Chłopak mnie zdradza? Podsłuch czy użyć?

alina.kuta

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
Cześć

Mam wrażenie że mój chłopak mnie zdradza ale nie mam pewności. Jak wracam do domu to czasem czuje trochę jakby damskich perfum, moje kosmetyki często są poprzestawiane jakby były używane. Oczywiście mój chłopak wszystkiemu zaprzecza i momentami sama nie wiem czy wpadam w paranoje czy na prawdę jakaś dziewczyna do niego przychodzi pod moją nieobecność. Wpadł mi do głowy taki pomysł żeby w domu schować podsłuch, mogłabym z pracy zadzwonić na podsłuch i słyszeć co się dzieje. Co wy o tym myślicie? Jak mam racje to będzie dobry sposób ale jak nie mam racji a mój chłopak dowie się że go podsłuchiwałam to będę mieć niezłą awanturę;/
 
T

TomaszTomasz

Guest
alina.kuta napisał:
Jak wracam do domu to czasem czuje trochę jakby damskich perfum, moje kosmetyki często są poprzestawiane jakby były używane.
A jeżeli to on ich używa?
 

Basia Bogucka

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Raczej obca dziewczyna by nie używała czyichś kosmetyków, przynajmniej tak mi się wydaje. Może poczekaj jeszcze trochę i obserwuj sytuację.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Basia Bogucka napisał:
Może poczekaj jeszcze trochę i obserwuj sytuację.
Właśnie, jak zacznie ubierać się w Twoje sukienki to wtedy możesz się zacząć martwić.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Daj mu trochę czasu. Zbyt szybko i pochopnie wyciągasz błędne wnioski. Pozwól aby akcja sama się toczyła ale miej oko na wszystko co aktualnie się dzieje.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Odradzam.

Niemniej jednak, jeśli nie masz wobec niego zaufania to po kiego groma z nim jesteś? Dla zasady?
 

malwarossa

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dla mnie podsłuchiwanie jest bardzo nie fair, tak samo jak sprawdzanie telefonu i inne tego typu zabiegi poniżej pasa.
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
nie lepiej po prostu pogadać? podejrzenia dystansują relacje
 

smokbazyli

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2017
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie troche za słabe te poszlaki. Może kosmetyki były poprzestawiane bo mu cos spadło i poprawiał. A zapach "troche jakby" kobiecych perfum tez do mnie nie przemawia. Nie stosowałbym podsłuchów bo to bardzo zrani faceta jeżeli jest niewinny.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
dla mnie zakładanie jakiś podsłuchów i monitoringów jest chore. Za dużo filmów.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
To prawda, za dużo się naoglądałaś chyba Mission Impossible :D Nie no żartuję, ale faktycznie dowodów jeszcze nie ma żadnych - jak tak bardzo się martwisz, zapytaj się go wprost i zobacz jak zareaguję :) A jak nie to go rzuć, dużo facetów na tym świecie.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja też stawiam na rozmowę, szcezra aż do bólu. Jeśli ma trochę honoru i godności osobistej to się przyzna.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
takie rzeczy jak podsłuchy to największa głupota na świecie. Za dużo filmów.
 

sienna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2017
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że jakby zdradzał to z pewnością nie robiłby tego w waszym domu.
 

Adrian2

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeżeli rozmowa nic nie daje to może faktycznie zaryzykować podsłuch? Mój kumpel zainstalował aplikację Spyecler i szybko przekonał się, że dziewczyna go zdradza. Lepiej mieć pewność, niż żyć ciągłymi podejrzeniami i bezpodstawnymi oskarżeniami.
 
Dołączył
24 Sierpień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Wielka Brytania
Poczekaj jeszcze trochę, nawet jeśli Cię zdradza to i tak prawda wyjdzie na jaw prędzej czy później...
Spróbuj go wziąć jakimś sposobem, może weź sobie w pracy jeden dzień chorobowego i nie mówiąc mu o tym zaskocz go z rana że nie idziesz do pracy dzisiaj ( ale tylko wtedy kiedy on będzie miał wolne ) i też patrz na to czy nie zacznie zachowywać się nieco dziwnie, czy może po jego twarzy będzie widać przerażenie delikatne albo dezorientacja... zaproponuj mu że chcesz spędzić z nim dzisiaj tylko ten dzień. Jak zacznie się wymigiwać to może trochę coś już świadczyć o tym że jest coś nie w porządku, to potem będzie trzeba obrać inny plan np. wymyśl historię że go widziałaś z jakąś dziewczyną wymyśl miejsce najlepiej powiedzieć że ' na mieście ' a jak będzie chciał znać szczegóły w jakim miejscu to powiesz że nie ważne, ale ważne to co ty widziałaś, coś co Ci się nie spodobało. Jeśli zacznie się tłumaczy i zaprzeczać to można stwierdzić że pewnie mówi prawdę ( ale też nie zawsze bo może być dobrym aktorem ) a jeśli zacząłby się zastanawiać, długo nad czymś myśleć, to porozmawiaj z nim i tyle spróbuj coś z niego podchwytliwie wyciągnąć. Jest wiele sposobów jeśli byś chciała bym ci jakieś podała jeszcze to napisz ! :)
 

aloeVera96

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2017
Posty
5
Punkty reakcji
1
Niewiem co musiałoby się stać, żebym posunęła się do podsluchu. A czy w waszych relacjach coś się zmieniło? Macie dla siebie tyle samo czasu? Oddalacie się?
 
Do góry