatów. To zawsze ucieszy każdą kobietę. Jeśli jesteś z okolic Wrocławia to polecam kwiaciarnię Borówkowa 2, która oferuje wysylkę kwiatów na tym terenie. Ich pracę możesz zobaczyć w tej galerii kwiatów. Myślę, że to dobry pomysł :)
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Żadna kobieta nie pogardzi dobrym zestawem kosmetyków ;) jak nie wiesz co wybrać, to Panie ekspedientki na pewno doradzą. Jak nie lubisz chodzić po sklepach, to możesz zamówić online, niektóre duże drogerię internetowe nawet przez infolinie są w stanie doradzić i od razu złożyć zamówienie.
 

IzkaFigon

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2021
Posty
40
Punkty reakcji
0
dobrym pomysłem jest srebrna bransoletka z takimi doczepianymi kulkami, które później można dokupować
 

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja byłam bardzo mile zaskoczona jak Pani na infolinii na notino była w stanie szybko mi polecić alternatywę moich ulubionych perfum, po 2 latach już mi się znudziły.... miała na prawdę dobry przygląd o produktach, które oferują
 
Do góry