chcę mieć więcej włosów !

pelka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Skrzyp polny to najlepszy w formie suszonego zioła bo ten w suplentach diety to u mnie chyba słabo się wchłaniał bo nie widziałam efektów. Dobrze też jest pić sok z pokrzywy i robić sobie wcierki w skórę głowy z olejku rycynowego. Podobno po nim lepiej włosy rosną. Ja dodatkowo optycznie zwiększam objętośc włosów. Mam taki volumizer z Rowenty i nim unoszę sobie włosy u nasady aby nie były przylizane. Fajny jest bo bardzo szybko można stworzyć nim ciekawą fryzurkę. Na youtube widziałam jak dziewczyny układają nim włosy. Nie tylko unoszą włosy u nasady głowy ale również robią nim fale i loczki. Muszę też spróbować wykonać taką fryzurkę.

Rowenta_Volum24_Respectissim_HEAD.jpg
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
zadbaj o odpowiednia pielgnacje- u mnie wszystkie kosmetyki z drogerii poszly do kosza i zaopatrzylam sie w profesjonalne preparaty do wlosow- z hairpharmy :) efekt- rewelacja :) wlosy juz nie wypadaja w tak ogromnych ilosciach i powoli widze, ze przy linii czola wlosy sie zageszczaja, mam tzw. baby hair :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
może mezoterapia skóry owłosionej głowy? mi bardzo pomogła, na przełomie roku miałam gigantyczny problem z wypadającymi włosami i poszłam na zabieg już chyba z tej desperacji. aktualnie pięknie odrastają, to chyba trochę potrwa, bo mam teraz takie pióra na 5cm odstające w każdą stronę :D
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
może mezoterapia skóry owłosionej głowy? mi bardzo pomogła, na przełomie roku miałam gigantyczny problem z wypadającymi włosami i poszłam na zabieg już chyba z tej desperacji. aktualnie pięknie odrastają, to chyba trochę potrwa, bo mam teraz takie pióra na 5cm odstające w każdą stronę :D
serio? to fajnie, ze sa takie efekty- mam nadzieje, ze i u mnie sie pojawią, bo mam rozpisanych kilka zabiegow mezoterapii w hair medice. tez chce miec sterczace baby hair :D
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Trzeba próbować różnych sposobów, ja stosowałam tabletki na wzmocnienie i porost włósów, ale efekty były takie sobie. W aptece farmaceutka poleciła mi wypróbować ampułek Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 i muszę powiedzieć, że chyba najlepsza rzecz ever jaka do tej pory pomogła na wzmocnienie moich włosów. Stosowałam je przez 6 tygodni i zauważyłam znaczną poprawę, włosy stały się mocniejsze i zaczęły wyrastać nowe, trochę śmiesznie wyglądałam z takimi odstającymi krótkimi włoskami, ale jaka radość :)
 

Kauda

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2021
Posty
48
Punkty reakcji
0
Można ograniczyć wypadanie wcierkami i wtedy będzie więcej włosów :D
 
Do góry