Co kolekcjonujecie?

Insignia

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2012
Posty
55
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell
karty telefoniczne
bilety i autografy z koncertów
zapałki
vinyle, CD i kasety magnetofonowe
i...
łuki, strzały itp. zrobione mymi rencami xD

a mój wujek kolekcjonuje motocykle :p
wszystko się da :)
 

kingulas

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja kolekcjonuje kolczyki, kocham je dosłownie, to moja pasja z którą żyje na co dzień. Jak ktoś zawsze mi się pyta ile mam par to się śmieje, bo sama nie wiem :D Oprócz tego zbieram jeszcze wszelkiego rodzaju breloczki, których też mam całą ścianę obwieszoną :)
 
R

RobSon_85

Guest
Kiedyś zbierałem kapsle po Tymbarkach oraz od browarów. Nie pamiętam ile tego miałem ale razem ponad 1000 na bank :023:
 

zuzka90

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja kolekcjonuję monety i zaczyna mnie ciagnąc do znaczków. Tzn mam klasery po dziadku i na prawdę fajne znaczki z wojny i nie tylko, ale kompletnie się na tym nie znam. Za to w sklepiku w którym się zaopatruje w monety jest mozliwość zakupu złota i srebra, szkoda że nikt nie ma tam nic zwiazanego ze znaczkami.
 

Zorund

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Wieluń
Kiedyś kolekcjonowałem komiksy z Kaczorem Donaldem, następnie Karty telefoniczne, teraz monety - w dorosłym życiu to najlepsza inwestycja ;p
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Ja swego czasu kolekcjonowałem znaczki pocztowe,jednak były to lata 90 i początek XXI-go wieku. Obecnie już nie,chociaż kolekcja dosyć pokaźna,podobnie zresztą jak biletów MPK z różnych zakątków świata,to ciekawe hobby.
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Moja mam kiedyś zbierała porcelaną. Do dziś nie wiem, jak można przykladowo za jedna filiżankę zapłacić 500 zł... :D
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Monety jednogroszowe. Kiedyś miałem ich za dużo i poszedłem do sklepu z paroma złotymi w bilonie. Mina kasjerki - bezcenna.
 
W

wiki9969

Guest
Inherentny wcale jej się nie dziwię skoro musiała to liczyć. :D

Ja kolekcjonuję porcelanowe figurki. :) Zaczęłam będąc w szkole podstawowej i tak mi zostało do dziś. ;)
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
inherentny napisał:
Monety jednogroszowe. Kiedyś miałem ich za dużo i poszedłem do sklepu z paroma złotymi w bilonie. Mina kasjerki - bezcenna.
Żebyś za parę lat nie żałował tej decyzji...
www.monety-news.pl/czy-nbp-wycofa-monety-groszow/

Już niedługo takie monety mogą być sporo warte.
 

imna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
26
Punkty reakcji
2
kiedyś karty NBA z lat 90tych, teraz wyrosłam
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Kiedyś kolekcjonowałem zdjęcia tabliczek z przekreślonym aparatem fotograficznym i napisen,,Zakaz fotografowania".
Po napstrykaniu kilkudziesięciu takich znudziło mi się.
 
Do góry