Ciekawe eventy w Wielkopolsce!

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Piszcie w tym temacie, o wszytkim co ciekawe dzieje się w naszym województwie, do koncertów, przez dyskoteki, do Corocznych Festynów Rzeźników!
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Kultura w Wlkp!

Ciekawa strona z adresami różnym miejsc np. kin, kawiarnii czy muzeów w całym województwie. Może się przydać!
 

katarinka87

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A powie mi ktoś coś o skokach ze spadochronem organizowanych w Ostrowiu Wielkopolskim. Słyszałam, że w konkursie na www.konkurs.bliscy.pl można je wygrać - bardzo mi się taka inicjatywa podoba tylko chciałabym zasięgnąć opinii kogoś z regionu?

Halo ludziki ogarnijcie się ktoś coś musi wiedzieć. Co z tymi skokami ze spadochronem w Ostrowiu Wielkopolskim??
 

aaadrian

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
38
Punkty reakcji
1
Po pierwsze nie w Ostrowiu tylko w Ostrowie , a po drugie nie w Ostrowie tylko w Michałkowie , kosztuje ok 600zł ,
wejdź na stronę aeroklubu ostrowskiego i zobacz.
 

Piotr-Krzyworaczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
86
Punkty reakcji
1
Wiek
50
Miasto
Kraków
A ja bym chciał napisac o czymś innym. Mianowicie o bardzo ciekawej inicjatywie ... szkoleniowej w Wielkopolsce. W samym jej sercu, czyli ,w Poznaniu.
20 i 21 marca odbędzie sie szkolenie z e-biznesu. Link poniżej:

http://TajemniceEbiznesu.pl/

Osobiście byłem na takim szkoleniu w Warszawie, zresztą nie tylko tam. I serdecznie polecam zainteresowanym.
Jeżeli ktoś bawi sie internetem, ale chciałby zaczać w nim zarabiać, to jest świetna okazja żeby zrobić ku temu krok.
Na szkoleniu dostajemy solidne wprowadzenie, do tego "jak zarabiac w sieci". I to nie tylko sam dwudniowy wykład ...!
Do tego cały zestaw płyt DVD z nagranymi instruktażami tajemnic sieciowego marketingu.
Poza tym dobra kawka, herbatka.

p.s. Wiele osób trafiło z przypadku na to szkolenie, a po nim zaczęli zarabiać w sieci ( chociaż wcześniej nawet o tym nie myśleli)
 

bambrowy

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zostań 1 z 300 w nadchodzący weekend!

Jutro i pojutrze w centrum Poznania będziecie mieli niepowtarzalną okazję wygrać atrakcyjną nagrodę o wartości 600zł. Na czym polega konkurs? Znajdź jednego z 300 i odpowiedź na proste pytanie... Już w poniedzialek dowiesz się czy wygrałeś. Rozglądajcie się za 300 :)
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Niedawno na Piątkowie otwarto fajne miejsce - MaMadam. Organizowane są tam warsztaty dla dzieci, różne kursy dla dorosłych (joga, fotografia itp), jest też galeria z rękodziełem marokańskim. Polecam bo warto. www.mamadam.pl
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
wg mnie poznan niestety slabo stoi z eventami, wydarzeniami kultularnymi. wstydzcie sie wlodarze miasta.
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Niedawno na Piątkowie otwarto fajne miejsce - MaMadam. Organizowane są tam warsztaty dla dzieci, różne kursy dla dorosłych (joga, fotografia itp), jest też galeria z rękodziełem marokańskim. Polecam bo warto. www.mamadam.pl

W piątek będzie piknik na zakończenie roku szkolnego z darmowymi warsztatami artystycznymi i konkursami z nagrodami
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
gdzie konkretnie bedzie sie to odbywac? moze wezme brata i dam znac kolezance z ap zeby wziela swoja siostre. w jakich godzinach?
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
dnipyrlandii.com.pl
jutro na łegach debinskich za darmo między innymi Myslovitz i jeden z moich ulubionych zespolow Strachy na lachy.
poza konceratmi, caly event. dlatego wybieram sie z wiara z ap na maly niedzielny piknik :)
 
Dołączył
11 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
POZNAŃSKA AKADEMIA RADOŚCI ŻYCIA ZAPRASZA NA WARSZTATY LEPIENIA W GLINIE

Przed nami cztery warsztaty. Pierwsze spotkanie z gliną to zawsze zaskoczenie. Oswoimy się z tym materiałem formując wałeczki. Zwoje ułożone jedne na drugich pozwolą nam stworzyć wazon, ozdobne naczynie, pojemniczek na orzeszki… Na drugim spotkaniu poznamy inną technikę, która przypomina tworzenie pszczelich plastrów miodu. Rozwałkowując zwoje stworzymy misy i patery. Ich nieregularne wykończenie idealnie komponuje się z owocami, cukierkami, świecami… Trzecie spotkanie poświęcimy na tworzenie form przestrzennych z prostokątów. Niezwykłe szkatułki na skarby? Niecodzienne mydelniczki? Co tylko zamarzysz! Po nabyciu podstaw wiedzy lepienia w glinie, do zbioru naszych doświadczeń dodamy kolejną umiejętność: tworzenie dekorów. Zdobienia reliefowe i motywy ornamentowe nadadzą naszym glinianym formom sobie właściwą atmosferę. Ostatni dzień warsztatu to najwyższy czas, by zająć się małymi formami rzeźbiarskimi. Pod okiem Prowadzącej wyczarujemy anioły, ludzi, drzewa, rogi obfitości, formy abstrakcyjne… - pełna dowolność!
Wszystkie stworzone przez siebie przedmioty oczywiście należą do Państwa!
Miejsce: Galeria „tak” (Poznań, ul. Mielżyńskiego 27/29)
Termin: 26-27 listopada oraz 3-4 grudnia
Cena: 250 zł

Zapisy: e-mail: info@arz.pl
Tel. 796-924-389
Więcej na: www.arz.pl

PROWADZĄCA: Anna Leonowicz
Ania to dusza artystyczna, z wykształcenia plastyk z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzi Galerię „tak”, która powstała przy jej współudziale w 2002r. Jest także kuratorem organizowanych tu wystaw. Kampanie medialne i sztuka art brut (sztuka spontaniczna, nieprofesjonalna, tworzona przez osoby chore) to pole działania Ani w ramach projektów realizowanych przez Stowarzyszenie Na Tak. W Akademii od kilku lat prowadzi warsztaty ceramiczne, które otrzymują od zawsze najwżysze oceny w ewaluacjach. Przez 5 lat prowadziła pracownię tkaniny oraz zajęcia z ceramiki dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i ich rodzin. Swoją fascynacją gliną nadal dzieli się z innymi. Można się o tym przekonać, biorąc udział w magicznym cyklu lepiankowych przeżyć, organizowanym przez Akademię Radości Życia.
 

Attachments

  • kola_ceramika.jpg
    kola_ceramika.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 44

kopcik

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
ogólnie na portalu www.epoznan.pl jest dosc duzo informacji o tym co sie dzieje w poznaniu i okolicach. Dzisiaj np Ania Wyszkoni spiewa charytatywnie
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Na koncerty wpadajcie do Kępna. Od dawien grają tu największe Polskie gwiazdy(Doda, Krzysztof Krawczyk, Piasek, Kabaret ani mru - mru, i wiele innych). Na hali Kosir odbywają sie tez mecze w piłkę ręczną i siatkówkę, Grają wielkie Polskie drużyny oraz reprezentacje.
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
mam nowy event :) jak zwykle z przyjaciolka z grupy z ap, ale i z naszymi facetami tym razem idziemy na rock festiwal do areny w lutym. mniam mniam. szczegolnie cieszie sie ze strachow, comy i acidow
 
Do góry