Cesarskie Cięcie w Iatros – prośba o opinię.

juliajul

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witajcie dziewczyny, wielka prośba do Was! Orientujecie się w opiniach na temat kliniki Iatros w Warszawie?? Mało jest informacji na ich temat, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej, proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.
 

zosiax92

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
dobra klinika, ale robią tylko cc. Rodziłam dawno, ale polecam. W moim przypadku bez zarzutów, kiedy nie mogłam chodzić pielęgniarki zajmowały się moim dzieckiem. Szybko reagują, jak tylko zapłacze, któraś natychmiast pojawia się w pokoju. Bardzo mi to odpowiadało, dało wewnętrzny spokój, jak tylko chciałam potrzymać małą, nie było problemu. Polecam.
 

juliajul

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Rozumiem i tak, masz racje są kobiety, które pragną CC na życzenie. No, ale to chyba decyzja tych kobiet, prawda?:) Masz swoje zdanie na ten temat, ja je szanuję, nie potrzebnie tylko demonizujesz tę kwestię. Może mam inne podejście, bo natura zdecydowała za mnie, nie wiem... Uważam jednak, ze mają do tego prawo, ich decyzja i nie powinno sie krytykować, w dobie dzisiejszej technologii dzieci się rodzą zdrowe ;) i to jest najważniejsze, prawda?:)
 

Olciaaa8

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Ja rodziłam (cc) w Iatrosie w Warszawie i z całym przekonaniem polecam, warunki bardzo dobre, opieka rewelacyjna, gdyby nie ból pooperacyjny czułabym się jak na wczasach ;) Zabieg wykonany szybko i sprawnie, świetny pediatra ma pieczę nad dzieckiem, pielęgniarki są na każde zawołanie. Jak miałabym decydować jeszcze raz, to napewno wybrałabym to samo miejsce. A co do cc na życzenie, zdecydowałam się na to z wielu powodów, o których za długo tu pisać, ale nie rozumiem ludzi, którzy tak bardzo negują takie rozwiązanie. To osobista decyzja każdej kobiety i tak naprawdę nic nikomu do tego.
P.S. Okazało się po cc, że i tak nie urodziłabym naturalnie, bo synek był zaplątany w pępowinę. Jedyne co by mnie spotkało to niepotrzebny ból, stres i być może powikłania, a nawet zagrożenie życia dziecka...
 

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
Też tak uważam. To dobrze, że kobieta może teraz decydować – grunt tylko, żeby wszystko odbywało się pod odpowiednią kontrolą lekarską i żeby zdrowie matki i dziecka nie było w żaden sposób zagrożone. A jeśli chodzi o cesarkę, to jest ona teraz naprawdę bezpieczna. Oczywiście na początku też miałam mieszane uczucia, dużo czytałam i dowiadywałam się na ten temat, ale ostatecznie sama postanowiłam tak rodzić. I urodziłam, właśnie w klinice o którą pytasz, nie żałuję swojej decyzji. Co do samego Iatrosa to zaopiekowano się tam mną bardzo dobrze, personel był miły, pomocny, cierpliwy… może to dziwnie zabrzmi, ale pobyt, a nawet sam poród dobrze wspominam ;) Także drogie panie nie bójcie się decydować na cc
 
Do góry