chłopaki i ich zaloty

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Dziwne pytanie a może więcej szczegółów na ten temat ?
A po czym poznać ja myślę że jak chłopakowi podoba się dziewczyna to powinna to zauważyć po tym jak by się na nią często patrzył itd.
 

CrazyMan

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdańsk
Po tym że się koło niej kręci, stara się nawiązać jakiś kontakt, chociażby i w ostateczności tylko wzrokowy ;)
Jeżeli jest śmiały to nie powinno być problemu żeby to zauważyć.
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Jak podoba mi się dziewczyna utrzymuję kontakt wzrokowy w czasie rozmowy. Słucham jej, zadaje pytania. Po prostu podrywam. Niech wie, że nie boję się z nią rozmawiać dlatego, że jest piękna jak robi większość mężczyzn.
 

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Tutaj troche o tym masz http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=122811
 
W

wroneczki4

Guest
napisz ile masz lat, a ile ma dany chłopak.

Najłatwiej sprawdzić to na basenie. Jeżeli mu się bardzo podoba to rozbija namiot :)
piękne podsumowanie tematu

po czym poznać że chłopakowi podoba sie dziewczyna??
zależy ile lat ma dany chłopak, bo małolaty robią często końskie zaloty
 

Patrycja88

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
hmm nie tylko malolaty robia konckie zaloty... mi sie trafil na pozor dojarzaly 24 latek... i hmm albo zle odgaduje jego intencje albo jest wyjatkwoo nie smialy, albo niezdecydowany, albo slimak heh.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No Patrycja jeszcze tu zaglądnęła ;) Masz swój topic tam otrzymasz odpowiedzi..

@topic: zależy od osobowości. Otwarty i pewny siebie gościu oznajmuje to całemu światu. Natomiast wstydliwy i skromny nie da tego po sobie poznać. Zależy również od wieku. Mnóstwo czynników się na to składa.
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Dziwne pytanie a może więcej szczegółów na ten temat ?
A po czym poznać ja myślę że jak chłopakowi podoba się dziewczyna to powinna to zauważyć po tym jak by się na nią często patrzył itd.
Podrywa ja :)

J.B
Za te dwie odp powinniście dostać czymś przez łeb, autorka pyta o szczegóły a nie o ogólniki to jej takowych udzielcie, swoją droga sam jestem zainteresowany "po czym poznać" i nie ma w tym nic dziwnego i samotnygraczPL więcej szczegółów nie dostaniesz bo to ty je masz podać a nie autorka tematu =="

no i przede wszystkim
po tym jak by się na nią często patrzył itd.
WTH is this "itd." ?

Z mojej strony n00biaste pytanie:
Czym są końskie zaloty Oo ?

@topic: zależy od osobowości. Otwarty i pewny siebie gościu oznajmuje to całemu światu. Natomiast wstydliwy i skromny nie da tego po sobie poznać. Zależy również od wieku. Mnóstwo czynników się na to składa.
Chciałbym abyś opisał te czynniki w podpunktach, zależnie od wieku i pozostałych czynników ;)
 
W

wroneczki4

Guest
Chciałbym abyś opisał te czynniki w podpunktach, zależnie od wieku i pozostałych czynników ;)
Ja może wypisze dane czynniki:
- temperatura powietrza... najlepiej jak jest 35 stopni, bo wtedy panny mają duże dekolty i nogi na wierzchu, co jest dużą motywacją,
- wiatr... gdy jest 35 stopni, potrzebny jest lekki wiaterek, który orzeźwi ciało i będzie falował włosy wybranki,
- procent wilgotności powietrza, nie może być za mały, bo wtedy gdy koleś zacznie gadkę może mu zaschnąć w gardle i nie będzie miał ochoty dalej mówić,
- wysokość nad poziomem morza, gdy podrywamy w Himalajach może nam się coś poprzewracać w bani i będzie po podrywie,
- ciśnienie, nie może być za duże i za małe, bo to negatywnie wpływa na myślenie,
- szata roślinna, powinno być jak najwięcej zieleni,
- odległość od wolnej ławki, nikt przecież nie lubi stać...
- ilość osób w plenerze,
- wygląd kandydatki,
- sposób zachowania kandydatki,
- ilość prezerwatyw w portfelu,
- czy Szanowny Doktor, Magister, Technik, Inżynier, Profesor... Penis uznaję wybraną kandydatkę jako godną uwagi,
- czy dana dziewczyna jest wydepilowana... przecież jak uniesie rękę, to nie może tam być lasu iglastego,
- czy danej dziewczynie nie śmierdzi z buzi,
- czy dana dziewczyna ładnie pachnie,
- czy dana dziewczyna jest fajnie ubrana,
- czy dana dziewczyna ma równe piersi,
- wielkość buta danej dziewczyny
- waga danej dziewczyny,
- kolor włosów danej dziewczyny,
- czy dana dziewczyna ma w sobie alko,
- czy dany podrywacz nie jest totalnie naje****, bo przecież nie może przed nią upaść!
- czy dana dziewczyna ma celulit,
- czy dana dziewczyna ma coś białego na buzi, co wyglądem jednoznacznie może się kojarzyć z nasieniem,
- czy dana dziewczyna wygląda na łatwą,
- czy podrywacz ma danego dnia problemy z żołądkiem,
- czy podrywaczowi chce się wdanym momencie oddać uryny,
- JAKIE PIWO DANA DZIEWCZYNA LUBI <---- NAJWAŻNIEJSZE!!
- czy dana dziewczyna ma jakieś wąty do seksu oralnego,
- czy dana dziewczyna nie zachowuje się jak dzikus,
- czy dana dziewczyna ma powyżej 15 lat,
- czy dana dziewczyna wygląda ładnie z profilu... oczywiście chodzi tutaj o twarz, piersi i pośladki
- czy dana dziewczyna nie pluje jak mówi... ścieranie śliny z Twarzy nie jest niczym przyjemnym!

I wiele innych, których ja już nie wypisze.
 

Jane25

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam pytanie do tego tematu jak poznać czy facetowi podoba się dana kobieta. Mam w pracy kolegę który uściślając uprawia tzw. końskie zaloty mimo 26 lat, chyba że się mylę i on po prostu ma taki charakter. Zawsze są między nami potyczki słowne które on prowokuje zwracając na siebie moją uwagę, tematy które porusza mają mnie celowo zdenerwować, pobudzić, w czasie całej konwersacji on słodko się uśmiecha i czeka na moją reakcję, konkretniej to czy się zdenerwuje czy nie.Kiedy tylko mnie zobaczy w pracy zazwyczaj podchodzi i zaczynają się potyczki słowne bo my właściwie nie rozmawiamy normalnie a jedynie się przekomarzamy. Prowokuje rozmowy w których tweirdzi w sposób żartobliwy że za nim tęsknie i brakuje mi jego towarzystwa, potrafi podejść nie zauważony, dotyka moich włosów itp. Na początku to jego zachowanie strasznie mnie irytowało ale ostatnio zaczynam się zastanawiać czy on ma na mnie alergię, czy ma po prostu taki charakter czy może chodzi o coś innego. Z góry dzięki za odpowiedz.
 
Do góry