Co jeśc podczas odchudzania?

malamysza25

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
>nie kazde warzywa i owoce sa dla kazdego.tak jak mieso.dobrze jest sobie dobrac diete dla grupy krwi.pomidory sa malo kaloryczne ale dla nie ktorych nie odpowiednie bo odklada sie woda.np dla mnie.dostosowalam sie do tej diety + cwiczenia+ blonnik +chrom z ananasem i sa efekty po kilku juz dniach.nie jem ziemniakow, makaronow oraz bialego pieczywa tylko chrupkie lub wafle ryzowe,duzo nabialu chudego oraz serkow light albo activia&nbsp;i po sobie widze ze po paru dniach sie czuje owiele lepiej.brzuch nie jest taki wzdety.</
 
D

Dziubek_1

Guest
Dobieranie diety do grupy krwi ma się tak jak dobieranie bielizny do koloru włosów.
 
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Polecam naturalne musli skomponowane specjalnie dla kobiet: http://www.muslimix.pl/gotowe_mieszanki/26.html
Jest smaczne, a faktycznie z powodzeniem można je stosowac podczas diety
 
D

Dziubek_1

Guest
słaby ten artykuł, traktujący temat bardzo pobieżnie i płytko, dodatkowo nie podający żadnych konkretnych informacji. Kilka tysięcy artykułów w necie traktuje ten temat lepiej, głębiej i rzetelniej, a co najważniejsze obszerniej niż ten powyżej.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja jem sporo nabiału, jogurtów ale nie wszystkie wybieram te dobrze z dobrymi węglowodanami np. cukry pochodzące z owoców. np. w jogurty premium frutica są tylko słodzone owocami
 

Mateusz Ostrowski

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2012
Posty
48
Punkty reakcji
1
Ja jem sporo nabiału, jogurtów ale nie wszystkie wybieram te dobrze z dobrymi węglowodanami np. cukry pochodzące z owoców. np. w jogurty premium frutica są tylko słodzone owocami
Jaka 29 spoko z tymi jogurtami. Jednak najlepiej jeść to co zwykle tylko mniej i więcej ruchu. To najlepsze. Jest coś takiego co ja nazywam "pułapką jogurcików, sałatek i ogórków" Ma to miejsce wówczas gdy człowiek zapycha żołądek znaczną ilość posiłków małokalorycznych. Uzyskuje się wówczas ujemny bilans energetyczny... ale przy dużych objętościach. Nie jest to dobre i po diecie może doprowadzić do efektu jo-jo.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie stosuję żadnych diet,zwyczajnie mniej jem to co zwykle.Załując sobie czegoś na diecie nie wytrzymywałam i w końcu objadałam się wszystkim za czym tęskniłam.Sniadanie jem normalne,nawet obfite,obiadu połowę,kolację maleńką.Najbardziej pilnuję picia dużej ilości wody-butelkę zawsze mam przy sobie.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
dużo surowych warzyw polecam i małokalorycznych owoców jak na przykład arbuz
 

LalkaBezUczuc

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
110
Punkty reakcji
7
Jeść wszystko. Tylko regularnie ćwiczyć.. biegać... rowerować.. po prostu być w ruchu. A wiecie ja słyszałam o jednej Pani która była na dwóch dietach bo po jednej nie czuła się syta. : P
 
D

Dorka123

Guest
Jaka 29 spoko z tymi jogurtami. Jednak najlepiej jeść to co zwykle tylko mniej i więcej ruchu. To najlepsze. Jest coś takiego co ja nazywam "pułapką jogurcików, sałatek i ogórków" Ma to miejsce wówczas gdy człowiek zapycha żołądek znaczną ilość posiłków małokalorycznych. Uzyskuje się wówczas ujemny bilans energetyczny... ale przy dużych objętościach. Nie jest to dobre i po diecie może doprowadzić do efektu jo-jo.
w tym wypadku to nie jest pułapka, bo nikt nie obiecuje zero cukru, zero węglowodanów, zero kalorii ;) Po prostu jasno i wyraźnie mówią, że skoro węglowodany to te lepsze z niskim indeksem glikemicznym, a fakt jest taki, że nasycą nas one na dłużej.
 

wszystkojasne

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Węglowodany są potrzebne dla naszego organizmu, ale nie za dużo i trzeba wiedzieć jakie. Same białko nie jest wskazane, bo można się przez to pochorować. Odchudzanie=zdrowe odżywianie
 

Monia871

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0

Natasza1985

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim musisz wyrzucić z jadłospisu wszelkiego rodzaju cukry proste typu pieczywo, ziemniaki, mleko, jogurty, słodycze, fast foody i tego typu produkty. Uważaj też z owocami bo to węglowodany proste czyli cukry w postaci fruktozy. Najlepiej na śniadanie jeden owoc i to wszystko.
 

agnes675w

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
25
Punkty reakcji
1
Ja polecam naturalnie - owoce. Zawierają dużo witamin i składników, które również pozytywnie wpłwają na skórę. Oczywiście nie wszystkie - podczas odchudzania dobrym rozwiązaniem są np. mandarynki i jabłka
 
W

wiki9969

Guest
A ja owoce odradzam w trakcie odchudzania. Owoce zawierają naturalny cukier, lepiej zastąpić je warzywami.
 
N

nianiaSweet

Guest
a ja wam powiem, że aby dowiedzieć się co warto jeść żeby schudnąć bardzo pomocna może okazać się wizyta u dietetyka, dietetyk dobierze odpowiednią dietę, która wcale nie będzie eliminować wszystkich składników, doprowadzając do tego ze pozostanie nam jedzenie tylko warzyw. Dobry dietetyk wyliczy nam tak dietę, że nawet makaron, ziemniaki i ryż znajdą się na liście, tyle że muszą być one w odpowiednich proporcjach. Eliminując na pewien czas dany składnik doprowadzi to jedynie do tego, że po diecie rzucimy się na niego ze zdwojonym apetytem co szybko doprowadzi nas do efektu jojo.
 

Fitnesowiec

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Tak, owoce zawierają dużo cukrów prostych i nie są najlepsze na odchudzanie. Co prawda są zdrowe, ale zawierają dużo kalorii i najlepiej będzie ich unikać.
 
A

ali989

Guest
Fitnesowiec napisał:
Tak, owoce zawierają dużo cukrów prostych i nie są najlepsze na odchudzanie. Co prawda są zdrowe, ale zawierają dużo kalorii i najlepiej będzie ich unikać.
To prawda, owoce trzeba traktować jako posiłek. Najlepiej żeby to było drugie śniadanie. Na kolację nie powinno się jeść owoców właśnie ze względu na cukry proste.
 
Do góry