Chip do auta - co sądzicie?

PawelRek

New Member
Dołączył
7 Październik 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam! Potrzebuję Waszej pomocy w wyborze odpowiedniego chipa do auta, bo chciałbym zwiększyć moc silnika diesel oraz ostatecznie osiągi przez inne poprawki. Czy słyszeliście o chip boxach?
Jeśli tak to byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź!
 

Domik43

New Member
Dołączył
4 Wrzesień 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
Bardzo interesujący temat i sam chętnie dowiedziałbym się na jakie rozwiązania w zakresie chipowania auta warto postawić do diesli i jak to wychodzi cenowo.
 

Sebekk32

New Member
Dołączył
9 Wrzesień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zgadzam się, ponieważ są tego typu rozwiązania które rzeczywiście jeśli chodzi o jakość działania to naprawdę mają bardzo pozytywny wpływ na wydajność oraz oszczędność. Ja z polecenia znajomego postawiłem na chip ProRacing Chip Box OBD2, który jest produkowany w Polsce i posiada dwuletnią gwarancję. Poza tym zapewnia duży wzrost momentu, ale i spadek zużycia paliwa.
 

FilipK32

New Member
Dołączył
5 Wrzesień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Są w stanie zapewnić poprawienie parametrów spalania i mocy oraz sam montaż nie jest uciążliwy, dzięki opcji Plug&Play, a jeśli byłbyś niezadowolony to masz zwrot przez 14 dni i dwuletnią gwarancję w razie awarii. Do silników diesle jedne z topowych, które są cenione nie tylko u Nas, ale i za granicą. Warto jeszcze sprawdzić watek na wykopie.
 

Wojtik

New Member
Dołączył
8 Październik 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja mam zamontowany model ProRacing Chip Box CR-10 Map, który naprawdę dobrze sobie radzi w zakresie wtrysku Common Rail - CR. Jestem zadowolony zarówno z jakości działania, możliwości programowania (aż w 10 mapach) i realnie przyniosło to różnice w zwiększeniu momentu, ale i oszczędności na paliwie a rocznie robię ponad 25 tys.km.
 
Do góry