Chcę mieć bulimię...!

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
nawet gorzej... bo to nie dość że wyniszcza ciało to jeszcze rozum xP
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Olsztyn
wiecie co jest smutne? ile osób nie może z tego wyjść... dla ilu jest to koszmarem...
Może ta dziewczyna nie przeżyła nic takiego strasznego i dlatego takie głupoty pisze? Nie no naprawdę mi jej szkoda, powinna się leczyć na głowe :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dobra, słuchajcie, koniec komentarzy. Wszystkie wypowiedzi sprowadzają się do tego samego i mam nadzieję, że autorka się opamiętała.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Jedna fanka pro-any z forumowiska wylądowała w szpitalu, a później nas opuściła.


Też taką znam.

Cóż komentarze w stylu "jesteś głupia" i tak się na nic zdadzą, choć mi również nic innego do głowy nie przychodzi.
Tyle tylko, że jeśli dziewczyna naczytała się o ruchu pro ana to takie obrazy jak również inne, nie pomogą. Pozostaje mieć nadzieję, że nierozsądne plany pozostaną tylko planami ewentualnie, że ktoś ten problem szybko zauważy i jej pomoże.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Autorko tematu: chcesz mieć bulimię? Idź do psychiatry i mu o tym powiedz, on Ci pomoże ;)
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
A MI SIE WYDAJE, ZE TA GóWNIARA...WYMYśLA GłUPOTY TYPU "JAK TRAFIć DO SZPITALA" "JAK ZOSTAć BULIMICZKą" no szkoda ze nie zapyta jak skoczyc z mostu:/
pisze to zeby zobaczyć naszą reakcje, jak marnujemy czas na tłumaczenie temu dziecku, a ona sie z tego napiernicza:/
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Wiesz, tez o tym pomyślałam. Że to prowokacja. Ale co, jeśli nie? Niczego nie możemy być w życiu pewni...
 
K

Kulka83

Guest
o matko a juz myslalam ze zle przeczytalam....nie chce sie zastanawiac kim jest ktos kto do tego dazy...hm....ale mam nadzieje ze ktos Cie od tego odwiedzie...nie warto
 

Dzibasek-?

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Oszukałam was trochę...Założyłam to forum jako moja koleżanka. Tak na prawdę to ona ma wielki problem z tym jest gruba waży ok 70 kilogramów przy 159 cm wzrostu. Ostatnio zaczęła myśleć nad bulimią. Tłumaczyłam jej czym jest ta choroba, czytałam jej ale ona dalej swoje. W końcu wpadłam na pomysł o założeniu forum na ten temat. Dziś moja koleżanka przeczytała to wszystko. Płakała patrząc jak ją inni wyzywają , jaka była głupia wpadając na taki pomysł. Pózniej czytała coraz niżej ucieszyła sie ze są ludzie którzy nie wyzywają ją i patrzą na to z innej perspektywy. Uzgodniłyśmy ze pójdzie do dietetyka. Wydaje mi się że jest to tez stan depresyjny bo nie ma ona dobrych kontaktów z rodzicami a szczególnie rówieśnikami. Dziękuje wszystkim serdecznie za pomoc.
 

Grankhan

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wspieraj 'koleżankę' dalej, bo samej będzie jej trudno i dobrze jest mieć w kimś oparcie. A jeśli jeszcze raz przyjdzie jej do głowy taki pomysł, to niech sobie po raz kolejny przeczyta ten temat. Powodzenia ;)

Ps. Chociaż niespecjalnie chce mi się wierzyć w tę 'koleżankę'.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
eeeeee szczerze chyba się źle czujesz..
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Olsztyn
Zgadzam się z Tobą Gabi :)

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Oszukałam was trochę...Założyłam to forum jako moja koleżanka. Tak na prawdę to ona ma wielki problem z tym jest gruba waży ok 70 kilogramów przy 159 cm wzrostu. Ostatnio zaczęła myśleć nad bulimią. Tłumaczyłam jej czym jest ta choroba, czytałam jej ale ona dalej swoje. W końcu wpadłam na pomysł o założeniu forum na ten temat. Dziś moja koleżanka przeczytała to wszystko. Płakała patrząc jak ją inni wyzywają , jaka była głupia wpadając na taki pomysł. Pózniej czytała coraz niżej ucieszyła sie ze są ludzie którzy nie wyzywają ją i patrzą na to z innej perspektywy. Uzgodniłyśmy ze pójdzie do dietetyka. Wydaje mi się że jest to tez stan depresyjny bo nie ma ona dobrych kontaktów z rodzicami a szczególnie rówieśnikami. Dziękuje wszystkim serdecznie za pomoc.
A Ty dziewczyno w końcu się zastanów co piszesz. Najpierw chcesz mieć Bulimię, a potem piszesz, że Twoja koleżanka. Wiele osób ma z tym problemy i nie chce mieć tej choroby. Bulimia, to nie są żarty. Nie wiem po co takie głupoty piszesz, możne lepiej przeczytaj coś na temat Bulimii.
 

Klomipramina

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
mam napady bulimiczne.jestem anorektyczką.czuje sie jak ścierwo bo nie widac po mnie że sie odchudzam, nie trace w ogole tłuszczu. ta choroba naprawde BOLI nie tylko psychicznie, ale fizycznie. boli wszystko:kiedy oddychasz, kiedy pijesz choćby wode, kiedy wymiotujesz, kiedy musisz sie wyproznić...gdyby jednak Twoja koleżanka wyraziła chęć żeby spróbować zmierzyc sie z tą chorobą, poleć jej napar z dwóch torebek senesu do wypicia przed snem, swietnie przeczyszcza, naprawde NIC w niej nie zostanie z tego co zjadła. w ten sposób uniknie koniecznosci wymiotowania i oszczędzi zęby i przełyk. co do prowokowania wymiotów, to jeśli ma słaby odruch wymiotny(jak na przykład ja) polecam włożyc sobie do gardła trzonek szczoteczki do zębów, najlepiej cały, trzymająć za główkę.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
OMG :| Naprawdę, powoli przestaję wierzyć w ludzi.
Co do tej 'koleżanki' to ja też nie bardzo wierzę :p Ale ktokolwiek chce mieć bulimię, to cieszę się, że przyszedł po rozum do głowy :)
Klomi - Ty naprawdę jesteś anorektyczką? Z tego, co piszesz, średnio na to wygląda. Żaden przeczyszczacz nie sprawi, że WSZYSTKO z Ciebie wyleci, to jest niemożliwe. Chyba jedynie lewatywa coś takiego zapewnia. Zresztą, po co się przeczyszczać? Nie lepiej zamknąć jadaczkę i mniej zjeść? I zdrowiej, i taniej, i w ogóle lepiej.
 

zagubiona10

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wirtualny ŚWiAT
Uwierz mi ze nie wiesz co mowisz... nie mozesz polubic siebie !? szczerze mowiac tez kiedys myslalam w ten sposob ale teraz wiem te to byl blad....
 
M

Mia

Guest
mam napady bulimiczne.jestem anorektyczką.czuje sie jak ścierwo bo nie widac po mnie że sie odchudzam, nie trace w ogole tłuszczu. ta choroba naprawde BOLI nie tylko psychicznie, ale fizycznie. boli wszystko:kiedy oddychasz, kiedy pijesz choćby wode, kiedy wymiotujesz, kiedy musisz sie wyproznić...gdyby jednak Twoja koleżanka wyraziła chęć żeby spróbować zmierzyc sie z tą chorobą, poleć jej napar z dwóch torebek senesu do wypicia przed snem, swietnie przeczyszcza, naprawde NIC w niej nie zostanie z tego co zjadła. w ten sposób uniknie koniecznosci wymiotowania i oszczędzi zęby i przełyk. co do prowokowania wymiotów, to jeśli ma słaby odruch wymiotny(jak na przykład ja) polecam włożyc sobie do gardła trzonek szczoteczki do zębów, najlepiej cały, trzymająć za główkę.

hahahahaha. jaki bezsens! ty chyba nie wiesz jak działa zarówno senest jak i twój układ pokarmowy.
środki przeczyzczajace działaja na jelito grube a wiekszosc subst jest wchłanianych w jelicie cienkim.
takich bzdur wierutnych juz dawno nie słyszałam...
 
K

Kulka83

Guest
hmmm powiem tak....ja nie wirze w kolezanke i mysle ze masz problem dziewczyno idz do dietety ka albo odwiedz go z ta KOLEZANKA bo jesli masz takie rady jak pomysly to dziewczyna sie wykonczy.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mia - musi przejść przez jelito cienkie, więc na to też zadziała, ale na pewno nie wypłucze wszystkiego. OMG, że jeszcze ludziom chce się przeczyszczać senesami :/
 
Do góry