Co kolekcjonujecie?

Sadi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ilusia napisał:
Ja kolekcjonuję gry na steam
:upup: Ile już masz w swojej kolekcji? :)
Mało, za mało :) Od niedawna zaczęłam bo omijałam steam szerokim łukiem (żadna z moich gier nie wymagała tego programu więc był mi lotto). W tej chwili mam 11 Gier oraz jedną darmową. Parę dni temu odkryłam że istnieją też w tym steam karteczki, które dają tło i extra emotikony. Zresztą, teraz jest łatwo zdobyć gry, dzięki tej stronie losowegranie.pl i yutuberach, którzy udostępniają filmiki konkursowe, tym samym nakręcając mnie do kolekcji haha :D
 

Hancho

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja kolekcjonuję ołówki z różnych krajów. Są różne - z flagami, z napisami, gumkami, figurkami, z gazety, z plastiku. Chodzi o to, żebym po popatrzeniu na dany ołówek mogła powiedzieć 'o ten jest stąd i stąd' :tongue: Oprócz tego zbieram jeszcze autografy i bilety z koncertów :tongue:
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Ja kolekcjonuję płyty winylowe. Zaczęło się od tego że zbierał je mój tata. Nie ma to jak dźwięk z gramofonu :)
 
T

TomaszTomasz

Guest
Nie lubię jakoś szczególnie gromadzić rzeczy. Kiedyś szklanki i kufle do piwa które sobie po cichutku zabierałem do domu z knajpy w którym to piwo piłem.
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Nie mam chyba nic szalonego, ale zbieram książki gry na xbox i gry planszowe :) Kiedyś, parę lat temu zbierał monety i banknoty z innych państw... W sumie to nie wiem czemu to porzuciłem, bo strasznie się tym jarałem :)
 

Modeland

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Kiedyś też namiętnie kolekcjonowałem klocki Lego,teraz z kolei są to modele zdalnie sterowanych aut,naprawę polecam bo to fantastyczna zabawa:)
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Uwielbiam kolekcjonować wszelkie mazidła. Kremy, balsamy, masełka, mleczka. Kocham je! Widzę jakiś nowy, ciekawy zapach i wpadam w szał zakupowy. :D
 

zcicha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ja też! Masła do ciała i balsamy jeśli chodzi o kosmetyki. Oczywiście książki, kupuję i odkładam na "wolny czas". ostatnio zakupiłam "obrazki z nebraski" i czasopisma. Różne od miesięczników po bardziej instruktażowe, mój nowy nabytek to robótki ręczne od Deagostini:)
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Ja zbieram gry na konsole (psx, ps2, xbox, xbox 360, wii, ps3, psp), mam już ponad 90 sztuk, w tym 8 kolekcjonerskich wydań, zbieram od ok. 6 lat, większość gier przeszedłem. Mam jeszcze PSX Extreme ok 70szt.
 

zdrapkinabani

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Mam sporą kolekcję płyt cd - z muzyką, mam trochę filmów DVD i kaset.
Zbieram też monety.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Dawno temu zbierałem zabawki McDonalda i pudełka z tego zestawu np Najlepsze zabawki mieli gdy w kinach leciał film Potwory i Spółka i bajka 102 Dalmatyńczyków .
Kopia furby bo ta zabawka jest ciekawa ale jest droga ale sprzedawali kopie tej zabawki .
Na początku był spory wybór tej zabawki a następna edycja była skromniejsza bo dali do wyboru różowego stwora i nie można mu było zamykać oczu.
Zabawki tego zestawu miały kiedyś wygląd a teraz mają bardzo prymitywny wygląd.
Tak samo beznadziejny wygląd mają zabawki innych firm bo dawniej zabawki miały wygląd.
Najbardziej prymitywny wygląd mają maskotki i obniżył się wygląd maskotek reklamujących Euro i inne wydarzenia sportowe np Maskotki na Euro 2012 i Maskotka reklamująca Euro które będzie we Francji .
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Ja kolekcjonuję kubki, sowy i zdjęcia motyli i ptaków, które robię na spacerach i w lesie.
Moje ostatnie zdobycze to kubek z serii słodka chwila ze sklepu dr. oetkera i figurka sowy, którą kupiłam na pchlim targu i pomalowałam.
 

Attachments

  • 72586812_2866093860067615_656867827189284864_n.jpg
    72586812_2866093860067615_656867827189284864_n.jpg
    70,1 KB · Wyświetleń: 0
  • DSC03887 — kopia.JPG
    DSC03887 — kopia.JPG
    188,7 KB · Wyświetleń: 0

radzislaw

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2019
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja np kolekcjonuje te takie zapalniczki clipper. Mają zawsze bardzo fajne wzory i przywioze je z różnych miejsc świata
 
Do góry