Ciekawe miejsca w pomorskim

Karolinka2222

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Znacie jakieś fajne miejsca w województwie pomorskim? Co warto zwiedzić/ zobaczyć?
Słyszał może ktoś o małym miasteczku Bytów? Czy ktoś sie czy oferują ciekawe atrakcje? Znalazłam tylko profil facebookowy Informacji Turystycznej: Informacja Turystyczna Zamek Bytów. Czy ktoś z was tam kiedyś zaglądał? Z ich profilu wynika że dużo się tam dzieje
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
W Gdańsku jest sporo muzeów, jest piękna zabytkowa część miasta. Zaraz obok Sopot z molo i Monciakiem. Przez Bytów to ja przejeżdżałem kilkanaście razy, ale czy jest to miasto warte zwiedzania? Hmm... chyba na tym samym poziomie co Słupsk (też jest trochę historycznych miejsc), ale wydaje mi się, że tu wciąż największą atrakcją wycieczek pozostaje McDonald's.
 

TwilightSparkle

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja jeszcze nie zwiedziłam tego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, a przez okno ciekawie wyglądał :)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Całe Kaszuby, więc i Bytów to piękna ceramika, tkactwo i pamiątkarstwo. Naprawdę piękne wyroby i ciekawe pomysły (drewno, bursztyn, rzadko metaloplastyka)
Warto poświęcić dzień nie tylko Bytowowi. Niedaleko (też dzień wystarczy) Kościerzyna (w pobliżu jezioro Garczyńskie, gdzie szkoła dla żeglarzy) i Kartuzy (ach jakie jeziora!)
Koło Tczewa odmienna nieco kraina - Kociewie. Też warto
 

aragz

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Hmmm.. latem jeśli ktoś lubi jeziorka i wczasy pod domkiem to polecam Półwysep Lipa położone przy jez. Wdzydzkim, po drodze można też odwiedzić Kościerzyne
 
Do góry