Ciekawe miejsca w Polsce nadające się na kilka dni wakacji.

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Latem polecam Bieszczady dla osób ceniących ciszę i piękno przyrody
dla aktywnych Tatry ale nie Krupówki i Morskie Oko ale piękne szlaki sięgające wyższe partie gór
dla lubiących wycieczki rowerowe Góry Izerskie - np. Świeradów Zdrój (dobrze przygotowane szlaki rowerowe)
Tyle pięknych miejsc znajduje się w Polsce że trudno je wszystkie wymienić...
 
C

corbi

Guest
Ja również polecam góry. Z tym,że nie Bieszczady ale Białkę Tatrzańską.Świetna miejscowość w górach bardziej kameralna od Zakopanego. Można tam zarezerwować sobie noclegi w bardzo przystępnych cenach. Jak również smacznie sobie zjeść. Znajduja się tam termy:
http://www.termabialka.pl/- tutaj możecie sobie o nich poczytać. Jest to bardzo duży kompleks basenów oraz saun. Jedziemy tam w tym roku w grudniu. Można będzie skorzystać z zewnętrznych ocieplanych basenów:
985becd7bf02e84e825ce149729cd387.jpeg
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
zdecydowanie Kraków ;) swietne miasto i dobra baza wypadowa w góry i ciekawe miejsca np. wieliczka
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja wolę zdecydowanie wyjeżdżać nad morze niż w góry. Tym razem na sylwestra byłam w hotelu Kormoran w Rowach. Naprawdę dobrze wspominam spędzony tam czas i z chęcią wybiorę się tam na dłużej latem.
 

Tymek808

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie jak coś to jechać w Pieniny. O każdej porze roku mają w sobie coś fajnego.
 
K

Klimek_H

Guest
Muszyna jest jednym z takich miejsc, które są atrakcyjne o każdej porze roku. Latem ten region najbardziej przyciąga malowniczymi szlakami pieszymi i rowerowymi, festiwalem wód mineralnych, kompleksem basenów otwartych i bogata ofertą dla amatorów quadów, jazdy konnej i regionalnych tradycji. A gdyby pogoda akurat nie sprzyjała, to można się oddać relaksowi w SPA albo w Aquaparku. ;)
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Zarówno na krótkie wakacje, jak i na weekend bardzo polecam Janów Podlaski i tamtejszy zamek. Teraz zbliża się jesień, więc widoki również będą przepiękne! :)
 
Do góry