Co kolekcjonujecie?

Sebastian Sapa

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kolekcjonuję znaczki pocztowe i prowadzę bloga na ten temat , zapraszam wszystkich którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś na temat znaczków pocztowych.
//ciach
 

Jellyday

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
15
Punkty reakcji
1
Wiek
24
Miasto
Warszawa
Przeróżne figurki z porcelany (najczęściej są to aniołki) oraz kapsle od Tymbarka. ;)
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Chce zacząc zbierac monety. Czy warto kupować w sklepach internetowych i na allegro?

Interesuje mnie moneta 20 zł Kolędnicy z tej strony www.cezar24.pl/monety-kolekcjonerskie-19952013-c-85_171.html jednak trochę sie obawiam w jakim będzie stanie znając naszą pocztę... :/
 

derrie

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kolekcjonuję komiksy i Nową Fantastykę. :) Poza tym to bardziej mam rzeczy ze względu na sentyment albo nie chce mi się ich wyrzucać.
 

Aruux

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja kolekcjonuję oryginalne zdjęcia z czasów II Wojny Światowej o tematyce militarnej. (żołnierze, czołgi, samoloty, jeńcy wojenni itp itd...)
Posiadam już grubo ponad 400 sztuk.
Jeżeli ktoś zbiera lub ma takowe zdjęcia to proszę o kontakt :)
 
Y

Yelonek

Guest
Ja kolekcjonuję upływające sekundy, lecz nie wszystkie udaje się wyłapać. :/
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Kolekcjonuję płyty CD i piórka gitarowe. A tak poza tym mam dużo porcelanowych figurek, ale nie kolekcjonowałam ich jakoś specjalnie. Po prostu pasjonuje się sztuką i różnymi jej przejawami :).
 

mika1111

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja kolekcjonuje pocztówki. Gdybyście mieli jakieś ciekawe i zbyteczne, to ja chętnie przyjmę :D
 

bleszek28

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Zaczynałem od filatelistyki, później doszła numizmatyka i tak było przez ok. 30 lat. Kolekcję były bardzo poważne do czasu, kiedy przy zmianie miejsca zamieszkania zbiór kilkudziesięciu tysięcy walorów filatelistycznych spłynęło z wodą, a kolekcja monet musiała zmienić właściciela ze względu na kłopoty materialne rodziny. Jako, że nie potrafię już żyć bez pasji teraz powoli powiększam zbiory kart bankowych, kapsli piwnych i nie tylko oraz, odznak i odznaczeń wojskowych. Mam nadzieję, że losy tych kolekcji będą zgoła odmienne od tych poprzednich.
 

ronee

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Kiedyś - znaczki. Teraz - książki wybranych wydawnictw.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie wiem czy można to nazwać kolekcją ale ptaszniki. Mam ich już trochę.
 
H

Herg_zbanowany

Guest
Ja mam wielką słabość do kolekcjonowania ja i malowania obrazów,to jest właśnie mój konik,uwielbiam sztukę w każdym zakresie i obszarze:)
 
Do góry