Chcę odnaleźć...

aga_92

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
12
Punkty reakcji
2
5 lat temu na tym forum poznałam dobrego i mądrego człowieka - oliviera01. Kontakt urwał się, a ja chciałabym odświeżyć znajomość. On nie pisze tu od dobrych kilku lat, ale może ktoś, kto znał go z tamtego okresu, ma do niego jakiś kontakt... Wiem, że prawdopodobieństwo odnalezienia go jest znikome, ale mimo wszystko próbuję.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ostatnio online: Jan 30 2015 03:48 Proponuję więc napisać mu PW. Wygląda na to, że jednak tu jeszcze zagląda.
 

aga_92

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
12
Punkty reakcji
2
Gressil napisał:
Ostatnio online: Jan 30 2015 03:48 Proponuję więc napisać mu PW. Wygląda na to, że jednak tu jeszcze zagląda.
Mi ta informacja się nie wyświetliła... A raczej: Ostatnio - informacja ukryta. Napisałam kilka dni temu do niego oraz jego dawnych znajomych i nic, więc byłam pewna, że od dawna jest tutaj nieobecny. Tonący brzytwy się chwyta ;) Dziękuję za pomoc!
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Aga napisałam do Oliviera, jesli odezwie się dam Ci znać. :)
 

rosaria

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2015
Posty
4
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Opole
aga_92 napisał:
Napisałam kilka dni temu do niego oraz jego dawnych znajomych i nic, więc byłam pewna, że od dawna jest tutaj nieobecny.
Może nie chce z Tobą gadać? ;)
 

aga_92

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
12
Punkty reakcji
2
Zawsze mnie to zastanawiało, skąd w niektórych tyle złośliwości... Myślę, że olivier nie ucieka przede mną i nie ukrywa się. Sądzę, że rozmowa ze mną sprawi mu po prostu przyjemność ;)
 
Do góry