Ciekawe co oni zrobią z tymi uchodźcami...

jestemZpisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2017
Posty
58
Punkty reakcji
4
Wiek
74
Miasto
Warszawskie Szmulki
Ciekawi mnie to a ciekawi kilka spraw. Niby granice przymknęli ale nadal uchodźców ciągną do siebie ile wlezie. Mam na myśli Italię i Niemcy.
Ciekawi mnie to kiedy wreszcie Niemcy się "nahapią" bardzo taniej siły roboczej i co zrobią gdy granice wielu krajów w EU nie zostaną otwarte na masowy napływ "kakao".
Gdzie jest ta granica mozliwości takich jak Niemcy? 2 mln.? 4mln.? 8mln.? 16 mln.?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Niemcy nie mają zadnego wpływu na imigrantów przedostających się do Włoch, po prostu Włochy są tak położone że tam bez końca ciągną tabuny Afrykańczyków

będzie ich coraz więcej
 

jestemZpisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2017
Posty
58
Punkty reakcji
4
Wiek
74
Miasto
Warszawskie Szmulki
Nie mają z pięciu kutrów by łapać i odstawiać nazad do Afryki??????????

Z tego co wiem a wiem dobrze (ciotka na Sycylii) to Włoska policja w łapy bierze. Ponoć tam u nich lokalnie o tym głośno. Kierunek odstawki na morzu zależy od ojro. Ci którzy nie mają płyna nazad. Widać, mają wszyscy.
Ja aż 4 razy w łapę dawałem za mandaty i brali i brali na ulicy w biały dzień więc na morzu biorą tymbardziej.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Włosi słyną do rygorystycznego podejścia do prawa, widzisz sam że Merkel może sobie gadać co chce skoro włoscy policjanci mają swoje rozliczenia
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Niemcom limit się nie wyczerpie. Już robią zaciąg do wojska. Tym samym powstaną bataliony będące w stanie bez problemu ruszyć na jakiś kraj i wyrzynać. Najlepiej jakiś taki niepokorny.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Kaagular napisał:
Niemcom limit się nie wyczerpie. Już robią zaciąg do wojska. Tym samym powstaną bataliony będące w stanie bez problemu ruszyć na jakiś kraj i wyrzynać. Najlepiej jakiś taki niepokorny.
Mowa o obcokrajowcach werbowanych do wojska czy jak ?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Kaagular napisał:
Uchodźców. Szkolą (chcą szkolić) ich w Bundeswerze w zawodach typu medyk czy technik. Mają nie dostawać broni i mają nie przechodzić z nią szkolenia.

Z terrorystów amatorów zrobią z nich wyszkolonych.


Herbatniczek napisał:
akurat armia niemiecka jest w tragicznym stanie

To prawda
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
realnych pomysłów brak

bo tak naprawdę trzeba by było ich cyklicznie odwozić na afrykański brzeg, każdy który wejdzie na teren Włoch z powrotem
i na terenie Afryki ewentualnie selekcjonowac
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Nie dawać im pieniędzy.
Niemcy i Skandynawia od razu tym osobą rozdają pieniądze .
Te grupy swobodnie mogą napastować ich kobiety.
Ich kobiety większości noszą burki.
Kara za przemoc wobec kobiet jest wysoka a
Europie swobodnie napastują kobiety a państwa te nie reagują na to np
Kolonii pomimo że było tam sporo służb swobodnie napastowali kobiety i żadne kary ich nie spotkały
a władze poleciły podnieść rękę i to zatrzyma napastnika , Szwecji polecono kobietą nosić napisz nie dotykać.
Za nic dostają pieniądze a jeśli mają rodziny dostają nadmiar
pieniędzy.
By zatrzymać migrację trzeba powtórzyć plan Marshalla dla Afryki.
Anulować długi które mają te państwa a przyszły wzrost i inwestycję
przyszłości przynoszą zyski.
Obecnie nie skończyć im dawać pieniądze i wtedy zapłacić za opuszczenie Europy.
Wymagać dokumentów bo dzisiaj nawet jeśli nie mają dokumentów
swobodnie poruszają się po Europie.
Badania lekarskie które zablokują im wstęp do Europy .
Większość tych osób jest zarażona HIV .
Nigdy nie powinny przekraczać graniczy i powody tej choroby
powinno się prowadzić izolację Afryki.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Armia niemiecka jest w tragicznym stanie?

Ciekawe, w samych magazynach mają więcej czołgów, niz my w swojej armii ;) I w przeciwieństwie do nas nie trzymają tam T-55. ( Bo my własnie to w magazynach posiadamy ).

Niemiecka armia, Herbatniczku jest się w stanie obudzić z letargu w ciągu kilku miesięcy. To tylko uśpiona bestia.

Co do samych imigrantów... Niemcy głupi nie są, w każdym kraju UE budzą się dziś nastroje nacjonalistyczne I WŁAŚNIE DLATEGO w Niemczech te nastroje są prounijne. Wezma sobie tanią siłę roboczą, resztę spróbują wcisnąć innym, a jak się nie da, to zarobią na nas na karach, a imigrantów poodsyłaja do siebie.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
glowonog napisał:
Niemiecka armia, Herbatniczku jest się w stanie obudzić z letargu w ciągu kilku miesięcy. To tylko uśpiona bestia.
Chyba właśnie nie do końca bo u nich też od jakiegoś czasu nie ma zasadniczej służby wojskowej. Mogę pewnie powołać ogromną armię rezerwistów, która... na oczy karabinu nie widziała. Uchodźcy tu są jak znalazł. Tanie mięso armatnie, w dodatku jak się je odpowiednio wysteruje, to zaangażowane na maksa.

Z emigrantami jest bardzo prosta sprawa. Wystarczy stosować prawo dot. uchodźców no i nie dawać im pieniędzy. Ci, którzy uciekają przed wojną, prześladowaniami itp. nadal będą szukać szczęścia ale reszta niekoniecznie będzie się pchała do Europy w celach zarobkowych (czyt. też socjalnych). Niestety kłóci się to z dwoma interesami: politycznym (ideologia multikulti) oraz ekonomiczno gospodarczym (w Europie nie ma komu pracować). Co jeszcze gorsze, pierwszy dla "elit" jest ważniejszy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to jest główny powód dla którego pojawili się imigranci, i nie chodzi już o legendarne słowa Merkel

po prostu zasiłki, gdyby ich nie było to i imigrantów by nie było, stworzyli system zasiłkowy to mają problemy,
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
po prostu zasiłki, gdyby ich nie było to i imigrantów by nie było, stworzyli system zasiłkowy to mają problemy,
Problemy to mamy my. "Elita" nie ma, bo zasiłki spełniają swoją rolę - rola rdzennych europejczyków maleje, państwa narodowe słabną.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
bo to jest tak ze ta Elita przekupuje wyborców zasiłkami a efekt jest taki jaki jest
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Kaagular napisał:
Chyba właśnie nie do końca bo u nich też od jakiegoś czasu nie ma zasadniczej służby wojskowej. Mogę pewnie powołać ogromną armię rezerwistów, która... na oczy karabinu nie widziała. Uchodźcy tu są jak znalazł. Tanie mięso armatnie, w dodatku jak się je odpowiednio wysteruje, to zaangażowane na maksa.
Rezerwiści... Co Wy z tymi rezerwistami? Rezerwiści są ważni w późniejszej fazie wojny, na poczatku liczy się siła ognia, technologia.

Tak się składa, że Niemcy posiadają 9 najpotężniejszą armię na świecie wg rankingu global fire power ( Polska na 19 miejscu ). Dlatego nie rozumiem, skąd przekonanie, że Niemiecka armia jest w tragicznym stanie...

A z Islamistów żadnego pożytku nie będzie, bo oni się za Niemiecką rację stanu bić nie będą, nie łudź się.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
glowonog napisał:
Rezerwiści... Co Wy z tymi rezerwistami? Rezerwiści są ważni w późniejszej fazie wojny, na poczatku liczy się siła ognia, technologia. Tak się składa, że Niemcy posiadają 9 najpotężniejszą armię na świecie wg rankingu global fire power ( Polska na 19 miejscu ). Dlatego nie rozumiem, skąd przekonanie, że Niemiecka armia jest w tragicznym stanie...
Wszytko ma znaczenie. Ktoś musi technologie obsługiwać, ktoś musi zniszczone przez tą technologie domy przeszukiwać i tak dalej. Nie mówiąc o całym technicznym zapleczu.
Zresztą na co komu taki ranking, w którym całkowicie niezdobywalna Szwajcaria (karabin z każdego okna) jest dopiero na 37 miejscu - zresztą jakby USA rozwiązało armie to nadal nikt by u nich stopy nie postawił.
Nieważne zresztą. Zapytaj o stan niemieckiej armii tych, którzy zatrudniają w niej uchodźców.
 
Do góry