Ciekawostki o seksie.Nr.1-Zespół Morfeusza.

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Czasami czytam sobie o różnych ciekawostkach z dziedziny seksu-nikogo nie zdziwi,że to lubię.Trafiam czasami na takie historie,które nawet mnie potrafią zaskoczyć.Postanowiłam niektórymi z nich się z Wami podzielić,raz na jakiś czas coś tam opiszę.Jeśli Wy znacie jakieś ciekawostki-chętnie poczytam.Ostatnio czytałam o zjawisku,a raczej chorobie zwanej Zespołem Morfeusza.Jest to uprawianie seksu przez sen,osoby dotknięte tą przypadłością,po przebudzeniu nic nie pamiętają,nie zdają sobie sprawy z tego,że właśnie odbyły stosunek.Są kimś w rodzaju seksualnych lunatyków.Podobno pewna Australijka wychodziła w nocy na miasto i uprawiała seks z kim popadnie,rano nic nie pamiętając .Sprawa jest dość poważna,gdyż zdarzają się oskarżenia o gwałt, a sprawcy nie są swiadomi swych czynów.Co o tym myślicie?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Postanowiłam napisać o kolejnej ciekawostce-choć podobno to wynik badań naukowców.Temat dotyczy tego jakimi kochankami są przedstawiciele różnych narodowości.Otóz doszukałam się,że:Niemcy-dbają tylko o siebie,Turcy-Pocą się,Szwedzi-Są zbyt szybcy,Amerykanie-za bardzo dominują,Brytyjczycy-są za grubi,Rosjanie-zbyt owłosieni.Podobno zwycięzcami są Włosi-ale nie wyjaśniono dlaczego?No i nic nie ma o Polakach-czyżby nie było o czym mówić?
 

Silv@r

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Hm pływacy polscy są najlepsi, a nie tam jakiś włoch pff. ;)
 
Do góry