Chce kupic rower POMOCY

VAdamV

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
70
Punkty reakcji
0
Witam.

Mam na oku rower Damkę MCKENZIE travel 100 używany w super stanie. Lecz chciałbym zadać kilka pytań.

1- Czy aluminiowe obręcze kół 28 wytrzymają ciężar 150kg ?
2- Czy jesli rower to damka to czy wypada nim jeździć chłopakowi ?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

Pileczka

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jeśli szukasz damskiego roweru to może zerknij sobie na Rometa - model Jelone :) Lekki, ma fajną geometrię i prezentuje się super :) A do tego możesz go kupić na raty 0 % ;)
 

Maaniia

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
VAdamV napisał:
Witam. Mam na oku rower Damkę MCKENZIE travel 100 używany w super stanie. Lecz chciałbym zadać kilka pytań. 1- Czy aluminiowe obręcze kół 28 wytrzymają ciężar 150kg ? 2- Czy jesli rower to damka to czy wypada nim jeździć chłopakowi ? Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
a czemu akurat się uparłeś na damkę ?
 

Emanuela31

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
19
Punkty reakcji
0
w sumie jestem w stanie zrozumiec, dlaczego damka - wygodniej sie jezdzi po miescie i latwiej wsiadac, nie trzeba tak podnosic nogi, co jest fajne jak np. trzeba jechac w garniaku do pracy. i jasne, ze wypada, co to za roznica? jak mam wybor miedzy ubrudzonym garniakiem albo porozciaganym a wygoda i ladnym wygladem, to zawsze wybieram ladny wyglad. co do rowerku, to ja moge polecic rower indiana moena, tutaj masz mniej wiecej rozpiske modeli
mediaexpert.pl/produkty.html?query=ROWER+INDIANA+MOENA&szukaj=1
no i generalnie idac dalej i odpowiadajac na twoje pytanie - aluminiowa - to zalezy. popatrz sobie na te modele, zawsze mozesz isc do sklepu i samemu poprobowac, zapytac na miejscu o obciazenie i ci doradza. a jesli nie bedzie modelu z aluminiowa - stalowa zawsze jest rozwiazaniem. niby jest ciezej gdzies wniesc, ale damki generalnie sa lekksze i zawsze mozna troszeczke biceps podpakowac. ;)
 
Do góry