Co jeśc podczas odchudzania?

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
ja czasami jak mam kryzys to lubie sobie zrobic babeczki z płatkami owsianymi, bananem z białka jajkowego i odżywki białkowej:)
 

Panna_nikt77

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mi podczas diety pomaga picie zielonej herbaty. Najbardziej lubię mieszanki różnych herbat np. tą "Herbata Harney Jedwab Organic Green Kop." Do dostania przez internet.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Karonina co to jest banan z białka jajkowego? O_O

Ja podgryzam słonecznika albo batoniki cambridge. 1/3 takiego zaspokaja mój apetyt na słodycze. :)
 
A

Aleksa24

Guest
Ja również przy odchudzaniu nie jestem za spożywaniem ich dużej ilości ew. po lub przed treningiem banan albo nawet dwa, poniewaz uzupełniaja one potrzebne dla organizmu aminokwasy. Postawiłabym na pierś z kurczaka grillowaną, sałaty, warzywa, ryż brązow, płatki owsiane, zytnie itp.
 
D

Dorka123

Guest
samba, mam ten sam patent na batoniki cambridge, dzielę je na części, skuteczny sposób na opanowanie podjadania słodyczy :)
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Produkty zawierajace dużo:
1. witaminy : B1, B2, B5, B7, B12, C, N
2.. Jodu, Chromu
3.. Błonnika
4.. Białka ( organizm długo je trawi )

do tego:
Bromeliny, CLA, Kwasów omega-3, Kapsaicyny, Kofeiny,

oraz:
Cynamon, dużo wody :D oraz Arganina, Tryptofan, Tyrozyna, Tauryna, L-Karnityna
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Dzięki Wam laseczki, warzę już kilka kilogramów mnie...Jestem taka szczęśliwa że was posłuchałam :) Zamówiłam sobie dietę Cambridge, do tego wysyłek fizyczny i udaje się... są efekty :) Super co?
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Dziubek_1 napisał:
Najlepiej jeść to co zaleci specjalista.
Wystarczy zlecić ułożenie indywidualnej diety i je się wtedy to co się lubi, a do tego chudnie.
dokładnie tak! ja skorzystałam z porady dietetyka online na http://lionfitness.pl/wybierasz jedną dietę z czterech (wege, ig, białkowa lub low fat) w ramach której specjalista układa spersonalizowane menu, dostajesz także dokładną liste zakupów na dany tydzień
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Najlepiej jeść z umiarem. Wprowadzić do codziennej diety dużo warzyw, owoców w rozsądnych ilościach. Pamiętać o zdrowych tłuszczach.
 

poruta

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dietetycy przestrzegają, że preparaty odchudzające nie sa w stanie żwawo i trwale pozbawić nas tkanki tłuszczowej, powinny być stosowane jako wspomaganie odchudzania. Lekarze z Instytutu Żywności i Żywienia zalecają, by preparatami w proszku zastępować najwyżej jeden posiłek. Stosunkowo nie zbyt trudno pozbyć się może być brzusznej tkanki tluszczowej. Kluczem do sukcesu, czasami drastyczne zmniejszenie liczby kalorii spożywanych produktów i zwiększenie aktywności fizycznej. Łatwej walki chyba nikt nie obiecuje, ale również chyba nikt prawdpodobnie nie wątpi, że walka z otyłością to również inwestycja we własne zdrowie. I jesteśmy w stanie i dlatego właściwa dieta może być tak ważna dla organizmu czlowieka. Co najmniej trzy razy dziennie należy dostarczyć organizmowi białko, którego najlepszym źródłem są: białe mięso drobiu, chude mięso i wędliny wołowe, chude i półtłuste ryby, chude twarogi, jogurty i kefiry, a również białko jaja (polecamy 2-3 jaja tygodniowo). Mieso przyrządzaj wybierając dietetyczne metody obróbki termicznej, a więc: gotowanie tradycyjne, albo na parze, duszenie, pieczenie (zwłaszcza w folii) albo grillowanie. Stosuj dietę. Zdecydowanie unikaj smażenia, szczególnie w panierce i w głębokim tłuszczu. Podczas takiego przygotowywania potrawa wchłania ogromne ilości tłuszczu, który przesmażony, poza dodatkowymi kaloriami, może stanowić źródło związków rakotwórczych i istotnie zwiększać stężenie cholesterolu we krwi. Pełnoziarniste produkty zbożowe w zdrowej diecie powinny stanowić najważniejsze źródło energii. Produkty te dostarczają wielu cennych witamin np. witamin z grupy B i witaminę E i cynk, które sa silnymi przeciwutleniaczami chroniącymi pomiędzy innymi cholesterol przed utlenianiem i powstawaniem zmian miażdżycowych w ścianach naczyń krwionośnych. Produkty skrobiowe nisko przetworzone sa rownież bogatym źródłem blonnika pokarmowego, który działa jak szczoteczka – drażniąc ściany jelit pobudza ich perystaltykę i usprawnia przesuwanie się treści pokarmowej.
 

Granola

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Odchudzam się przez jedzenie. Znaczy to że jem właściwie wszystko z wyłączeniem tłustych mięs i słodyczy. Jednak dodam że posiłki są gotowane, gotowane na parze ponieważ uważam że tylko takie zachowują wszystkie wartości odżywcze.
 

Jolka Fasolka

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Należy unikać tych wysoko przetworzonych, a jeść jak najwięcej zdrowych, prostych produktów.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Dokładnie tak, pić dużo, dużo wody i nie podjadać wieczorem :).
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Ja mam największy problem z gotowaniem. Teraz jestem tak zabiegana, że kompletnie nie mam na to czasu - a jednak połowa sukcesu to regularne jedzenie - ja nawet nie mam czasu sobie obiadu porządnego ugotować :(
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
ance napisał:
Ja mam największy problem z gotowaniem. Teraz jestem tak zabiegana, że kompletnie nie mam na to czasu - a jednak połowa sukcesu to regularne jedzenie - ja nawet nie mam czasu sobie obiadu porządnego ugotować :(
Fajnie jakby tak ktoś za nas ugotował co? :) ja się staram kombinować z jakimiś sałatkami, ale jednak przydałby się jakiś ciepły posiłek o przyzwoitej porze, a nie 19.00 bo cale odchudzanie idzie w łeb ;)
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Ja polecam kefir. Mam problemy z piciem wody i wypijam litr kefiru dziennie :) To naprawdę działa :)
 

kitka3

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jeść wszystko co zdrowe, a co zdrowe, to się dowiedziałam w centrum odchudzania i odżywiania. Dałam radę, a do tego ćwiczyłam i poszło 8 kg w dwa miesiące.
 
Do góry