Co jeśc podczas odchudzania?

karmelowa77

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
warto czymś się wspomagać, oczywiście mam tu na muśli suplementy typu sklep.natural.pl/41-kwasy-omega-3 a nie jakieś sterydy
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
dobry jest blonnik ale brany z glowa.. jego nadmiar powoduje zaparcia na ktore pomaga dicopeg 10g warto tez pic duzo wody niegazowanej niesmakowej no i mieso gotowane, robione na parze lub na grilu elektrycznym
 

MillkiWay

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja jadłam praktycznie wszystko z umiarem ( z wyjątkiem słodyczy) w czasie odchudzania.. organizm tak mi się przyzwyczaił do braku słodyczy że jak tylko zjadłam coś słodkiego od razu pojawiało się zaparcie, na które jedynie dicopeg 10g pomagał mi. od prawie roku słodkiego nie jem i jest dobrze:)
 

Olaaa90

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
14
Punkty reakcji
0
Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę: lepszytrener.pl/dietetyka
Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Czy się odchudzasz, czy też nie - a jeśli się odchudzasz to przed wszystkim - pamiętaj o błonniku! Musi być w diecie, żeby jelita dobrze pracowały. Jeśli nie dasz rady zapewnić sobie codziennie produktów bogatych w błonnik, sięgnij po prostu po naturalny suplement typu colon slim. Odpowiednia ilość błonnika w codziennej diecie działa cuda. W końcu możesz poczuć, że ten proces przemiany materii się odbywa jak trzeba.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
To fakt, wiele osób właściwie zapomina o błonniku a on ma naprawdę świetne działanie i powinien się znajdywac właściwie u każdego w diecie :) Sam musiałem się nauczyc 'the hard way', że tak powiem :p
 

Olkka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja za bardzo nie lubię gotować a już zwłaszcza tych dietetycznych dań dlatego postawiłam na catering dietetyczny Wygdnejdiety. Dzięki nim mam zapewnione 5 posiłków dziennie, wszystko smaczne, syte, zdrowe i ładnie podane a ja nie muszę się głowić nad tym co włożyć do garnka ;)
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Najważniejsze to mieć dobrze zbilansowaną dietę. Ja niestety sama nie potrafiłam tego ogarnąć, więc zamawiam catering dietetyczny. Aktualnie stawiam na Wygodną Dietę i jestem bardzo zadowolona z tego jak wygląda teraz moje żywienie :)
 

aLINKAa

Zbanowany
Dołączył
13 Czerwiec 2019
Posty
14
Punkty reakcji
0
Na pewno żeby schudnąć trzeba dostarczać organizmowi mniej kalorii niż zużywa, dużo daje też samo wprowadzenie regularnych posiłków, gdzie przyzwyczajamy organizm do spalania tego, co mu podajemy.
Często tyjemy bo jemy rzadko i o nieregularnych porach n- organizm nie jest pewny czy za chwilę na pewno dostanie posiłek, więc przerabia wszystko na tłuszcz i magazynuje go "na później". Trzeba zmienić nie tylko dietę ale pory i częstotliwość posiłków, najlepiej jeść zdrowo, mniejsze porcje ale często (około 5 posiłków dziennie), efekty na pewno się pojawią
 

Angelika22

Zbanowany
Dołączył
15 Luty 2020
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mi jedzenie gotowane na parze kompletnie nie smakowało bo było jakby pozbawione smaku. Teraz kupiłam wolnowar Crock Pot i tam jedzenie przez kilka godzin robi się w zamknięciu więc smaki i zapachy sa intensywne a to sprawia że bardziej się najadam :D
 

mirelaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2020
Posty
5
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem trzeba jeść wszystko, ale oczywiście zdrowo, dieta musi być zbilansowana, trzeba tylko liczyć kalorie, żeby dziennego zapotrzebowania nie przekroczyć no i raz na jakiś czas np. raz na trzy tygodnie sobie odpuścić i zjeść te słodycze czy chipsy czy wypić piwo :)
 

AdnazMnogich

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
dla tych,co wypijają codziennie po kilka kubków herbaty/kawy to polecam przestać słodzić...mi było cieżko bo herbate słodziłam od lat trzema łyżkami aż, ale stopniowo zmniejszałam ilość i doszłam do zera i jestem z siebie dumna.
No o coli i innych takich napojach to chyba nie trzeba pisać, że powinny pójść weg
 

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Trzeba zwiększyć spożycie białka -zwiększy to ucucie sytości i się nie podjada, nie zapychasz się niezdrowymi przekąskami, więc łatwiej się trzymasz jadłospisu :)
 

krystynkaQ

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Na pewno warto jeść zdrowo, pełnowartościowo, a przy tym - co najważniejsze - utrzymywać ujemny bilans kaloryczny. Warto sobie obliczyć swoje indywidualne zapotrzebowanie.
 
Do góry