Ciekawe miejsce na randkę w Krk

HowTo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Siemano, jako że przyjeżdża do mnie koleżanka (jeszcze nie dziewczyna xd) z Gdańska, szukam jakiejś fajnej kawiarni/pubu na wieczorne spotkanie. Przede wszystkim ważne żeby była "z klimatem" i żeby można było siedzieć koło siebie (jakas kanapa/ pufy a nie krzesła naprzeciwko siebie). I najlepiej nie
jakas bardzo popularna, bo dziewcze swego czasu mieszkało w Krk a chce Jej pokazać coś nowego
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Moje ulubione: Carpe Diem II, Afera, Banialuka, [kiedyś Kitsch gdy istniał], Jezz Rock, może też inne klimaty np. hedonik, koko, czy gorączka.
 

arock

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
polecam iść na kazimierz do mleczarni, stajnia, alchenia, tam każy pub ma swój klimat.
 
M

marcu

Guest
Teatr Bagatela - dość lanserski, ale blisko z niego później na CK Braowar, a jak spacer to bulwary krakowskie wzdłuż Wisły.
 
I

impresja_switu

Guest
o jak koleżanka z drugiego końca Polki przyjeżdża warto ją zabrać do jakiegoś fajnego mijsca, wiesz mnie się bardzo podoba w Vanilla Sky na Salwatorze a stamtąd masz dwa kroki nad Wisłę, więc się przychlę do opinii o tym, że spacer nad Wisłą jest bardzo dobrym pomysłem.
 

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
W Krakowie jest mnóstwo klimatycznych miejsc, ale skoro mówisz, że przez jakiś czas mieszkała w tym mieście to faktycznie warto pokazać jej coś bardziej nowoczesnego.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
ło no to jak liczysz na to, że będzie to Twoja dziewczyna, to warto się dobrze zastanowić nad tym, gdzie ją zabrać. Ja bym postawiła na najprostsze rozwiązanie, mianowicie spacer nad Wisłą no i jak już będziecie spacerować zawsze możesz ją zabrać do Augusty na kolację, czy obiad, moim zdaniem dziewczyna będzie zachwycona.
 
Do góry