CKY

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
CKY-1.jpg

Dyskografia:
1999: Volume 1
2002: Infiltrate-Destroy-Rebuild
2005: An Answer Can Be Found
2009: Carver City

Skład:
Deron Miller - wokal, gitara
Chad I. Ginsburg - gitara prowadząca
Jess Margera - perkusja
Matt Deis - gitara basowa

Fajny zespół grający swoim, trudnym do sklasyfikowania stylem. Jest tu trochę garażowego rocka, pobrzmiewa także echo rapcore. Ale CKY z czasem wypracowało sobie własny sposób na muzykę. Zaczęło się od dziwnych, amatorskich eksperymentów. Dopiero drugi krążek przyniósł CKY renomę. Na Infiltrate-Destroy-Rebuild umieszczono 10 dość prostych, a jednocześnie wciągających kawałków. I to one wybiły zespół i utworzyły jego bardziej profesjonalny wizerunek. Płyta ukazała także inne, bardziej dojrzałe oblicze zespołu. W podobnym tonie, choć nieco słabsze jest trzecie wydawnictwo. Na ostatni krążek ostrzę sobie dopiero zęby. Teraz o samym brzmieniu. Wokal, sam w sobie nie będący rewelacyjnym, dobrze wkomponowuje się w lekko przesterowane gitary i dobre riffy. To najściślej określa klimat CKY. Ktoś w tym klimacie?

96 Quite Bitter Beings

Attached At The Hip

Familiar Realm
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Heh, kiedyś dawno temu ich słuchałem ;) A poznałem ich oglądając chyba Jackass albo któryś z programów z Bamem Margerą. Bardzo dobry zespół. Nie słyszałem wielu ich kawałków, ale ulubione zdecydowanie "96 Quite Bitter Begins" i "Escape From Hellview".
 
Do góry