Co Cię dziś zdenerwowało?

K

kate2

Guest
Nie denerwuj się na zapas :)

Mnie trochę nachalność pewnej osoby. Choć nie wiem czy to nie za duże słowo.
 
K

kate2

Guest
Znajoma, która nie pozwala jechać córce na wycieczkę szkolną narzucając jej swoje lęki i obsesje.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Praca, praca, praca. Szef męczy mnie komórkowymi rozmowami o pierdołach, bo nie chce się jemu przyjść do pracy i wytłumaczyć na miejscu. Wiszę ponad godzinę na telefonie i poprawiam błędy w irytującym mnie Wordzie..
 
K

kate2

Guest
Zarwana noc. Nie spałam do ok. 4 . A o 6. 30 pobudka . Pełnia była dziś czy co???
 
T

TomaszTomasz

Guest
Wiatr. Ciężko się rowerem jedzie gdy jest pod wiatr...
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Studenci, którzy nie czytają informacji jakie im wysyłam, a później piszą: "Pani Aniu, do kiedy należy oddać pracę magisterką" ..
A ja myślałam,że info na facebooku wszyscy czytają :huh:
 
K

kate2

Guest
To, że nie spałam całą noc. Nastawiłam sobie zegarek na 4.00 by przygotować dzieci do wyjazdu na wycieczkę ale był mi zupełnie niepotrzebny.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Sytuacja na łódzkich drogach, przez co spóźniłam się do domu.
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
A mnie właśnie zdenerwowało to, że nie ma możliwości przyznawania minusów. <_<
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
moja nowa dyrektorka,która ma problem z tym,że trzymam swój rower w nieużywanej łazience :pout: teraz mi moknie na zewnątrz :zly1: skoro mogę się wyżyć powiem-głupie stare pudło :scary:
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
sewanna napisał:
moja nowa dyrektorka,która ma problem z tym,że trzymam swój rower w nieużywanej łazience :pout: teraz mi moknie na zewnątrz :zly1:
i jak tam ?
Koniec sezonu rowerowego powoli ,zimno jak diabli,Poczekałem z pytaniem już jesień emocje opadły.
Może dyrektorka miała rację ,bakterie mimo że z nieużywanej łazienki szpitalnej mogą się roznieść drogą lokomocji

mnie nic



sewanna napisał:
powiem-głupie stare pudło
a Tobie też latka lecą Anno
 
Do góry