Chce poprostu z kimś pogadać bo jest mi źle:(

Status
Zamknięty.

Dawid1986

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
okolice Dąbrowy Górniczej
Mam serce na dłoni i jest mi z tym strasznie źle byłem ostatnio ze wspaniałą dziewczyną ale się rozstaliśmy. Bardzo mi z tym źle i potrzebuje wsparcia tej drugiej strony. cierpiałem już niezliczoną ilość razy i nie chce więcej może poprostu nie jest mi pisane szczęście:(
 
M

Mia

Guest
pamiętaj ze gdy nad Twoja głowa wisza chmury, nawet jesli leje z nich ulewny deszcz, słońce i tak świeci nad Toba, nawet gdy go nie widzisz...
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
to możesz się do mnie odezwać ;)
numer w sygnaturce.
powinnam być w niedzielę :)
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
jeszcze nie wszystko stracone:) podobnie jak Ty rostałam się jakiś czas temu z chłopakiem i teraz kogoś szukam...kto mnie nie odrzuci...możemy pogadać jeśli będziesz chciał gg 6711450
 

misiakowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam serce na dłoni i jest mi z tym strasznie źle byłem ostatnio ze wspaniałą dziewczyną ale się rozstaliśmy. Bardzo mi z tym źle i potrzebuje wsparcia tej drugiej strony. cierpiałem już niezliczoną ilość razy i nie chce więcej może poprostu nie jest mi pisane szczęście:(
czesc. rozumiem cie bo jestem w takiej samej sytuacji..

W zasadzie smutki mi już przeszły ale pogadać zawsze mam ochote jeśli ktoś chce to śmiało gg 6566757 :)
:papa: chetnie bym pogadala ale nie mam gg i zalozyc nie moge bo ma komputer malo pamieci.ale sa emejle..
 

bum.lily

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
104
jestem dobrym słuchaczem, napisz jesli bedziesz mial ochote:) gadu: 10085625
 

Mła

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam serce na dłoni i jest mi z tym strasznie źle byłem ostatnio ze wspaniałą dziewczyną ale się rozstaliśmy. Bardzo mi z tym źle i potrzebuje wsparcia tej drugiej strony. cierpiałem już niezliczoną ilość razy i nie chce więcej może poprostu nie jest mi pisane szczęście:(
 

Mła

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witaj
Życie jest pełne niespodzianek miłość jest wszędzie tylko za każdym ma inne imię innego złowieka i za każdym razem zachowujemy się inaczej
Na pewno spotkasz jeszcze nie raz swoją miłość i za każdym razem będize inna
Może zastanów się przeanalizuj swoje postępowanie może coś stwarzasz że jest coś nie tak
Ja jestem nieszczęśliwie zakochana (bez wzajemności) i już tyle razy próbowałam sobie dać spokój
jednak ciągle do niego wracam - dlaczego? Myślę że to ta cholerna samotność
bo zaczynam dojrzewać do tego uczucia które mi podpowiada i krzyczy o rozsądek :)
Jeśłi chcesz to odp 37235815
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry