chcę mieć więcej włosów !

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Co powinnam zrobić żeby narosło mi więcej włosów, czy gdzieś się udać czy jest jakiś złoty środek na ten mały ale jednak gigantyczny problem??
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
selueno napisał:
Taki środek nie istnieje.
Jedynie ewentualnie inplanty.
A mój szwagier jakieś 10 lat temu zrobił sobie takie - w rzędach - jak usiądzie i stanę nad nim ledwo powstrzymuję się od łez śmiechu. Samo życie.. Teraz żałuje, także rodzinnie - nie polecamy.
Co do preparatów na włosy, z kosmetyków obecnych na rynku, nie znam bo problem mnie nie dotyczy, ale siostra narzekała na swoje rzadkie włosy, zapytam czy znalazła jakiś złoty środek. Zresztą miałą w tej sprawie iść do fryzjera również podpytać.
 
D

Dorka123

Guest
Najlepszy środek na łysienie to podobno środek głowy ;) A tak poważnie, to na wzrost nowych włosów możesz kupic sobie w aptece ampułki vichy dercos neogenic, ja własnie je kupiłam, od tygodnia wcieram i czekam na efekty. Podobno po miesiącu powinny już być widoczne nowe włoski, a najlepsze efekty osiąga się po 3 miesiącach.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
a cos na wypadanie?.... ale nie takie normalnie, tylko takie gdzie cale garsci wychodza, zakonczylam kuracje izotretynina i nie moge sobie poradzic z tym poradzic...:( oprocz tego ze i tak mam malo wlosow to z kazdym dniem mam ich coraz mniej:(
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Dorka123 napisał:
Najlepszy środek na łysienie to podobno środek głowy ;) A tak poważnie, to na wzrost nowych włosów możesz kupic sobie w aptece ampułki vichy dercos neogenic, ja własnie je kupiłam, od tygodnia wcieram i czekam na efekty. Podobno po miesiącu powinny już być widoczne nowe włoski, a najlepsze efekty osiąga się po 3 miesiącach.
A jak z aplikowaniem?? To się wciera, wmasowuje czy tym aplikatorem przejeżdża po prostu po głowie i już?
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
candice90 napisał:
a cos na wypadanie?....
Może szampon ? Szukając informacji o ampułkach o których nie słyszałam wcześniej wpadłam na takowy z vichy też. Ciekawa jestem Dorka123 jakie będę Twoje spostrzeżenia.
 

rosa_te

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2014
Posty
44
Punkty reakcji
0
mi też ostatnio wypadają mocniej, szczególnie przy suszeniu i szczotkowaniu, nie wiem czy to łamanie czy wypadanie, ale ogólnie burzy włosów nigdy nie miałam ehhh
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
uzywam szampomow i odzywek na wypadanie od 2 miesieacy, moze troche krotko, ale powinny byc juz pierwsze efekty, ale jak na razie nic:( zastanawialam sie jeszcze czy nacie moze jakies dobre sposoby, moga byc domowe, aby wlosy szybciej rosły? jak tak strasznie zaczely wypadac to pod wplywem emocji mocno jes skrocilam (ok. 30 cm), a teraz zaluje...
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Warto zmienic diete i dorzucic suplement- ja lykam Revalid i mam mase baby hair. Tylko nie kupuj stacjonarnie- w jednej aptece zazadali ode mnie ponad 80 zl za 90 kapsulek a w necie na e-ziko zaplacilam ok. 30 zl wiecogromna roznica cenowa
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
Zgadzam się w aptekach internetowych jak podaje kolezanka np. e-ziko można trafić na o niebo lepsze ceny i dodatkowo często jest większy wybór :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A myslałaś o jakiś dobrych suplementach? Żeby odbudować włosy od środka? Myślę, że warto to wypróbować.
 
N

nianiaSweet

Guest
suplement to też jakieś wsparcie, ale warto też ograniczyć niektóre zabiegi, jak suszenie, prostowanie czy farbowania, może dobry zabieg regeneracyjny mógły tez jakoś pomóc.
 
A

acidic

Guest
Moze sprobuj wcierek? Sama uzywam tych tanszych ( na te drogie wydalam kupe kasy a efekt zerowy), teraz mam Jantar z bursztynem i Placentę i cos tam sie na glowie pojawia :)
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Słyszałam że bardzo dobrze jest zrobić sobie kurację Vitapilem, a lotion szczególnie stymuluje porost nowych włosów, więc może to jest ratunek dla ciebie.
 

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Niestety nie ma jednego, cudownego środka, bujna czupryna jest często pożądanym efektem, zależy, jak jesteś zdeterminowana, możesz zacząć o szamponów, odżywek lub , ewentualnie wcierki i ampułki np. z Vichy.
 
M

michasia90

Guest
Ja myję lorealem, takie czarne opakowanie z argininą i jest ok. Ale nigdy nie mialam specjalnych problemow ze skóra glowy.
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
kosmetyczka191 napisał:
a macie jakieś szmpony godne polecenia, które nie wysuszają włosów?
Sylveco, Ziaja, Alterra. Ekologiczne i naturalne.
Wcieraj także we włosy olejki, poczytaj o olejowaniu.
 
Do góry