Ceny usług notarialnych

K

Kropniety

Guest
Chcialbym zapytac, czy notariusze maja stale ceny, czy ustalaja je wedlug wlasnego widzimisie?
 
K

Ksiondz

Guest
Obracam sie troche w tym towarzystwie, wiec znam. A z ktorej czesci 100licy CI najbardziej pasuje?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jest taksa ustalana przez Ministra w porozumieniu z Radą (są tam widełki)
 

lipa39

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Taksa jest jedna, ale czasem są widełki, dzięki którym jeden notariusz bierze więcej, a drugi mniej.
 
S

Spamerski

Guest
Do tego dochodzi inwencja twórcza notariuszy. Przykładowo, kto zabroni komuś dokonać dwóch czynności prawnych zamiast jednej, oczywiście co ostatecznie skutkować będzie droższą usługą? :lol:
 
C

CzarnaKlaudia

Guest
Jestem z warszawy i korzystam z usług p Anety Sitnickiej Urbaniak także mogę ją polecić
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja z kolei od lat korzystam z kancelarii pana Mariusza Bukowskiego w Rudzie Śląskiej. Fachowiec i bardzo kontaktowy człowiek.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Jak mieszkalam w Szczecinie i sprzedawałam mieszkanie to korzystaliśmy z usług notariusza Kamila Wilgockiego - super specjalista i dla tego nasza sprawa została szybko załatwiona i prawnie wszystko bylo tak jak trzeba,
 

Manets

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2023
Posty
36
Punkty reakcji
0
W przypadku najmu okazjonalnego do umowy trzeba załączyć oświadczenie właściciela lokalu lub osoby posiadającej tytuł prawny do lokalu o wyrażeniu zgody na zamieszkanie najemcy i osób z nim zamieszkujących w lokalu wskazanym w oświadczeniu.
Pytanie, kto może takie oświadczenie złożyć?

I czy polecicei notariusza w Krakowie?

Zastanawiam się nad wybraniem się do tej kancelarii https://notariuszkrakowski.pl/najem-okazjonalny-to-warto-wiedziec/ Jakie macie opinie?
 
Do góry