Clannad

Adamo360

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Dolnyśląsk
Ściągnij se napisy.pl i ściągaj anime z www.realitylapse.com polecam kanon ;]

A co od Clannad to :

Clannad "After Story":

Już 2 października rusza druga seria tego wspaniałego anime. :eek:k:
www.clannad.wbijam.pl

:papa:

[YouTube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RLTU0vLrMVE&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RLTU0vLrMVE&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YouTube]
 

kumka14

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
szczecin
Już widziałam pierwszy odcinek^^ Zapowiada się fajnie. Ale faktycznie kinówka jest kiepska. A co do podobnych anime to polecam Kanon. Także świetne
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
częstochowa
DANGO RZADZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwielbiam Clannad.... Daisuki.... xD Chociaz w sumie ogoladam tylko dla Fuko to anime....
A Clannad to kontynuacja Kanona nastepny jest Air.... bo to jest tak polaczone wszytsko w Otaku byl swietny artykul o tej serii....
 

katti

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Hades
Pierwsza seria Clannad była fajna... a raczej momentami, jak rzucali humorem. Ja to oglądam tylko i wyłącznie dla tego humoru, bo jest naprawdę świetny (tylko w drugiej serii jakoś go mniej:() Ale poza tym nic mi się tam nie podoba. No, może jeszcze grafika, bo trzeba przyznać, na niezłym poziomie.
Ale ta Nagisa... No rozszarpać by ją można! Zachowuje się, jakby przyszła z przedszkola:/:/:/ A Tomoya, jak na początku jeszcze przejawiał jakieś znaki inteligensji, przy tej głupiej Nagisie zmienił się w ciepłą kluchę.
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
jestem akurat na 20 odcinku after story, to anime jest zarąbiste przez kilka ostatnich odcinków normalnie prowadzi do łez.
Ciekawe jak sie skonczy chociaz mysle, że nie bedzie happy endu
 

kurosakii53

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
hah... zaczalem ogladac pierwsza serie 17 odcinkow obejzalem i co, myslalem ze z nudy umre, jakos mnie to nudzi... jakies dziewczynki z swiecacymi ockami laza i ah oh o jeny co sie stalo biedna Fuu, nikt jej nie pamietaa itp.
 

Anpan

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
hah... zaczalem ogladac pierwsza serie 17 odcinkow obejzalem i co, myslalem ze z nudy umre, jakos mnie to nudzi... jakies dziewczynki z swiecacymi ockami laza i ah oh o jeny co sie stalo biedna Fuu, nikt jej nie pamietaa itp.
A ja z czystym sumieniem mogę napisać, że Clannad jest NAJLEPSZYM ANIME jakie obejrzałem do tej pory. Piękna i smutna historia.. Ludzie z Key naprawdę potrafią grać na uczuciach widza.
 

aiko8

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lubicz/Poznań
Ja nie oglądam z adużo anime, ale Clannada akurat widziałam oby dwie serie <z after story włącznie> i bardzo mi sie podobal, wiele śmiechu i wzruszeń o wiele lepsze niż euroejskie szmiry takie jak hannah monatana itp :p
 

890902

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
nieznana
Imho Kannon 2006 jest lepszy. Clannad to niemal identyczna jego kopia ( tylko kilka szczegółów się różni :p ). Anime nie jest złe, ale jeśli ktoś oglądał Kannona to nie oglądając Clannada zna już całą fabułę :p Co inego After Story, ale jakoś nie mogłem się zebrać, żeby całe AS obejrzeć do końca
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
Na żadnym Anime się tak nie wzruszałem jak na "Clannad" i "Clannad After Story". :bag:

"Kanon" jest lepszy od "Clannad", jednak ustępuje "Clannad After Story". Na czwartym miejscu jest "Air".

Film Clannad był pierwszy. Wyszedł chyba miesiąc przed premierową emisją serialu. Tak więc oglądanie go po serialu Clannad jest błędem, bo na pewno oglądający wtedy filmem się rozczaruje (brak w nim tej serialowej magii).

A Clannad to kontynuacja Kanona nastepny jest Air.... bo to jest tak polaczone wszytsko w Otaku byl swietny artykul o tej serii....
:mruga: :mruga: :mruga:
 

Kaitlyn

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Clannad jest fajną komedyjką.
A Clannad After Story to taki wyciskacz.
Polecam, naprawdę :)
 
Do góry