Ciągły ból brzucha..nikt nie wie co to:(

K

kate2

Guest
Szylusia napisał:
Kate Pani Psycholog zakonczyla ze mna sesje 8 spotkan i nie widzi potrzeby abym chodzila dalej, bo nie uwaza abym tego potrzebowałą :(
A jak wyglądała ta 8- dniowa sesja? Co zasugerowała pani psycholog?
 

Szylusia

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2015
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
44
kate2 napisał:
Kate Pani Psycholog zakonczyla ze mna sesje 8 spotkan i nie widzi potrzeby abym chodzila dalej, bo nie uwaza abym tego potrzebowałą :(
A jak wyglądała ta 8- dniowa sesja? Co zasugerowała pani psycholog?
To były spotkania raz w tygodniu, więc trochę to trwało, były one po to aby p. Psycholog mnie poznała i zobaczyła czy jest sens abym chodziła na terapię indywidualną stałą.
Dużo rozmawiałyśmy, wyflaczałam się jak to chyba bywa w takiej sytuacji.
Powiedziała, że moje przeżycia sprzed kilku lat mogły zdecydowanie pogorszyć moje zdrowie i teraz mam tego konsekwencje, nie widzi jednak powodu aby uważać, że iż dolegliwości sa moim wymysłem,czyli ,że podchodze pod hipohondrię.
Powiedziała, że to trudne i mogę sobie z tym nie radzić, ale musze walczyć aby dojśc co jest powodem moim dolegliwości, bo powód musi być.
Oczywiście jezeli będe miała takowa potrzebę w każdej chwili mogę do niej przyjechać i porozmawiać, ale na tym etapie pozostawia to mnie, bo według niej nie mam powodów aby myslec że to wszystko od psychiki

To tak w skrócie.....
 

loni

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szylusia z zaciekawieniem czytalam Twoj temat bo mam bardzo podobne objawy i ten ciagly bol mnie wykancza
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Może to zabrzmi głupio, ale może jest to kwestia jakiejś alergii. Czasem organizm czegoś nie akceptuje i różnie się to przejawia.
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
A nie myślałaś żeby zrobić może jakies testy genetyczne? Może coś ci się zaczyna dziać? a tak zmiana diety, unikanie pewnych składników może by pomogło?
 
G

gwiazdka611

Guest
Ból brzucha nie zawsze musi oznaczać jakąś poważna chorobę.... Proponowałabym nie wpadać w panikę a wyprobować sobie jaki środek, który pomoze Ci to wszystko wyregulować. Fajny jest Hepa Vitale. Nie wiem czy o nim słyszałaś ale jest to łaczony ziołowych środek, który zawiera w sobie:
ostropest
babka plecznik
czarnuszka siewna

Możesz sobie sama poczytać jakie te wszystkie zioła mają wplyw na zdrowie. Bardzo pozytywny.
 

Donsa

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
o tak ja też polecam hepa vitale :D Piłam co prawda te zioła ponad miesiąc zanim poczułam poprawę a do tego trzymałam się diety, ale przynajmniej podziałało. Lekarze też nie wiedzieli co mi jest, bo usg wyszło w porządku, wszystkie badania krwi i morfologie też, wiec wyszło na to, że po prostu wątroba była zanieczyszczona toksynami i ucierpiał na tym cały układ trawienny. Teraz już wiem co robić, ale dla pewności idę do innego lekarza :)
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Pytanie jednak i tak jest... bo jednak brzuch nie boli bez przyczyny i nawet jesli zioła rzeczywiscie pomoga to nie ma pewnosci czy problem został wyeliminowany. Tez piłam zioła, ale w polaczeniu z sesjami biorezonanasu w gabinecie naturiana. Z tym ze metoda leczenia byla dobrana dopiero po szczegolowej diagnostyce nls przez Pania Pauline. Jak sie okazalo problem doslownie siedział w watrobie, bo gromadzily sie tam juz od dłuzszego czasu pasozyty. Jak to zobaczylam to myslalam doslownie ze zejde z fotela... szkoda ze w szpitalach nie robi sie takich diagnostyk - wydajemy majatki na badania ktore nic nie wykazuja ;/
 
Do góry