Ciekawostki z Angli

Swidry22

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Siemano:)

Chciałem wam pokazać kilka filmików ukazujących co mnie zadziwiło jak przybyłem na wyspy:)
Jest tego bardzo dużo jak narazie nakreciłem kilka :) Mam nadzieje że, dobrze mi się udało przedstawić sens tych zadziwiających i zaskaujących myśli technicznych. Ja jestem pod wielkim wrażeniem :)
Pozdrawiam i zapraszam do oberzenia :)

[YouTube]
youtube.com/watch?v=VWBsBly1QX0
youtube.com/watch?v=xqsZ1yAZSA8
youtube.com/watch?v=PulQyk82Oxg
[/YouTube]
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ruchomy chodnik nie jest niczym specjalnym. W Polsce też to można spotkać. Pasy... intuicja i tak nakazuje rozejrzeć się w lewo i prawo. Przystanki to raczej średnie rozwiązanie i nie zawsze praktyczne.
 

Swidry22

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Gressil napisał:
Ruchomy chodnik nie jest niczym specjalnym. W Polsce też to można spotkać. Pasy... intuicja i tak nakazuje rozejrzeć się w lewo i prawo. Przystanki to raczej średnie rozwiązanie i nie zawsze praktyczne.
Jasne ruchome chodnik jest wszedzie tylko że, w anglii na końcu jest ostrzeżenie głosowe "Proszę ,przygotuj się do pchania wózka, ponieważ zbliżasz sie do końca trasy". Wiem że ituicja nakazuje popatrzeć w lewo i prawo dlatego te napisy mnie zaskakują i zadziawiają:) i odwrócone przytanki też mnie wprawiły w ogromnie zdziwienie.
 
Do góry