Ciekawe polskie fora internetowe

Ordomaleus

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2022
Posty
22
Punkty reakcji
3
Witam! Znacie jakieś ciekawe polskie fora internetowe oprócz tego forum (wykop się nie liczy), ja szukałem dużo czasu jakiegoś aktywnego ciekawego forum ale nic nie znalazłem, prawie wszystko jest po angielsku a nie jest jednak to samo udzielanie się na angielskim forum jak na polskim.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wydaje mi się, że poza tematycznymi i warezowymi może być ciężko znaleźć coś wartego uwagi. Fora mocno straciły na aktywności z powodu Facebooka.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ludzie kochani, ja na różnych forach byłem bardzo aktywny.
Najczęściej na forach psychologicznych.

Nie szukałem tam żadnej przyjaźni, ani znajomości, bo tam trudno jest to znaleźć. Tylko to była forma rozrywki ( jak chyba dla większości forumowiczów ) i odskocznia od codziennego życia.

Natomiast, na forach psychologicznych to byłem aktywny też z uwagi na moje problemy z natręctwami myślowymi i na samotność.
Bo najczęściej na tego typu forach rejestrują się osoby z jakimiś problemami psychologicznymi.
Czyli to jest: depresja, natręctwa myśli, zaburzenia, samotność i osamotnienie.
No i też tam niektóre osoby szukają wsparcia i pomocy, bo są też psychologowie na takich forach.

Ale jak zauważyłem to na każdym właściwie forum zawsze trafią się osoby, które, NA POSTACH szukają zaczepki, konfliktu, a najczęściej właśnie tak jest na psychologicznych forach.
To wynika z różnych zaburzeń psychicznych niektórych forumowiczów, z problemów psychicznych i to powoduje, że osoby takie są emocjonalne, potrafią używać nieprzyjemnych wyrazów, a nawet wulgaryzmów.
I to jest, jakby trochę usprawiedliwiane przez Administrację i to też jest zawarte w regulaminie forum, gdyż osoby z problemami mają prawo mieć chwiejne emocje i wchodzić w konflikty, w tematach z innymi forumowiczami.

Ja tego nie akceptuję, bo ja, mimo że też miałem i mam jakieś problemy psychologiczne, to ja jednak zawsze kulturalnie się udzielałem na forach i ja z nikim w konflikty nie wchodziłem, na postach.
Także to nie jest dla mnie usprawiedliwienie, że osoby z zaburzeniami, z problemami mają być nie OK, bo są w takim stanie w jakim są.

Byłem aktywny na jednym z najpopularniejszych forum psychologicznych w Polsce i ostatnio mnie, bez powodu "zbanowali" na chyba dwa tygodnie, bo Administracji i Moderacji coś nie pasowało w moich postach, które były normalne i na jakiś temat była dyskusja.
Więc ja poprosiłem o skasowanie tam mojego konta, bo ja w takiej atmosferze nie mogłem pisać postów i wolałem sobie dać spokój z takim forum.
A i tak nikt tam za mną nie płakał, ani ja nie płakałem.

Po prostu to było chamskie ze strony, zarówno ADMINISTRATORA i MODERATORA, ale też kilku forumowiczów, którzy zaczęli się chamsko czepiać moich postów, niesłusznie.

I to właśnie był przykład, że tak się zachowują osoby z zaburzeniami psychicznymi na tego typu forach i się "wyżywają" przez swoje problemy na innych osobach na forach.
 

Ordomaleus

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2022
Posty
22
Punkty reakcji
3
Fora mocno straciły na aktywności z powodu Facebooka.
ehh niestety! Nienawidze facebooka i żałosnego zuckenberga niszczyciela ludzkich umysłów to przez niego nastapił upadek forum a na fb nie da się prowadzić poważnych dyskusji i wszystkie wiadomości gubią się w morzu innych
 

Koles29sdz

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
3
Niestety Facebooka ma prawie każdy i tam się udziela na różnych grupach, wszystkie powiadomienia ma w jednym miejscu itd a fora padają bo ludzie coraz mniej na nie wchodzą i się udzielają.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Niektóre fora upadają, bo tracą popularność.

Już coraz mniej ludzi się udziela na forach, bo fora te się nudzą... Już ludziom często się nie chcę tam pisać postów.

Na początku, jak się fora dyskusyjne pojawiły, to one miały bardzo dużą popularność, bo to było nowe...
Wymiana swoich myśli i poglądów z innymi forumowiczami.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Chodzi tylko i wyłącznie o wygodę. Po co mieć konto na 5 forach skoro można na jednym Facebooku? Większość tam poszła z powodu wygody a reszta siła rzeczy też to musiała zrobić, a że przy okazji zgodzili się na to, że moderatorzy tam mogę Cię zbanować bez powodu, albo kasować wielkie strony bez żadnego arbitrażu to druga strona.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
To co kiedyś było częścią WP?
Zajrzałam tam jakiś rok/dwa temu- dramat! Mała grupka wzajemnej adoracji, totalne lewaki w wieku 70 lat i chyba tylko jeden młodszy co i tak ich nie równoważył... Nie żebym coś specjalnie miała do lewaków, prawaków zresztą też nie- o ile nie mają klapek na oczach i są skłonni do normalnej dyskusji, przyjmującej inne spojrzenie, zamiast recytować żywcem- taką czy inną telewizję...
Do starszych ludzi i rozmowy z nimi też nic nie mam, ale gdy nie ma nikogo młodszego, to zwyczajnie nudzi.
Dawniej to forum było ok. Ludzie w każdym wieku, o różnych poglądach. Można było zadać pytanie, pogadać, pożartować. Teraz to nawet nie popłuczyna. No chyba, że się coś tam znowu zmieniło i wróciło na dawne tory? Ale wątpię....
 

Jacekz

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2023
Posty
39
Punkty reakcji
7
To chyba było kiedyś częścią WP.
Żadne fora teraz nie są idealne.Właściwie to większość upada a z tych co pozostały trzeba wybrać takie,gdzie są dla Ciebie najmniej wkurzający ludzie.. :)
Np. do tego forum można się przyczepić,że bezkarnie są pisane skrajne posty antyukraińskie.Gdzie indziej administratora prokurator by już dawno odwiedził..
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Jacku, co uważasz za wadę tego forum, ja uważam za walor.:) Dlatego tutaj jestem.
I nawet nie chodzi o to, że akurat ta antyukraińskość mi się podoba, chociaż bynajmniej mi nie przeszkadza😊, to podoba mi się wolność słowa. Bardzo fajne forum, tylko przydałby się nieco większy ruch;) ale i tak może być.
ps. Ktoś taki jaki jak Antysocjalista z Pytamy by się tu przydał;) Nie chodzi mi o poglądy, tylko o umiejętność włożenia kija w mrowisko i rozruszania towarzycha, przy jednoczesnym wzbudzaniu sympatii, bo płynęło też jakieś ciepło z tych jego tekstów, mimo wszystko.;)
Ja, mimo innych poglądów byłam jego fanką.:cool:
 

Jacekz

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2023
Posty
39
Punkty reakcji
7
Jacku, co uważasz za wadę tego forum, ja uważam za walor.:) Dlatego tutaj jestem.
I nawet nie chodzi o to, że akurat ta antyukraińskość mi się podoba, chociaż bynajmniej mi nie przeszkadza😊, to podoba mi się wolność słowa. Bardzo fajne forum, tylko przydałby się nieco większy ruch;) ale i tak może być.
ps. Ktoś taki jaki jak Antysocjalista z Pytamy by się tu przydał;) Nie chodzi mi o poglądy, tylko o umiejętność włożenia kija w mrowisko i rozruszania towarzycha, przy jednoczesnym wzbudzaniu sympatii, bo płynęło też jakieś ciepło z tych jego tekstów, mimo wszystko.;)
Ja, mimo innych poglądów byłam jego fanką.:cool:
Forum ogólnie jest w porządku ale czasem mam wrażenie,że b.mało forumków pisze lecz nadrabiają to goście czytając tylko.Widzę,że znasz dobrze Pytamy.Tak,tam antysocjaliści i ja tak byłem choć mam inne poglądy.
🙂
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
177
Punkty reakcji
19
Co jest złego w pisaniu o Ukraińcach, jak mamy ich w Polsce ponad 2 miliony?
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Forum ogólnie jest w porządku ale czasem mam wrażenie,że b.mało forumków pisze lecz nadrabiają to goście czytając tylko.Widzę,że znasz dobrze Pytamy.Tak,tam antysocjaliści i ja tak byłem choć mam inne poglądy.
🙂
Antysocjalista był jeden jedyny i niepowtarzalny, ale w starych dobrych czasach. Teraz już tak barwnych postaci tam nie ma. Teraz nikogo ciekawego tam nie ma. Same ofiary propagandy, z zerową umiejętnością samodzielnego myślenia. Inni dostają automatycznego bana.
Tu przynajmniej można się swobodnie wypowiedzieć.
 

Jacekz

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2023
Posty
39
Punkty reakcji
7
Co jest złego w pisaniu o Ukraińcach, jak mamy ich w Polsce ponad 2 miliony?
To,że ruskie na nich napadli i kto mógł uciekał za granicę aby przeżyć.My im pomogliśmy ale póki co wojna trwa więc np.poruszanie sprawy Wołynia uważam za nietaktowne(póki co).
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
177
Punkty reakcji
19
Oczywiście to Twoja sprawa, możesz utrzymywać uchodźców (500+, pierwszeństwo u lekarza) ale niech państwo mnie do tego nie zmusza, wzięli Ukraińców niech negocjują na nich kasę z UE
To po pierwsze, a po drugie 90% uciekło z zachodu Ukrainy gdzie nie ma wojny i zaczyna się w naszym kraju panoszyć!
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Żadne fora teraz nie są idealne.Właściwie to większość upada a z tych co pozostały trzeba wybrać takie,gdzie są dla Ciebie najmniej wkurzający ludzie.. :)
Np. do tego forum można się przyczepić,że bezkarnie są pisane skrajne posty antyukraińskie.Gdzie indziej administratora prokurator by już dawno odwiedził..
No biedaku, chciałbyś wsadzac ludzi za to co myślą? Za póżno sie urodziłeś ciapciaku.
A słyszaleś może o czymś takim jak Konstytucja RP?
A dokładnie

Art. 54. - [Wolność słowa] - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej.​

To mówisz że nie można zle mówic o ukraincach w Polsce? Jeszcze nie teraz ........
Jest też jeszcze coś.

Artykuł 11 - Wolność wypowiedzi i informacji​


1. Każdy ma prawo do wolności wypowiedzi. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe.

Z ciebie to taki faszysta czy komunista Jacuś.... no tak, banderowiec?
 
Do góry