Co kupić chrześniakowi na roczek ?

Mcnulty

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
1
Witam , chciałbym żebyście podzielili się swoimi pomysłami co można kupić chrześniakowi na roczek który się zbliża. Problem jest o tyle skomplikowany że mama chłopca jest bardzo wybredna i ciężko ją zrozumieć. Jest osobą której ciężko dogodzić bo to ona decyduje co się dziecku podoba i czy daną zabawką będzie się bawił czy nie , czy ubierze mu dany ciuszek czy nie. W takiej sytuacji naprawdę nie mam pojęcia co mógłbym kupić żebym nie został później krzywo osądzony.
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
Na roczek dla chłopca dobrym rozwiązaniem wydaje się byc jezdzik jezeli nie maja jeszcze, moj maly byl tez zachwycony drewnianymi klockami i ksiazeczkami...
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
My mamy w planie kupić rowerek 3kołowy bo to akurat wiem ze sie przyda. Początkowo miał być własnie jeździk ale młody dostał na wielkanoc wiec padło na rowerek który też bardzo sie przyda ;) Fajne są jeszcze te kostki drewniane edukacyjne, na każdej ściance inne zabawki do układania, przesuwania...
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Dla dziecka kupiłabym jakąś skromną zabawkę a jesli to ktos bardzo bliski to dorzuciłabym kartę podarunkową - wybredna mama sama sobie wybierze to co będzie jej się podobało;P
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
A kto przy urodzinach patrzy na mamę...prezent kupujesz dla dziecka [przecież i ma on się dziecku podobać a nie mamie.
 

Anhella

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Myślę, że najlepszym pomysłem będą zabawki interaktywne, myślę, że powinny się spodobać zarówno dziecku, jak i rodzicom, bo rozwijają myślenie i kreatywność maluchów. Ja ostatnio kupiłam siostrzenicy takiego edukacyjnego laptopa: https://cobi.pl/dla-najmlodszych/telefony-tablety-laptopy/moj-pierwszy-laptop---hipcio,art,10678.htmli zabawa była niemała. Zabawka wydaje wesołe melodie, dźwięki i mruga światełkami, dzięki czemu zachęca do zabawy. Myślę, że to idealny prezent na pierwsze urodziny :)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja mam chrześniaka troszkę starszego bo ma dwa latka i kupiłam mu super drewniane klocki z firmy zabawkinaczasie.pl . Moja koleżanka doradzała, żeby kupić coś interaktywnego - co by świeciło. grało i tym podobne. Prawda jest taka, że dzieci nie powinno się pobudzać nadmiernie tymi bodźcami bo źle to wpływa na rozwój.
 

beata_smol1983

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Skoro nie zabawka, ani nie ciuszek, to może kup mu wielkiego, chodzącego balona? :D
Teraz jest taki wybór, że na pewno znajdziesz coś, co się maluchowi spodoba. ;)
Polecam zajrzeć do FloraDekora.pl bo to właśnie tam pierwszy raz się natknęłam na balony chodzące, które mnie zachwyciły! :D
 

domin89

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
38
A w jakim wieku jest dziecko, bo chrzest można mieć w różnym wieku? My też mieliśmy niedawno w rodzinie jednego chrześniaka-starszaka (ok 2,5 roku) i zdecydowaliśmy się podarować rowerek biegowy, bo sami jesteśmy rowerzystami i zawsze lepiej, jak jest nas więcej :)) W zależności właśnie od wieku, preferencji i przyzwolenia rodziców (o to koniecznie spytać, bo może sami planują taki zakup), zawsze się znajdzie coś fajnego. Mogę Wam polecić wspieranie polskich producentów (np. Movino). Dla nas się sprawdziło, dzieciaczek śmiga aż miło :D Jeśli nie rowerek, to może hulajnoga albo coś, co malucha zaktywizuje?
 

klaudia_adamiec

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
U mnie sytuacja jest podobna. Każdy prezent trzeba konsultować z mamą dziecka, bo jak nie przypadnie jej do gustu, to go wyrzuci lub odda. Jednak po czasie wszyscy zauważyli, że mamie (i na szczęście maluszkowi) najbardziej podobają się drewniane zabawki edukacyjne. Na chrzest dostał tablicę manipulacyjną i do tej pory jest w użytku (a chrześniak ma już 5 lat!). Na temat tablic możesz więcej sprawdzić na tej stronie: https://tablicamanipulacyjna.pl/
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Hulajnoga scoot and Ride posłuży na dluzej
Albo zestaw karta prezentowa do jakiegoś sklepu z ubraniami czy zabawkami dla malucha.
Ja bym chętnie przyjęła
Cała seria ksiezek o Puciu. Chyba są 4 części
Albo książka Rok na ulicy Czereśniowej.

Praktyczne będą również ubranka https://www.pinokio.pl/spiochy-niemowlece-dla-dziewczynki Polecam szczególnie firmę Pinokio.
Body-dlugi-rekaw-ecru-w-kropeczki-Tres-Bien-4475-680x680.webp
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Mój dostał ode mnie stolik interaktywny. Bardzo mu się spodobał. 🙂
 
Do góry