Ciekawy pomysł na biznes. Bus w restauracji?

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
WItam. Ostatnio otworzyli u nas dużą restaurację przy autostradzie. W stylu góralskiej chaty. Jest ogromna, 2 piętra itd. Jest ona największa i najbardziej elegancka w okolicy więc klientów nie zabraknie na pewno. Jest tam ogromna sama weselna i bardzo często są organizowane imrezy okolicznościowe itd. Wiem, że od 1 stycznia szukają pracowników na stanowiska: manager, kelner, barman, ogrodnik, stróż. Ani jedna z tych opcji nie pasuje dla mnie. Lecz mam pomysł. Chciał bym złożyć im propozycję, że mogę być kierowcą ich restauracji. Nie do rozwożenia jedzenia na zamówienie ale bardziej do przewozu ludzi. Są różnego rodzaju imprezy okolicznościowe jak już wyżej napisałem, wesela co tydzień. Zastanawiam się czy ludzią by nie spodobał się pomysł żeby mieli własnego kierowcę. Jak by ktoś z gości poprosił żeby go gdzieś zawieźć, podrzucić to może kożystali by z takiego rodzaju usługi. Zastanawiam się co w tygodniu mógł bym tam robić jako ten kierowca. I ogólnie czy taki pomysł ma szanse przetrwania. Czy jeśli wyślę im propozycję to będą się nad nią zastanawiać. Wymieńcie kilka propozycji, którymi mógł bym ich zaskoczyć zeby plan im się spodobał. Zazcanzcam, że mogę jeździć wszędzie. Ja gdybym miał taką restaurację to chciał bym takiego pracownika co jeździł by po ludzi i rozwoził. DUżo ludzi chce się np napić.. dzwonią po transport a później nikt nie jest w stanie kierować więc mają już kierowce. Zarabia na tym renoma restauracji i sama restauracja.
Czekam na wasze opinie.
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Ciekawe ale moim zdaniem nie przejdzie. Jak sam wspomniałeś restauracja jest przy autostradzie, więc oferty dla Ciebie na co dzień odpadają. Pozostają jedynie imprezy okolicznościowe głównie w weekendy. Ale wątpię żeby właściciel chciałby Cię zatrudnić, musiałby wyłożyć dodatkową kasę dla Ciebie + koszty transportu, tym bardziej że restauracja jest nowa, nie zarabia jeszcze na siebie.
Czy ta restauracja mieści się w pobliżu jakiegoś większego miasta?
 
Do góry