Co Do Szkoły? Plecak Czy Torba ?

Sophiaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od dnia. Jak mam dużo lekcji, to często plecak. Gdy mniej to torbe:)
 

pizza25

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
1
Nosiłam torbą ale zaczęły mnie boleć ramiona teraz mam plecak i wszystko jast ok.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja jednak stawiam na torby, są według mnie wygodniejsze. Im większa tym lepsza. Podobają mi się torby tego typu: http://www.tanisport.pl/nike/Torba_Nike_Tote_LX_BA4331004/Product.aspx czyli takie, które mają proste kroje, ale są wytrzymałe oraz pakowne.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
W kolejnym roku szkolnym zdecydowanie mogę się w reszcie przestawić z plecaka na torby. 5 książek na cały rok szkolny to odpowiednia ilość :eek:k:
 

VisciolaFashion

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od tego jak dużo książek macie do noszenia. Jak byłam młodsza, to tylko plecak, bo do torby by się wszystkie książki nie zmieściły. Z biegiem, lat zmieniłam plecak na torbę i tak zostało do dziś.
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
ja już nie chodzę do szkoły, ale kiedy jeszcze byłam młoda, nosiłam tylko plecaki...;) no ale moda się zmienia, chociaż dla własnego komfortu lepiej chyba zostać przy plecaku...
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Nosiłam plecaki, ale później torbę xD nosiłam to co mi się podobało. Miałam kostke, później torbę. Nie wiem co lepsze. Mi oda wyjścia pasują.
 

Kendall

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Rzeszów
Do szkoły zazwyczaj noszę plecak Nike - kolor neonowy-czerwony ( nie wiem, jak dokładnie go opisać :) )
Ale co jakiś czas muszę go wyprać,co z reguły odwlekam do nieskończoności,więc wtedy zabieram ze sobą mega dużą torbęz Cropp'a :p
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Zdecydowanie torba albo torebka :) plecak to nosiłam ostatni raz chyba w podstawówce :D
A teraz na studiach to i tak tylko ze dwa zeszyty to plecak jest zbędny :)
Niektórzy mówią że jak nosi się tylko torebkę na ramieniu, to później ma się problemy z kręgosłupem, ale ja nigdy nie miałam takich problemów i nie mam :) nigdy mnie nawet nie bolały, no ale może jeszcze wszystko przede mną.... zobaczymy, może kiedyś będę żałować że zamiast plecaka na plecach nosiłam torebkę :)
 

Akasha.

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Przeważnie plecak - stawiam na wygodę i chciałabym mieć proste plecy. A 'dzięki' noszeniu przez wiele lat torby do szkoły zamiast plecaka, mam krzywe plecy. Czasem, jak muszę wziąć niewiele, kilka zeszytów, to biorę torbę.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Lata nauki w szkole już dawno minęły. Ale dla maluchów - tornistry, a dla młodzieży - plecaki.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Plecak... torba tylko w przypadku noszenia laptopa, ale to też można w plecaku.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
W gimnazjum miałam torbę na ramię albo plecak, ale i tak nosiłam go na jednym ramieniu :p W liceum tylko torebka, wygodniej mi było, a problemów z kręgosłupem jeszcze nie mam.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Plecak też nosze zawsze na jednym ramieniu, ale tu chodzi mi o organizację przestrzeni :)
W plecaku od razu się wszystko znajduje, a w torbie - tylko jeśli jest wyposażona w przegródki i nie ładuje się do niej wszystkiego :D
 
Do góry