Closterkeller

Amonaria

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubie ten zespoł , wg. mnie najlepsza płyta zespołu jest Violet . Co wy o nim sądzicie? Jaka jest wasza ulubiona płyta , piosenka? Co sądzicie o tekstach pisanych przez Anje Orthodox?
 

Attachments

  • zedskfn.jpg
    zedskfn.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 38

Amonaria

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja nie przepadam za piosenkami "Władza" i "Miłosc za pieniadze".
Moja ulubioną jest "Dla jej siostry" (chociarz zawsze przy niej łaza sie w oku kreci)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
lubie ta wokalistke ;)
kawalek "Dla jej siostry" nie kojarzylem go, ale teraz sobie plytke wlaczylem. wiem ktora to piosenka, i jest dobra ;)
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Nie znałem dotychczas tego zespołu.
Ale po przesłuchaniu kilku teledysków.
Niektóre wpadły mi w uchu i mi się spodobały.
 

Amonaria

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja tak często słuchałam kasety Scarlet że niestety juz jest tak zuzyta ze nie chce grac !
Teraz czekam do marca na płytke z wystepem z woodstoku tylko wg. mnie materiał jest troche jednolity ale i tak jest lepiej bo jest zatytułowany "Anja Orthodox i Closterkeller" a nie tak jak poprzednio "Anja Orthodox".
 

Amonaria

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Nie znałem dotychczas tego zespołu.
Ale po przesłuchaniu kilku teledysków.
Niektóre wpadły mi w uchu i mi się spodobały.

Ciesze sie ze ci sie spodobało :D
Fajnie że słuchałaś/eś muzyki a nie ogladałaś/eś teledyski tak jak to robi wiekszosc ludzi :)

PS:przepraszam za dwa posty pod soba
 

Magan

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Okolice Wrocławia
Świetny zespół Słucham go od bardzo dawna prawie wszystkie piosenki bardzo mi sie podobają ale pewnie tak jak większości Władza najbardziej
 

lubiemachac

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja niestety tylko jednej płytki słucham najnowszej Aurum. Najlepsza piosenka Nocarz:p
 

gothic666

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mi od razu się przypomniał moment z filmu Wojna Polsko Ruska ^^ z udziałem właśnie fragmentu piosenki zespołu o którym mowa pt. Scarlet..


Pozytywny fragment bardzo. Kto nie wie, polecam obejrzeć cały film.

Zespół ogólnie jest w porządku.
Koncerty na żywo mają klimat.
Normalni muzycy jeśli chodzi o styl bycia.
+++
 

re.verbs

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Słuchałam dawno temu, a ostatnio wróciłam na nowo. Pierwsze, co mi wpadło w łapy, była kaseta (sic!) - Scarlet :) . Przeczytałam o kalepeli w jakiejś gazecie, trafiłam do muzycznego, skojarzyłam to sobie i zakupiłam. Uwielbiałam "Dlaczego noszę broń" i "A Ona, Ona" :). Teraz od nowa przeżywam miłość do nich :) .
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
A mi szczerze mówiąc się ten zespół nie podoba. Ale podobno warto iść na koncert, bo na koncertach jednak coś się dzieje. Tylko ostrzeżenie znajomego: ubierajcie się na czarno, bo każdy inny kolor podobno strasznie razi.
 

EmptySoul

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Krk
Jak ci się normalnie nie podoba, to spodoba na koncercie? Tu chodzi nie tylko o wybryki na scenie, ale też słowa. Wątpię, by wokal brzmiał inaczej, niż na płycie, no może trochę. Ale ja bym nie szła na coś, czego normalnie nie mogę słuchać. A do zespołu mam sentyment, ale nie każda ich piosenka mi się podoba.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Nie byłam na koncercie, źle mnie zrozumiałaś. Tylko słyszałam od znajomych, ze koncerty mają fajne. Sama nigdy nie byłam i raczej nie zamierzam, chyba że przez zwykły przypadek.
 
Do góry