Chłopcy w rajtuzach!

Mali faceci w rajtuzach

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Nie nosiłem. Chyba, że jak byłem na tyle mały, żeby tego nie pamiętać. No cóż, większość 3- lub mniej latków nosi rajstopy i nie ma na to wpływu. Kalesony to wiadomo, za dzieciaka się czasem ubrało na zimę. Teraz w ogóle. Sorry, to nie średniowiecze, a ja nie latam z łukiem grabiąc szlachtę.
 

Rajtek

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
1
Tak jak obiecałem dodaję moje fotki oczywiście w rajtuzach :) Pozdrawiam. RAJTEK.:)
 

Aminadab

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Większość nosiła, ale każdy się wstydził i ukrywał to przed kolegami. Każdy traktował to po prostu jako zimowy ciuch, który trzeba włożyć pod spodnie i tyle. Jednak lepiej, żeby inni się nie dowiedzieli, bo będzie obciach.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Lubię jak mam mokro od potu między nogami.
Oj Macuś... uważaj bo ktoś jeszcze w to uwierzy. 😀

Dzieciaki swego czasu ciekły w tym i dla mnie to nie było nic złego, ale w dorosłym życiu... To tak jakby mężczyzna nosił damską bieliznę.

Chociaż z drugiej strony. Kobiety pozwalają sobie na bardzo wiele, to i mężczyźni mogą. 😀
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jak dla mnie to niech sobie chodzą nawet bez bielizny, zwisa mi (i jemu wówczas także) to.
 

Lany

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam pytanie do wszystkich mężczyzn i chłopaków. Chyba każdy z nas w dzieciństwie nosił rajstopy. Jedni tego nienawidzili, a inni podchodzili do tego obojętnie. Jakie są Wasze doświadczenia? Może zaliczyście jakieś momenty śmieszne czy zawstydzające? Odpowiedzcie też na pytanie do jakiego wieku nosiliście dziecięce rajstopy.
W podstawówce mama mnie jeszcze ubierała w krótkie spodenki i bawełniane rajstopy, jusz żaden chłopiec tak nie chodził, byłem tym bardzo zawstydzonym, pare razy w skórę dostałem bo marudziłem, w końcu się przełamałem i zaczołem uważać to za normalne. Miałem jakieś osiem lat, połowa pażdziernika, przed ubraniem się do szkoły, matka zawołała mnie do swojego pokoju, wyciągneła z szafy damskie cienkie rajstopy coloru ciała i kazała zakładać. Byłem w szoku, na chwile się zastanowiłem co mam robić, ale było jasne że jeśli się zprzeciwię to na dodatek z opłakaną twarzą do szkoły pójdę. Uspokojiła mnie myśl że pod spodniami rajstóp nie będzie widać. Spodnie miałem skracane za kostkę aby nogawki nie brudzić. Kiedy siadałem w klasie i opadały mi skarpetki, rajstopy były widoczne, patrzyłem się w okół czy nikt się nie gapi i od czasu podciągałem skarpetki. Na drógi dzień spóściłem niżej spodnie, na biodra aby dłużej lerzały. Po jakimś czasie siedzenia poczułem chłód na nerkach, siedzącym na krześle w klasie, sprawdziłem ręką z tyłu. Koszula mi z pod spodni wylazła i gumka od pasa rajstóp była na wieszchu. Wieczorem zaczolłem się mamie żalić że rajstopy z pod spodni mi widać, to mi odpowiedsiała że cielesnych rajstop nie widać. Zamknołem się i przekonałem się w tym co mama mówi bo powodów dostać lańsko mi wystarczało.
Ostani obciach z rajstopami który wspominam, było jak miałem jusz 16 lat. Koleżanka mamy przyszła do nas, siedzieliśmy przy stole, mieliśmy wyjść do miasta. Mama do mnie : "idź załóż rajstopy bo jest żimno." Ja się przy niej zpeszyłem. Jej koleżanka legko zdziwiona się zapytała : "Ma 16 lat i jeszcze w rajstopach musi chodzić ?" A matka do niej ztekstem : "Dopuki w rajstopkach chodzi to jest grzecznym. "
 
Do góry