Chciałby ktoś iść na 18-stkę jako osoba towarzysząca?

Hinata1

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zostałam zaproszona na 18-stkę z osobą towarzyszącą. Oczywiście mogę iść sama, ale większość osób jednak z kimś przyjdzie, więc ja też wolałabym z kimś przyjść. Może jakiś chłopak w wieku 17-21 lat (może być ewentualnie zbliżony wiek) zgodziłby się pójść z pasztetem na 18-stkę? Tylko na jeden wieczór. Darmowe jedzenie, picie i zabawa. Impreza odbędzie się w Łodzi, w połowie czerwca, dokładniejsze informacje podam na priv.
 

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Dosyć dziwna propozycja na tak obszernym forum jak to. :p Nie wolisz z jakimś kolegą pójść niż z kompletnie obcym facetem poznanym przez neta? ;)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Hinata1 napisał:
Może jakiś chłopak w wieku 17-21 lat (może być ewentualnie zbliżony wiek) zgodziłby się pójść z pasztetem na 18-stkę?
Nie ma co bardzo dobra autoprezentacja :)
 

Hinata1

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Maxxie napisał:
Dosyć dziwna propozycja na tak obszernym forum jak to. :p Nie wolisz z jakimś kolegą pójść niż z kompletnie obcym facetem poznanym przez neta? ;)
Wszyscy moi koledzy będą na tej 18 i już mają osobę towarzyszącą. ;(
 

MichaBaumgetner

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hinata1 napisał:
Zostałam zaproszona na 18-stkę z osobą towarzyszącą. Oczywiście mogę iść sama, ale większość osób jednak z kimś przyjdzie, więc ja też wolałabym z kimś przyjść. Może jakiś chłopak w wieku 17-21 lat (może być ewentualnie zbliżony wiek) zgodziłby się pójść z pasztetem na 18-stkę? Tylko na jeden wieczór. Darmowe jedzenie, picie i zabawa. Impreza odbędzie się w Łodzi, w połowie czerwca, dokładniejsze informacje podam na priv.
hej daj na siebie jakies namiary ;)
 

Hinata1

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
michalb1009 napisał:
Zostałam zaproszona na 18-stkę z osobą towarzyszącą. Oczywiście mogę iść sama, ale większość osób jednak z kimś przyjdzie, więc ja też wolałabym z kimś przyjść. Może jakiś chłopak w wieku 17-21 lat (może być ewentualnie zbliżony wiek) zgodziłby się pójść z pasztetem na 18-stkę? Tylko na jeden wieczór. Darmowe jedzenie, picie i zabawa. Impreza odbędzie się w Łodzi, w połowie czerwca, dokładniejsze informacje podam na priv.
hej daj na siebie jakies namiary ;)
Pisz na gg 47450366
 
Do góry