CENTRUM WYPRZEDAŻY-GRUPER

katimarci

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam!
Zakładam nowy temat, choć identyczny został już założony tyle tylko, że pod inną nazwą "Markownia centre z allegro" Jak widać firma ta ma wiele stron, wiele nazw i wielu niezadowolonych klientów. Jestem ciekawa ile osób jest obecnie w podobnej sytuacji tzn zakupiło kupon na Gruperze, wpłaciło pieniądze za przesyłkę firmie CW i doczekać przesyłki się nie może . Mam nadzieje, że wpisy tutaj będą ostrzeżeniem dla tych co jeszcze nie kupili, a Ci co nie mogą doczekać się przesyłki jakoś się zjednoczą i zawalczą o swoje.



Zakupiłam na gruperze kupon na podkład za 30zł, przelałam pieniądze na przesyłkę i dodatkowo w ofercie była propozycja na zakup perfum za 50% kwoty. Od tamtej pory kontakt mailowy z CW urwał się, mimo iż wcześniej opowiadali na pytania dotyczące produktów, czasu przesyłki, koszów itd., zaproponowali także skorzystanie z oferty 50% na perfumy poza gruperem informując iż oferta na Gruperze już się skończyła, ale jeśli chce to mogę (chyba myśleli, że go nie kupiłam). Chcąc dowiedzieć się czy zamówienie zostało przyjęte i na jakim jest etapie realizacji bo żadnego zwrotnego maila nie uzyskałam, wysłałam kolejnego maila, próbowałam się dodzwonić. Na maile przestali odpowiadać, telefon nie odbierał, miał włączona pocztę bądź tak jak dzisiaj nie można było zostawić nawet wiadomości na poczcie gdyż była zapełniona. (Ciekawe czemu? można się tylko domyślać) Po jakimś tygodniu otrzymałam maila od CW jak sie domyślam wygenerowanego do wszystkich w podobnej sytuacji gdyż nie było w nim odpowiedzi na żadne z moich pytań, jak tylko durna instrukcja jak złożyć zamówienie (które już złożyłam) informacja że mają za dużo zamówień i sie nie wyrabiają (jakby mnie to interesowało) , że realizacja zajmie od 7 do 14 dni ( parę dni temu minęło).

W między czasie zadzwoniłam pod numer biura podróży 518.... które polecili pod tematem "Markownia centre z allegro"-Tetratrip. Powiedziałam, że dzwonie w sprawie zamówienia perfum na Centrum Wyprzedaży, na co pani odpowiedziała, że musi poprosić kolegę. Poproszony kolega zdenerwowany poinformował mnie, że dodzwoniłam się do biura podróży a nie do CW, który jest innym oddziałem. Poprosiłam w takim razie o numer do CW, lub numer do obsługi klienta gdzie podadzą mi kontakt do CW. Na co usłyszałam, że nie zna on tego numeru i nie ma takich kompetencji.

napisałam maila do grupera z prośbą o wyjaśnienie, numer kontaktowy do CW, opisałam cała sytuację, wysłałam link do forum "markownia Center", na co otrzymałam umoralniającą odpowiedź od jakiegoś pana jakie to różne rzeczy można znaleźć w Internecie, ze to tak jak z polityką i opiniami o PIS i PO, żeby się kierować tym, że firma Gruper to "porządna i rzetelna firma" dokładnie wybiera i sprawdza swoich kontrahentów, żeby uzbroić sie w cierpliwość, że zachęca do kontaktu telefonicznego zapewnia ze telefony są odbierane bo sam się z nimi kontaktuje wielokrotnie. ponowna prośba o niby czynny numer i zero odzewu. No kpina!!!

Potem jeszcze kontakt mailowy z panią z Grupera, która niby natychmiast kontaktuje sie z CW, żeby sie dowiedzieć co z zamówieniem. Prośba o cierpliwość, dużo zamówień, że przyspieszy zamówienie dla mnie itp. I tak jeszcze z parę razy.


Jest nas więcej?
 

majka_76

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Napisałam dziś do grupera maila. Wczoraj złożyłam reklamację.
Telefon do Centrum Wyprzedaży nie przyniósł rezultatów. Oni czują się bezkarnie. Mają niezły zarobek jak kilkadziesiąt osób wpłaciło te 50% ceny za produkt i bezpośrednio wpłaciło pieniądze na ich konto. Sprzedają rzeczy, których nie mają w ogóle na stanie. Dziwię się, że GRUPER umieściło ich ofertę na swojej tablicy. Żenada. Zobaczymy co mi odpiszą. Jeśli sprawa nie zostanie załatwiona ja zawiadamiam policję o przestępstwie- wyłudzenie pieniędzy. Może jak będzie nas więcej to będzie to mialo większy sens. Nie wiem gdzie jeszcze można napisać, aby ludzie, którzy kupowali na gruperze widzieli to. Firma CW umieściła u nich aż trzy oferty. Kupiło na nich ok. 2000 ludzi. Policzcie sami jaki to zysk.
Żenada. Też już nie skorzystam z grupera, a na pewno nie z opcji CAŁA POLSKA.
 

majka_76

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Cha cha cha, Firma Centrum Wyprzedaży zmieniła już swój nr telefonu dostępny na stronie tatratrip.pl Podali ten, którego nikt nie odbiera, hehehe...
 

katimarci

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Złożyłam reklamację na Gruperze na jeden kupon tej firmy CW, ciekawe ile poczekam na odpowiedź i jaka ona będzie. Drugi kupon ma być podobno zrealizowany i paczka wysłana jutro wg wiadomości od Grupera. poczekamy zobaczymy, niedługo mija 30 dni od złożenia zamówienia więc, po tym czasie idę prosto na policję.
 

majka_76

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Do mnie zadzwoniła Pani Dębowska z informacją, że jutro wysyła perfumy. Dobra ściema. Powiedziałam, że absolutnie nie chcę, żądam zwrotu kasy. Ma dzwonić do grupera i przyśpieszać sprawę reklamacji, hehehe... Już to widzę...
Ma do mnie jutro zadzwonić. Nie zrobi tego to się im dobiorę do d*py.
 

majka_76

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Katimarci, mnie oczywiście gruper odpisał to samo, co Tobie, hehehe, że w świetle prawa, ble ble ble...
 

katimarci

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
tak tak mi też napisali z Grupera, że niby dzisiaj mają wysyłać w CW i że wyślą potwierdzenie wysłania paczki. Majka? A jak ta Dębowska sie z Tobą kontaktowała? na jaki numer dzwoniłaś czy pisałaś maile? bo ja z CW żadnych informacji nie dostałam. Co za burdel.
 

majka_76

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Słuchaj, ja dodzwoniłam się na ten nr 518... podany na sąsiednim wątku. Nie wiem z kim wtedy rozmawiałam, bo byłam tak nakręcona, że prawie nie dałam nikomu dojść do głosu, hehehe... Zażądałam zwrotu pieniędzy. Później wysyłałam smsy na ten nr i zażądałam, żeby Dębowska się ze mną skontaktowała, bo jeśli nie to dziś (piątek) składam doniesienie na policję. I wczoraj o 21.30 zadzwoniła do mnie z nr 508.... Przepraszała, obiecywała, że dziś napstąpi wysyłka. Ja, że nie chcę już towaru tylko kasę. To ona mi na to, że zadzwoni do grupera, aby przyspieszyli moją reklamację, bo musi sobie mnie odhaczyć i da mi dziś znać. Gruper odpisał, że w świetle prawa CW ma 30 dni na dostarczenie paczki. Jakie kuźwa 30 dni, jak w ofercie było do 14 dni roboczych, na stronie od 7-14. Ten koleś co mi dopisał nie zna się w ogóle na prawie tylko taką ściemę walą, aby odwlec roszczenia klienta. Masakra.
No i znów pewnie będzie nabijanie w butelkę, aż naprawdę napiszę skargę, nagłośnie sprawę w mediach i Pani Dębowska pójdzie z torbami, a GRUPER razem z nią.
 

majka_76

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
No i oczywiście Pani Dębowska milczy, hehehe... śmieszne to już jest.
 

katimarci

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja podobnie miałam otrzymać od CW potwierdzenie wysłania paczki wczoraj, tak obiecywał sam Gruper. i jedna wielka CISZAAAAAAA!!!! kłamstwo za kłamstwem obu firm. Nie mam zamiaru się z nimi więcej cackać. za parę dni mija te ich 30 dni od wysłania przelewu, i idę to zgłosić!
 

p4tryk1

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
1
Zapraszam na profil Oszukani przez Grupera http://www.facebook.com/profile.php?id=100003160984049. Nie wszyscy wiedza o tym forum a na facebooku latwiej bedzie zebrac grupe oszukanych ludzi. Moze uda sie wspolnie odzyskac pieniadze.
 
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, również zostałam oszukana!!! już po prostu mnie trafia, ani P. Dębowska nie odbiera tel ani maili, a gruper nie odpisuje. Wysłałam do nich 2 wiadomości i zero odzewu, to jest żenada jak traktują ludzi. Musimy odzyskać swoje pieniądze, jestem gotowa na wszystko!od ponad miesiąca się człowiek próbuje skontaktować i nic, trzeba chyba iść z tym na policję bo zabawne to już nie jest. A tak a propo czy ktoś już zgłaszał ta sprawę i są postępy?
 

beth77

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej, napiszcie prosze co robic kupiłam ten kupon za 40 zł i chciałam dobrac perfumy za 50% ale chyba nie skusze sie i nie zapłace tych 50% skoro piszecie że towaru nie ma... a nawet maskary nie dostaliście co była w tej cenie 40 zł? najgorsze jest to że niedawno pani dembowska znowu znalazła sie na gruponie z kolejna ofertą w której sprzedała sporo. Po co zakłada druga oferte skoro widzi że z pierwszej sie nie wywiązuje że nie daje rady? nie rozumiem tego.....
 

cytryna023

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Czy jest ktoś kto zgłosił sprawę na policję? jeśli tak to prosiłabym o pomoc, gdyż nie wiem jak się do tego zabrać a brak mi juz siły na grupera i CW
 

Lady_Colada

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niestety i ja znalazłam się w podobnej sytuacji...Żałuję,że wcześniej nie zajrzałam na to forum...Teraz pewnie miałabym mniej stresu...Zakupiłam aż 3 kupony na gruper z myślą o świątecznych prezentach...Pierwszy z nich zrealizowałam już 5 października i  po licznych próbach kontaktu mailowego, telefonicznego, reklamacjach udało się uzyskać zamówiony towar...Niestety towar okazał się być zwyczajną, tandetną podróbką...Złość jest o tyle większa,że środki zainwestowane w trzy flakony perfum, nie były małe...Nie wiem już jak walczyć dalej z takim oszustwem i przede wszystkim odzyskać utracone pieniądze...A może macie w posiadaniu ten numer stacjonarny centrum wyprzedaży z kierunkowym do zakopanego? Podzielcie się radami!!!
 

smerfetka8- 1964

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też się nabrałam,najpierw miesiąc czekałam na przesyłkę z grupera na Max Faktora,później skuszona liścikiem w przesyłce o 50 % zniżce na zakup towaru w Cw z przeprosinami za długie oczekiwanie dałam się znowu skusić na zakup produktu z tej firmy,sama się sobie dziwię,czemu jestem tak naiwna,czytam dopiero teraz to forum i widzę,że postępowanie było w każdym przypadku bardzo podobne,teraz wysłałm pieniądze 40 złotych wraz kosztami przesyłki i znowu ECHO,Coś mi się zdaje,że tym razem już nie zobaczę ani produktu,ani pieniędzy.
 

edyta_1984

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja zakupiłam na gruper.pl kupon na perfumy za 149 zł, który miałam wykorzystać w CW. Od 8 listopada walczę, aby mi wysłali i nici, nie odpisuję, nie odbierają telefonów. Masakra. Moja cierpliwość dziś dobiegła końca i sprawę zgłosiłam na policję, policja gospodarcza ma się tą sprawą zająć. Zobaczymy jakie będą efekty. Jakby ktoś potrzebował więcej info to proszę pisać na edyta@telimp.pl
 

joannaw

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Oczywiście macie rację. Wszystko co opisaliście o gruperze i CW potwierdza się w 100%. Ta firma to zwykli oszuści!!! po wielu perypetiach byli tak bezczelni, że przysłali mi jeden oba zamawiane towary uszkodzone, poza tym jednego była połowa flakonu( chodzi o perfumy). Co więcej nie był to towar który zamawiałam tylko jakiś beznadziejny i pierwszy lepszy który wpadł im w ręce. ten kontakt z przedstawicielem grupera też przebiegał ponownie. To jakaś podła kpina. Mam nadzieję że tak jak i ja więcej osób zglosi doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez tą firmę jak i nadużyć i oszustwa przez gruper!!!! przestrzegam wszystkich naiwnych przed zakupami u nich!!!
 

joannaw

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Piszę do cytryna 023.Witaj. Jesli tez zostalas oszukana do skieruj doniesienie do miejscowej Prokuratury Okręgowej o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Zgłaszanie na policję takiej sprawy niewiele da, z uwagi na fakt iż policja po 30 dniach zamknie to postępowanie bez żadnego efektu i umyją ręce od sprawy. Pozdrawiam

Kochanie nie zglaszajcie tego na policję bo nic nie wskuramy. Oni zbyt szybko zamkną ten temat.jesli mozecie to zróbcie tak jak ja i zgłoscie to do miejscowej prokuratury okregowej jako podejrzenie popełnienia przestępstwa, wtedy prokuratura bez zadnej łaski wyda polecenie organom scigania, w tym policji o wszczeciu dochodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry