ciuchy ma studniówkę

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Z tego co ja widzę, to sporo się zmieniło w modzie studniówkowej. Tak zerknęłam do sklepu w którym kupuję sukienki – Navona. W kategorii studniówek są takie sukienki, które pamiętam ze swoich imprez – raczej ciemne, długie, prawie do samej ziemi, ale są również inne kolory, niektóre kiecki naprawdę bardzo krótkie, błyszczące. Moda się mocno zmieniła, ale mnie jakoś specjalnie to nie przeszkadza. Podejrzewam, że grzeczniejsze pod względem strojów są po prostu studniówki organizowane w szkołach, a większe szaleństwo widać w hotelach i na zewnętrznych salach.
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
W goodlookin tez mają spory wybór sukienek, jedna tam widziałam na tego typu okazje była by idealna, czerwona, koronkowa, mega fajna, a wcale nie taka droga
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Myślę, że w znalezieniu odpowiedniej kreacji na ten wyjątkowy wieczór pomogłyby Ci wskazówki jakie znajdziesz w artykule na frappe.pl/sukienka-do-poloneza-i-do-bialego-rana-szukamy-sukienki-na-studniowke. Tam dowiesz się jakimi kategoriami się kierować przy wybieraniu odpowiedniego fasonu, długości czy koloru sukienki, adekwatnie do typu urody, figury itp. Dzięki temu znajdziesz idealną kreacje, dzięki której możesz nawet zostać królową balu.
 
Do góry