Ciąża- Ból W Podbrzuszu.

Status
Zamknięty.

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
3 dni temu zrobiłam sobie test ciążowy, wyszedł pozytywny. Do lekarza idę dopiero za 6 dni, w inne dni nie mam jak iść ani nie mają miejsc do mojego lekarza. Od tych 3 dni boli mnie brzuch- czytałam o tym coś niecoś w necie ale dobrze o tym nie piszą :( Może wy wiecie czy taki ból jest normalny?
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Pewnie tak. Poprostu twój brzuch rośnie, to tak samo jakbyś dużo zjadła.
Ale najlepiej zapytaj się o to lekarza, on ci najlepiej wyjaśni.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
dzięki Odeon. Mam tylko nadzieje, że z moim dzidziusiem wszystko dobrze.
 
K

Kotecek

Guest
3 dni temu zrobiłam sobie test ciążowy, wyszedł pozytywny. Do lekarza idę dopiero za 6 dni, w inne dni nie mam jak iść ani nie mają miejsc do mojego lekarza. Od tych 3 dni boli mnie brzuch- czytałam o tym coś niecoś w necie ale dobrze o tym nie piszą :( Może wy wiecie czy taki ból jest normalny?



tak jak ci pisalam nic sie nie przejmuj powiedz mi tylko ktory to twoj dzien cyklu bo czasem mimo pozytywnego testu przychodzi @ i nastepuje samoczynne poronienie oczywiscie tego ci nie zycze, a co do bolu moze byc od powiekszajacej sie macicy lub co bardziej prawdopodobne jelsi promieniuje do pachwiny jest to zagniezdzanie sie jajeczka w sciolce endometrium jesli bol cie martwi i ci przeszkadza mozesz brac nospe nie zaszkodzi dzidziusiowi a tobie moze pomoc :)

zapomnialam dodac ze jesli bedziesz brala nospe to zapobierzesz skutrczom macicy i co za tym idzie jesli jest jakies zagrozenie dla dzidzi mozesz dzieki temu mu pomoc i nie doprowadzic do poronienia ale sadze ze to zagniezdzanie wiec lykaj nospe i sie nie stresuj i powodzenia u lekarza i pisz szybko co powiedzial :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mam nadzieję, że wszystko w porządku z moim dzidzi. Dzis juz brzusio mnie nie boli. Jeszcze 4 dni i nareszcie lekarz- juz nie moge sie doczekać.
Samoczynne poronienia, pierwszy raz o czymś takim słyszę i mam nadzieje, że nic takiego mi sie nie stało- tym bardziej, że nie miałam żadnych krwawień. A który to cykl? heh ja sie na tym nie znam :p

A ty będziesz miała pierwszego dzidziusia? czy już ten pierwszy raz masz za sobą?
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Samoczyne poronienia - jak najbardziej. Około połowy kobiet je ma i nawet o tym nie wie. Po prostu gdy zbilża się okres zarodek zostajeu usunięty wraz ze złuszczającym się naskórkiem i innymi "rzeczami". Kobieta nawet nie wie, że była w ciąży i myśli, że wszystko ok bo okres jest.
 
K

Kotecek

Guest
Mam nadzieję, że wszystko w porządku z moim dzidzi. Dzis juz brzusio mnie nie boli. Jeszcze 4 dni i nareszcie lekarz- juz nie moge sie doczekać.
Samoczynne poronienia, pierwszy raz o czymś takim słyszę i mam nadzieje, że nic takiego mi sie nie stało- tym bardziej, że nie miałam żadnych krwawień. A który to cykl? heh ja sie na tym nie znam :p

A ty będziesz miała pierwszego dzidziusia? czy już ten pierwszy raz masz za sobą?


bez krwawienia tego nie bylo smaoczynne poronienie moze nastapic do 10 tc niestety a kiedy mialas ostatni okres tzn podaj pierwszy dzien ostatniej miesiaczki ?? i ilu dniowe masz cykle tzn ile dni od pierszego dnia jednej miesiaczki do 1 dnia drugiej ?? no to fajnie ze cie nie boli ale jak zaboli bierz nospe :) ja tez ja lykam bo moja macica strasznie syzbko rosnie niestety :( ja mam juz 2 aniolki w niebie i mam nadzieje ze z tyymi bablami bedzie wszystko dobrze :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Dzięki już wszystko wiem :)

Byłam u lekarza. Taki ból nie jest normalny i kiedy będzie mnie boleć to mam się zaraz zgłosić.
Jetem w 5 tygodniu a termin to mniej więcej 25 stycznia, to 4 dni po moich urodzinach :D

Kotecku przykro mi z powodu tych dwuch aniołków :( Mam nadzieję, że tym razem wszystko bedzie dobrze. a ty w którym miesiącu jesteś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry