Chirurgia plastyczna

nastia898

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
przekonać może ją sam chirurg. Dobrego chirurga poznasz po tym, że nie chce za wszelką cenę przeprowadzać operacji by móc wyciągnąć pieniądze od klientki, ale rozmawia z nią, utwierdza w przekonaniu, czy jest to na pewno to czego chce. Jeżeli chirurg widzi, że nie ma potrzeby poprawiać to mówi o tym wprost i stara się rozmawiać z klientką. może akurat rozmowa z chirurgiem pomoże?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Raczej nigdy nie oddam się w ręce chirurga plastyka-operacja to zawsze poważna sprawa.Istnieją teraz cudowne zabiegi medycyny estetycznej np. laserowe-z takich korzystam i wyniki są niesamowite.W moim mieście jest klinika Bieńkowskich-bardzo dobra,sprzęt -czołówka europejska.Jestem z nich bardzo zadowolona.
 

Ingaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Bernardeta, są już jakieś efekty? U mnie wszystko szybciutko wyglądało naturalnie, dr Surowiak ma dar w dłoniach i aż żal z tego nie korzystać :)
 

Bernardeta

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ingaa wszystko poszło okey, dr Surowiak spisał się na medal. A efekty znajomi oceniają rewelacyjnie :) :) :) dzięki za wszystko :*
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
ja nie rozumiem dlaczego kobiety się operują... tzn jestem w stanie zrozumieć jakieś korekty blizn, bądź korekty miejsc, które nam po prostu w codziennym życiu przeszkadzają.. ale żeby powiększać/pomniejszać biust to już lekka przesada. Natura stworzyła nas takich, a nie innych, więc powinniśmy cieszyć się tym, że jesteśmy zdrowi, mamy pracę, a nie szukać na siłę niedoskonałości... Mnie na przykład osobiście kręcą faceci z dużymi, krzywymi nosami.. to jest coś co ich odróżnia i w życiu nie chciałabym, żeby którykolwiek poddawał się z tego powodu operacji.

ja nie rozumiem dlaczego kobiety się operują... tzn jestem w stanie zrozumieć jakieś korekty blizn, bądź korekty miejsc, które nam po prostu w codziennym życiu przeszkadzają.. ale żeby powiększać/pomniejszać biust to już lekka przesada. Natura stworzyła nas takich, a nie innych, więc powinniśmy cieszyć się tym, że jesteśmy zdrowi, mamy pracę, a nie szukać na siłę niedoskonałości... Mnie na przykład osobiście kręcą faceci z dużymi, krzywymi nosami.. to jest coś co ich odróżnia i w życiu nie chciałabym, żeby którykolwiek poddawał się z tego powodu operacji.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
notserious, ale niektórzy mają problem z samoakceptacją. jeśli komuś mały biust spędza sen z powiek, i stać go na operację, to dlaczego nie? grunt to udać się do dobrego specjalisty i nie oszczędzać na własnym zdrowiu. mnie ta tematyka zainteresowała jakiś czas temu i regularnie oglądam programy z doktorem Osuchem :D ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, sama zobaczyłabyś jak te babeczki po zabiegach rozkwitają, widać że było im to potrzebne.
 

chesska_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
wszystko dla ludzi i wszystko z umiarem ;) dla niektórych chirurgia plastyczna to szansa na lepsze życie, mam tu na myśli wszystkie te zabiegi refundowane przez nfz, rekonstrukcje itp. A estetyczna? czemu nie, jeśli ma wydobyć z nas piękno ;) ale z rozsądkiem
 

Darszi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, z głową i umiarem. Jeśli komuś wyjątkowo utrudniają pewne kwestie życie to można się zdecydować na plastykę czy medycynę estetyczną, aby pewne rzeczy poprawić. Ważne by wybrać dobrego lekarza, nie oszczędzać na tym bo skutki mogą być opłakane. Warto zrobić wywiad i sprawdzić gdzie, u kogo, co i jak. Nie podejmować decyzji pochopnie itd.
 

Olke7

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
@Darszi nic dodać nic ująć :)

Niedawno podnosiłam piersi, nie chodziło o wielkie zmiany, to był niechciany efekt po ciąży... zdecydowałam się na zabieg u Dr Zbigniewa Łuckiego. Moja mama usuwała u niego kilka lat temu blizny. Wszystko działo się w Katowicach i jestem bardzo zadowolona z efektu. Wszystko bezstresowo, świetne warunki, Pan doktor jest prawdziwym profesjonalistą.
 
M

mmamba88

Guest
Medycyna estetyczna jest stworzona dla ludzi ;-), czyż nie? Skoro Twoja dziewczyna nie czuje się dobrze w swoim ciele i chce to zmienić powinieneś ją wspierać. Nie ma obaw jeśli wybierzecie dobre miejsce na zabieg to nie ma ryzyka. Ja sama robiłam sobie Lipolizę Laserową (SlimLipo) czyli odsysanie tłuszczu i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Zabieg robiłam w centrum laseroterapii Elite w Warszawie, sprawdźcie sobie z dziewczyną ich stronę, mają tam wszystko- opisy zabiegów, cenniki. Do tego konsultacje z lekarzem są darmowe.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
modliszka23 napisał:
Ja nie jestem za taka poprawa urody.Tak naprawde to zdecydowanie jestem za tym,zeby jednak jesli juz decydujemy sie na poprawe naszej urody to moze na poczatek warto pomyslec o mezoterapii,albo chociazby np.samym zabiegu wypełniajacym.Mysle ze to jest zdecydowanie na poczatek najlepsze rozwiazanie.
Na twarz mezoterapia jest okej, ale jak ktos ma kompleksy z powodu malych piersi czy za duzego nosa to zabiegi medycyny estetycznej niewiele pomogą- tutaj pomoze tylko chirurg. Mi sie wydaje, ze jesli kobieta jest swiadoma tego, ze dana czesc ciala przeszkadza jej- nie odpowiada jej i chce to zmienic to czemu nie? Przeciez takie zabiegi sa wykonywane juz od dawna, rzadko sie slyszy o powiklaniach- wystarczy popytac znajomych czy poczytac fora tematyczne, zeby znalezc dobrego chirurga no i na konsultacji wybadać jego podejscie.. Smialo moge powiedziec, ze powiekszylam piersi w szpitalu medicover. I zadowolona jestem bardzo. Rozmiar biustu mialam dobrany proporcjonalnie do sylwetki, chirurg dawal mi sugestie odnosnie rozmiaru, tak by to wygladalo estetycznie. Wszystko jest dla ludzi :)
 

Julia Mroczek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Takie zabiegi jak najbardziej na tak. Jednak sama nie wiem czy zdecydowałabym się na jakiś poważniejszy zabieg chirurgicznyObawiałabym się,ze zrobię sobie po prostu krzywdę.

Co do powiekszania biustu to mi udało się go ujędrnić i dzieki temu wydaje się o wiele większy. Stosowałam masaże, ćwiczenia. No i smarowałam skórę regularnie serum na powiekszanie ( konkretnie Frashe)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Słyszałem, że Amol można zastosować na powiększenie męskich rejonów! Czy ktoś może to potwierdzić? Amol to ziołowy lek na wszystko, jeśli ktoś nie wie.

Kolega pyta.
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Ja po ciąży musiałam wykonać nieco korekte biustu - podniesienie. Powiększenia nie potrzebowałam, ale biust stracił na jędrności i to już nie było to samo. Zabieg nieskomplikowany, wykonałam w szpitalu Luxmedu na Puławskiej. Wszystko wyszło bardzo fajnie :) jestem zadowolona z efektów.
 

SandraW

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hmm to w sumie dość ciężki temat i pewnie ile kobiet to tyle opinii. Ja sama w życiu nie dałabym się pociąć, ale z drugiej strony zdecydowałam się na kilka zabiegów medycyny estetycznej. W Częstochowie w klinice Efecta można wybrać np. zabieg Lipofilling, czyli wypełnianie zmarszczek własną tkanką tłuszczową i w takiej formie poprawiania urody ja nie widzę niczego złego.
 

Edyta82

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zależy co chce poprawiać :) Ja robiłam przed latem zamykanie naczyń na nogach takie niechirurgiczne u dr. Drążkiewicza i jestem bardzo zadowolona a nogi lepie wyglądaja i bardziej je lubię.

sewanna napisał:
Raczej nigdy nie oddam się w ręce chirurga plastyka-operacja to zawsze poważna sprawa.Istnieją teraz cudowne zabiegi medycyny estetycznej np. laserowe-z takich korzystam i wyniki są niesamowite.W moim mieście jest klinika Bieńkowskich-bardzo dobra,sprzęt -czołówka europejska.Jestem z nich bardzo zadowolona.
A czy robiłas może zabieg Plexr? Szukam opinii.
 

melissaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
49
Punkty reakcji
0
Czasami taki zabieg może pomóc psychicznie - nie zawsze jest to widzimisie. Moja znajoma dopiero po korekcie nosa i odstających uszu odżyła, zupełnie inna kobieta! Ja zastanawiam się teraz bnad korektą nosa, bo mam 2 powody, krzywa przegroda no i garb który też mi przeszkadza. Idę na konsultację do doktora Lembasa w szpitalu Lux Medu na Puławskiej w Warszawie - jestem niesamowicie podjarana, bo może mi pokazać jak mogłabym wyglądać bez :) wszystko staje sie bardziej realne.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
W moim przypadku wlasnie operacja nosa byla jedyna metoda na pozbycie sie wspomnien powypadkowych... To cos czego nie chce sie pamietac a przez tego typu zlamania - niestety sie pamieta ;/ nie powiem - po zabiegu w klinice bieńskowski tez od razu nie zapomnialam o przeszlosci, ale przynajmniej patrzac codziennie rano w lustro nie widzialam obrazow, ktore od razu zle nastrajaja na dzien ;/
 

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
W Warszawie polecam szczerze dr Kociszewską. Bardzo dobra specjalistka. Korzystałam z zabiegów w jej wykonaniu i szczerze rekomenduję. W takich tematach warto zwrócić się do doświadczonego specjalisty, a pani doktor z całą pewnością zalicza się do tego grona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Asia222

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz uzyskać rzetelne informacje, polecam udać się do gabinetu doktora https://drmarcinnowak.pl/ w Trójmieście. To jeden z lepszych specjalistów na Pomorzu, na pewno pomoże Ci w razie czego. ;)
 
Do góry