Chciałabym schudnąć lecz nie jem warzyw.!

Matyś

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam taki problem. Od urodzenia nie jem warzyw. Jedynie kapustę kiszoną i ziemniaki. Jadam też mało owoców choć do nich jestem bardziej przekonana . Ogólnie jestem szczupła tylko mam problem z brzuchem, który wygląda jak balon .! Chciałabym się jakoś go pozbyć i wiem , że to nie zależy tylko od ćw. lecz od jedzenia , ponieważ nie zawsze mam taki duży brzuch . Mam wrażenie , że wszystko mi stoi w jelitach , które często mam chore. Żeby uniknąć pytań typu "dziewczyno czym ty się żywisz " odpowiem krótko. Mięsko + produkty mleczne ( jogurt, mleko, serki , nie lubię sera.! ) Kiedy się stresuję jem dużo słonecznika ( nie solonego ) . Ostatnio wpadłam na pomysł aby gotować sobie zupy kremy , które jadam . Zrobiłam już cebulową i brokułową.
Jak mam pozbyć się tego brzucha .?
Jak jeść by uniknąć dużego brzucha.?
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Po pierwsze, różnego rodzaju wysiłki fizyczne. Przede wszystkim, biegasz? Proponuje Ci biegać, jeździć na rowerze i ćwiczyć. Wiadomo, że tu raczej brzuszki.

Zbytnio nie wiem czy pomoże tu dieta, bo raczej ona jest odpowiedzialna za całe ciało, a nie jedynie brzuch.
Wrzucę diete. Powiedz, ile masz wzrostu i wagi.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
To jest taki typ figury , jednym idzie w brzuch , drugim w dupe , biodra ,uda ...

Ćwicz dużo tę część ciała , może ogranicz słodycze i zobacz efekty.
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
brzuch masz od kapusty kiszonej prawdopodbnie bo gazy sie zbieraja
 
Do góry