Ciśnieniomierz, jaki wybrac ?

Y

yasumi

Guest
Zerknij sobie na taki; Medisana Cardiocompact Bloof Pressure Monitor Ciśnieniomierz naramienny z budzikiem usb na geekee. Ma bardzo dużo funkcji i za tę cenę naprawdę się opłaca.
 

anioleczek0019

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja się zdecydowałam na ciśnieniomierz simpe sanity i mogę polecić. Działa naprawdę sprawnie, wyniki podaje bardzo dokładnie no i ma ciekawą funkcję wykrywania arytmii.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Mam coś ciekawego dla Was. Kupcie w aptece ciśnieniomierz tej marki i wygrajcie atrakcyjne nagrody: tygodniowy pobyt w sanatorium z osobą towarzyszącą, wysokiej klasy laptop Lenovo, rower Merida a także inne nagrody. Więcej informacji w opakowaniach ciśnieniomierzy AND oraz na stronie www.diagnosis.pl/konkurs-and
 
C

CzarnaKlaudia

Guest
dobre pomiary robia cisnieniomierze z Diagnosis. maja i nadgarstkowe i naramienne
 

Karolina Koniecko

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
18
Punkty reakcji
0
ciśnieniomierz to jedna sprawa, a druga to tez trzeba się dobrze przygotować do samego pomiaru ciśnienia.
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Od kilku lat mam niemiecki, nadgarstkowy. Był drogi, ale pomiar jest dokładny. ( breurer). Polecam
 

justlol

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2016
Posty
22
Punkty reakcji
2
nie ma znaczenie, może być nawet tani aby był tylko łatwy do obsługi. ważne czy ciśnienie jest bardzo niskie albo bardzo wysokie, i tak u lekarza bardziej dokładnie zbadają
 

basiacz

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
My korzystam z naramiennego ciśnieniomierza Stellio firmy MesMed. Automatyczny, dokładny, z dużym wyświetlaczem i prosty w obsłudze. Cena też jest całkiem przystępna.
 

karolina888

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
automatyczny... kto w dzisiejszych czasach używa jeszcze manualnych?

może taki: ciśnieniomierz diagnostic dm 400? polecają go dla osób starszych ze względu na czytelny wyświetlacz
 

annasiewniak

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moi rodzice chcą sobie nowy ciśnieniomierz kupić i ja im znalazłem coś takiego - Senior Sanity. Wygląda dobrze, ma długą gwarancję i jest właśnie zaprojektowany dla osób starszych. Ktoś może korzysta? Jak wypada w codziennym mierzeniu? Najbardziej to się o mankiet martwię czy aby nie będzie za mocno ściskał ręki?
 

kajutkah

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam do użytku domowego ciśniniomierze firmy OMRON, kupiłam jeden mojej babci po wcześniejszym rozeznaniu na rynku i wiele osób polecało właśnie ta markę.
Babcia używa OMRON M6 Comfort i jest zadowolona. Oczywiście nie zastąpi to regularnych wizyt u lekarza jeśli problemy z ciśnieniem są poważniejsze, ale na codzień zapobiegawczo taki wystarcza. Do kupienia na urzadzenia-medyczne.com.pl/28-cisnieniomierze-elektroniczne. Polecam.
 

krzysztof33

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dobre mam zdanie o SmartCardio, warto pomyśleć o czymś takim, na plus tutaj jest zwłaszcza brak przewodu, mnie to zawsze w automatach denerwowało jak się kabel gdzieś plątał.
 

begsi

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem jednak najbardziej niezawodne są z Omrona. Te podstawowe modele u tak świetnie się sprawdzają, ale jak zaszalejesz i kupisz taki lepszy to już masz na lata. M3 mam od niedawna, ale koleżanka ma już go długo i polecała.
Natomiast nie kupowałbym nigdy ciśnieniomierza w supermarkecie jak to wiele osób ma w zwyczaju robić, jak dla mnie to jest wyrzucanie pieniędzy - trochę jak kupowanie telewizora w warzywniaku ;p.
W Cezalu jak coś są z tych co tam jeszcze mają to też słyszałam dobre opinie o tym z microlife BP A2 ale jego akurat nie miałam nigdy w rękach.
 
Do góry