Chłopaki nie płaczą ?

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
haaaalooo, mial byc temat o plakaniu a nie o db;p co to za offtop ma byc, he?;] no ogolnie to nie mowie bo ja tez czasami placze, ale nie dlatego ze w db cos sie wydarzylo, czy nie mam kasy na kurtke, tu naprawde chodzi o powazne sprawy i uczucia, ja je mam, czasami nie wstydze sie ich okazywac, przeciez to oznaka czlowieczenstwa...
 

Waszii

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
A tak odnośnie ostatniego posta Waszii w kontekście mangowych wypowiedzi http://czytelnia.tanuki.pl/lista/pokaz.php/2218/0/
Osobiście staram się zawsze jak dziecko zgrywać twardziela i nie płaczę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz to robiłem.

A co do rzucania przez dziewczynę- nie mam żadnej aby nie mieć tego problemu :p
[/quote] :

A jeśli byś miał dziewczynę, którą bardzo kochasz i by Cię zostawiła ? Płakałbyś chociaż w samotności ?;p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
A tak odnośnie ostatniego posta Waszii w kontekście mangowych wypowiedzi http://czytelnia.tanuki.pl/lista/pokaz.php/2218/0/
Osobiście staram się zawsze jak dziecko zgrywać twardziela i nie płaczę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz to robiłem.

A co do rzucania przez dziewczynę- nie mam żadnej aby nie mieć tego problemu :p
:

A jeśli byś miał dziewczynę, którą bardzo kochasz i by Cię zostawiła ? Płakałbyś chociaż w samotności ?;p
dziewczynę miałem, ba nawet dwie. Ale to jako szczeniak :p i rozstawałem się w obustronnej akceptacji. Jeżeli by mnie rzuciła? Nie wiem- raczej bym nie płakał
 

Waszii

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Ja czasami przy muzyce nie mogę wytrzymać i płaczę, strasznie płaczę ; p
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
mnie niektore piosenki tez wzruszaja, w zwiazku z tym ze jestem dosc uczuciowy i cholernie sentymentalny, czesto plakalem po ostatniej stracie najblizszej osoby. stracie w sensie zerwania
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a jakie na Was piosenki działają? na mnie wzniosłe, szczególnie o walce, o wojownikach, jak słysze piosenki o miłości to wręcz na odwrót, nerwa mam albo śmiać mi się chce
 
S

Spamerski

Guest
To ze mną jest coś nie tak, bo kilku lat nie uroniłem, ani łezki :mruga:.
Płakałem jak byłem małym szczylem, ale wygląda no to, że wyrosłem z tego.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
To ze mną jest coś nie tak, bo kilku lat nie uroniłem, ani łezki :mruga:.
Płakałem jak byłem małym szczylem, ale wygląda no to, że wyrosłem z tego.
ja jak przez lata nie mialem powodu do płaczu... potem miałem tak że siedze sobie i łzy mi lecą, zdawało mi się jakby żeby nadrobić czy coś, ale to bez sensu xD
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
w sumie ja tez do niedawna myslalem ze mi to przeszlo i z tego wyroslem, no ale coz jakos sie okazalo inaczej;] wzruszyla mnei ostatnio bardzo piosenka
Hey - Mimo Wszystko
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
@biernat
dlatego, ze nawet jesli sie kogos kocha a ten ktos inny przestaje nas kochac i nas zostawia to na pewno w sercu pozostaje ogromny smutek i zal,
z reszta nie wiem no moze inni np. Ty potraficie okielznac uczucia i miec wszystko w d. wiec nie bede moze uoglolnial...
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
nie wiem czy umiem okiełznac uczucia ale uwazam ze mlody jestem i takie widocznie bylo moje przeznaczenie nie ma co plakac i sie nad tym uzalac smutek owszem jest no ale takie jest zycie troche muzyki reggae i wszystko przechodzi

Bless
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
twardziela zgrywasz biernat, co?
czy to że potrafi do wszystkiego podejść z dystansem oznacza że musi od razu zgrywać twardziela?

Pomyśł że nie dla wszystkich rozstanie z dziewczyną musi być życiową tragedią i niektórzy potrafią podejść do tego bez emocji.
I od razu uprzedzam pytanie: Tak,k* właśnie nawet jeżeli tą dziewczynę się kocha!
 
Do góry