Cesarka! Pomocy! Boję Sie!

ankita2

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrosław
Witam! Jestem w 8 miesiącu ciązy! Jest to moja pierwsza ciąża na dodatek zagrożona! w 3 miesiącu miałam założony szewek Mc Donalda , po za tym ciągle towarzyszy mi anemia ! lekarze załamują ręce! a ja tłuke sie od szpitala do szpitala! Naszzceście z badań Usg wynika że dziecko rozwija sie zupełnie zdrowo ! Jedno mnie tylko przeraża! Na ostatnim badaniu lekarz oznajmił że będzie cesarskie cięcie ponieważ dziecko ułożone jest miednicowo(pośladkowo) (główką do góry) a w tym terminie powinno już być ułożone do porodu ! Nie ma dużych szans na to by Synek odwrócił sie! A ja bardzo boje sie cesarki! Jeśli ktoś miał takie cięcie prosze o dokładny opis wszystkiego!
Sam zabieg wiem jak sie odbywa, ale słyszłam dużo na ten temat i niewiem czy to prawda
Np. że po cesarce macica kurczy sie wolniej i ciezko jest wrócić do wagi z przed ciązy
nie wiem czy po cesarce bedzie wystepowało krawaienie i ile to bedzie trwało, ile musi upłynąć czasu od porodu abym mogła znowu zaczac współżyć, czy moga wystąpić problemy z pokarmem, i ile nalezy lezec po porodzie , kiedy można wstać i mnustwo podobnych wątpliwosci kołuje w mojejj głowie
Błagam Panie :) Pomocy dziecko__7_.gif
 
Do góry