Cholerne przychodnie !

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Wie ktoś czemu przychodnie są zamknięte w weekendy? <_<

Mam gorączke i nawet nie mam gdzie dostać antybiotyku.

I za co ci lekarze chcą podwyżek? Co za lenie !

Jak myślicie może do lux medu pójść? :bag:
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
idz kup sobie jakis srodek przeciwbólowy i witaminy, powinno pomóc
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Wydaje mi się, że na gorączke wystarczy zwykły apap, czy ibuprom, mi tam zawsze pomaga.
Jeśli bardzo Ci zależy na antybiotyku, to może idź na pogotowie?
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Masz gorączke i od razu antybiotyk? nuworld co ty?! kup sobie polopiryne z wit. C czy coś takiego, gorąca herbata i do wyra sie wypocić. A co do przychodni to ja nie korzystam od 10 lat także nie wiem jak to jest.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Masz gorączke i od razu antybiotyk? nuworld co ty?! kup sobie polopiryne z wit. C czy coś takiego, gorąca herbata i do wyra sie wypocić. A co do przychodni to ja nie korzystam od 10 lat także nie wiem jak to jest.

Chodziło mi o to że nie mam czasu teraz chorować i chciałbym szybko stanąć na nogi :) Leczysz się domowymi sposobami? :)

Ogólnie to nie jest zle teraz może to był fałszywy alarm, powiniene do poniedziałku wytrwać :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Chodziło mi o to że nie mam czasu teraz chorować i chciałbym szybko stanąć na nogi :) Leczysz się domowymi sposobami? :)

Ogólnie to nie jest zle teraz może to był fałszywy alarm, powiniene do poniedziałku wytrwać :D

ja się rzadko leczę bo nie choruję a jak czuję że coś mnie łapie to gripexy, polopiryny i leżeć w łóżku (mi zazwyczaj leżenie marnie wychodzi bo gdzieś się szwendam). Ale tak jak mówie, jak to weźmiesz i w łóżku się wypocisz to bedzie git :)
Jeżeli nie czujesz się jak wrak to nie bierz antybiotyków.
 
Do góry